DobreZiele.pl- Logo - Opinie

DobreZiele.pl

Opinie (560) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3612)

Ważny od: 30 mar 2020
DobreZiele.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 cze 2023
Zachwyciło mnie, że produkty były spakowane w małe pudełko, maksymalnie wykorzystano jego pojemność, żadnych wielkich pudeł z plastikowymi wypychaczami. Szybciutka dostawa. Świetny termometr marki własnej ze specjalnie zaznaczonym najlepszym zakresem temperatury. Dobre ceny. Bardzo przyjazna strona, zarówno jako sklep, jak i źródło informacji. Zdecydowanie do entuzjastycznego polecenia.

Otrzymałem produkt którego termin ważności już minął

Opinie nt. sklepu DobreZiele.pl

Pewnego poranka skończyła mi się yerba, starczyło ledwo na łagodny napar. Myśl o braku kofeiny przerażała. Złożyłam zamówienie po cichu licząc, że na drugi dzień w południe będzie nowa dostawa. Nie zawiodłam się. Zarówno Dobre Ziele jak i Inpost sprawdzili się na medal. Dodatkowo dostałam kilka smaków na wypróbowanie. Dziękuję.
10 lut 2024

Zakup w sklepie internetowym

Złożenie zamówienia, jak i wysyłka przebiegła bez większych problemów. Byłem na bieżąco informowany o statusie zamówienia. Niestety muszę odjąć jedną gwiazdkę, ponieważ po złożeniu pierwszego zamówienia nie dostałem żadnego potwiedzenia na e-mail i musiałem je złożyć jeszcze raz.
Odpowiedź ze sklepu DobreZiele.pl
13 lut 2024
Przykro nam z powodu tej niedogodności; niestety nie mamy wpływu na dostarczalność maili. Jest to pierwsza tego typu uwaga, lecz jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, podejmiemy niezbędne techniczne analizy.
4 lut 2024
Guarana zakupiona w sklepie dobreziele jest pierwszej klasy, do tego w porządnych opakowaniach (wcześniej kupowałem od innej firmy w torebkach strunowych, które uszkadzały się zaraz po otwarciu, a najpóźniej po kilku otwarciach) i w najlepszej cenie.
8 lut 2024
Jesteście najlepsi: szeroka oferta, marki inne niż te dostępne wszędzie pozwalają na spróbowanie czegoś nowego. Kupionej dziś Playadito spróbowałam po raz pierwszy jako gratisowej próbki, więc potwierdzam, że ta forma promocji jest skuteczna :)
TW
Tomasz W.
Kraków

Kolejne moje zakupy na DobreZiele.pl i..

Kolejne moje zakupy na DobreZiele.pl i znów pełna satysfakcja. Szeroki asortyment, bardzo szybka i sprawna dostawa zamówionego towaru. Dodatkowo otrzymałem 3 próbki yerb na skosztowanie. Szczerze polecam.

Genialny Program Lojalnościowy

Kupuję tu już od kilku lat i jest to za każdym razem przyjemne i rzeczowe doznanie zakupowe :) Genialny Program Lojalnościowy, pyszne yerbki do wyboru do koloru. Polecam bardzo!
Wszystko na najwyższym poziomie, szeroki asortyment, zniżki dla stałych klientów, czas realizacji, dobra komunikacja, szczerze polecam.
8 lut 2024
zakupione produkty były prezentem dla Męża, bardzo jest zadowolony, yerby przepyszne - zwłaszcza ta w uroczej starodawnej puszce
31 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar starannie opakowany, yerba bardzo smaczna. Polecam !
14 lut 2024

Smaczne produkty

Smaczne i pobudzające produkty. Świetne opisy produktów, sprawna wysyłka. Bardzo dziękuję.
6 lut 2024

Bombilla i yerba mate

Świetny kontakt, szybka wysyłka i towar najwyższej jakości. Polecam
30 sty 2024

REWELACJA PRODUKTY

Super szybka obsługa a przede wszystkim rewelacyjne produkty
9 lut 2024
Miła obsługa, szybki transport. Polecam serdecznie.
3 lut 2024
Szybka dostawa👍. Produkt spełnia moje oczekiwania.
Szybka dostawa, produkty dobrej jakości. Polecam
2 lut 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku! Polecam!
13 lut 2024
Super obsługa szybka dostawa i super jakość
6 lut 2024

Jak zawsze tak i tym razem wszystko super.
1 lut 2024
Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem
10 lut 2024
Szybka dostawa, gratisowe próbki