DobreZiele.pl- Logo - Opinie

DobreZiele.pl

Opinie (643) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3917)

Błyskawiczna wysyłka. Dobrze zapakowana przesyłka (idealne dopasowanie do zawartości). Pomocne instrukcje zależnie od typu yerba mate. Mały bonus w postaci próbki yerby. Yerba z bliskim terminem "przydatności" w odpowiednio obniżonej cenie, ale chyba dobrze przechowywana i nadal dobrej jakości. Co do reszty - wydaje mi się że najmniej "przeleżakowane" yerby jakie zdarzyło mi się kupić. Kupując w innych sklepach rzadkością było dostać yerbę pakowaną w okresie ostatnich 6 miesięcy. Tutaj wszystkie pozostałe yerby (pomijając w.w egzemplarz) mają bardzo długą datę przydatności.

6 lut 2024
naczynie do yerby przyszlo z pęknięciami a reszta git

Opinie nt. sklepu DobreZiele.pl

5 lip 2024

Yerbamiście

Realizacja zamówienia błyskawiczna. Strona przejrzysta i finalizacja zakupu przebiegła w obrębie impulsu zakupowego. Rozszerzyłbym sekcję polecanych [może jakieś artykuły/poradniki] dla laików. Może nawet polecane produkty. Oferta jest szeroko rozpięta i poza porównaniem cen, laik wybiera na chybił trafił. Testowałem 2/3 zamówionych yerb i potwierdzam działanie.
Odpowiedź ze sklepu DobreZiele.pl
8 lip 2024
Dzięki wielkie za dobre słowa! Słuszne uwagi, faktycznie postaramy się spiąć mocniej polecenia ze stroną. Mamy obecnie większość treści na BLogu, gdzie bardzo zapraszam, np. artykuł "Jaką yerbę wybrać na początek?" https://blog.dobreziele.pl/artykuly/jaka-yerbe-wybrac-na-poczatek Polecajki na sklepie brzmią jak świetna funkcjonalność na przyszłość. Będziemy się starać wcielić to w życie!
Świetna kooperacja! Sprawność w działaniu i ustawiczny kontakt mailowy z firmą. Na wszelkie zapytania mailowe w trakcie przygotowywania wysyłki - była natychmiastowa, pomocna i formacja. Brawo. To wzorowy przykład dla innych.

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblia, Koranem, Tora, Sutrami i komiksami o Superbohaterach :)
Świetny sklep prowadzony przez pasjonatów, oferujący szeroką ofertę wysokiej jakości Yerby i akcesoriów, herbaty i nie tylko. Częste promocje, rabaty i kody promocyjne. Wzorowa obsługa i troska o klienta. Polecam.
12 lip 2024
dobra jakość zakupionych przedmiotów ,rzeczowe opisy towaru, ułatwiające podjęcie decyzji i sprawna, szybka wysyłka ,
8 lip 2024
Bardzo dobra obsługa, przesyłka dobrze zapakowana, bardzo ciekawe gratisy 😁
27 cze 2024
Jak zawsze niezawodny sklep. Najlepszy wybór Yerba mate na rynku. Szybka wysyłka.
Bardzo szybka wysyłka wręcz ekspresowa, towar zgodny z zamówieniem... Polecam
Fantastyczna obsługa!!! Jakość produktów taka jak się spodziewałam Polecam
8 lip 2024
Super, Produkty świetnej jakości, czas dostawy szybki. Dobre ceny.
Uwielbiam robić tu zakupy! Szybko, konkretnie i sprawnie. Same plusy!
Szybką realizacja zamówienia, za każdym razem dołączony mały prezent
6 lip 2024
Zamawiam u nich od paru lat, zawszę jestem zadowolony. Pozdrawiam
Macie państwo różne rodzaje yerba mate jest w czym wybierać
Realizacja zamówienia rzetelna, godna, uczciwa i sprawiedliwa
1 lip 2024
Wszystko ekspresowo,bezproblemowo i z gratiskami:)
8 lip 2024
wszystko super, szybka wysylka, wzorowa jakosc.
12 lip 2024
Najlepszy sklep z yerbą i nie tylko!
Wszystko elegancko i ekspresowo
Duży wybór i szybka realizacja