brendi.pl- Logo - Opinie

brendi.pl

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2587)

Najlepszy z najlepszych .Mam absolutną pewność podczas zakupów w tym sklepie. Szybka dostawa , łatwy zwrot i szybki zwrot pieniędzy .Tak powinien funkcjonować każdy sklep. Brawo dla brendi.pl

29 lis 2023
Płaszcz ładny i byłabym zadowolona , gdyby nie był tak mocno pognieciony, ma tak duże załamania, że zastanawiam się czy go Państwu nie zwrócić ! Na razie wisi na wieszaku , mam nadzieję że się rozprostuje , ale co do tego mam obawę. Smutno mi , wszak jestem rozczarowana Irena
IM

10 sty 2024
6 sty 2024
18 sty 2024

Rozczarowanie !!!!!!

No niestety kurtki które zamówiłam ,nie spełniły moich oczekiwań ,numeracja jest zaniżona ,noszę M wszystkie ubrania mam tego rozmiaru a zamówiłam kurtki większe czyli L i XL i XL było bardzo opięte ?wykonanie kurtki ,gatunek nie jest wart tej ceny jestem rozczarowana dlatego zwróciłam towar .
27 sty 2024

Sklep - 100 % pewniak

8 lis 2023
Błyskawiczna wysyłka. Produkt jakościowo ok, dobrze uszyty, Fajna parka.Na żywo widać, że nie jest to super jakoś ale to poliester więc nie ma się co spodziewać. Polecam sklep
14 maj 2023
ŚWIETNA FIRMA ! POLECAM ! Super kontakt - Przemiła Pani . Niestety, z żalem ,musiałam zwrócić kurtkę -nie na moją figurę. Bezproblemowy zwrot i pieniądze na koncie .
23 paź 2023

polecam!

Trzeci udany zakup w tym sklepie. Dostawa błyskawiczna. Kurtka parka solidnie wykonana, kolor i rozmiar jak w ofercie. Można zamawiać bez obaw bo solidna firma.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu kurtki, kolor czarny jest lekko polyskujacy co nadaje ciekawego wyglądu. Ciekawym pomysłem jest również ściągacz w pasie dzięki czemu możemy dopasować do talii lub nosić ją swobodnie. Noszę rozmiar S i taki też zamówiłam. Polecam!
23 lis 2023
Kurtka dokładnie taka jak na obrazku. Wybrałam rozmiar M (jestem chuda, moje rozmiary to S i "małe" M). Bez wkładania grubszego swetra jest idealnie dopasowana ale dla mniej chudych polecam rozmiar większy. Dostawa błyskawiczna. Jestem bardzo zadowolona.
9 maj 2023
Kilka razy kupowałam przez internet i zawsze nie pasował mi rozmiar mimo iż brałam swój rozmiar a w Brendi kupiłam pierwszy raz i wszystko pasuje ,jestem naprawdę zadowolona ,kurtka jest bardzo fajna ,starannie wykonana ,teraz będę polecać znajomym Brendi
23 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia. Rozmiary podane w tabeli są w rzeczywistości mniejsze od typowych- mierzone po zewnętrznej stronie ocieplanego płaszcza , bez podania grubości ocieplenia. Jakość wykonania i tkanin jest ok. Reszta okaże się podczas noszenia.
30 paź 2023
Bardzo ładny i ciepły płaszcz, ocieplany kożuszkiem (z wyjątkiem rękawów). Podczas zakupów proponuję wziąść rozmiar większy, ponieważ z uwagi na wszyty kożuszek płaszcz może być zbyt dopasowany. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
16 maj 2023
Szybko i bez problemu. Żałuję, że zamówiona kurtka (rozm. S) była za duża, bo o jej jakosci nie mogę napisać złego słowa :) Zwrot również przebiegł sprawnie.
12 paź 2023
Błyskawiczna wysyłka, śliczna kurtka, identyczna jak na zdjęciu, rozmiar S noszę i taki pasował
20 paź 2023

Piękna!

Cudowna kurtka, długa i dopasowana oraz piękna, elegancka i bardzo ciepła. Polecam!
Ekstraklasa wśród sprzedawców, ekspresowa wysyłka zakupionego towaru, sprzedawca godny polecenia i zaufania, promocje i niskie ceny, poprostu super, serdecznie dziękuję za wszystko, pozdrawiam serdecznie, jeszcze do Was wrócę, Marek z Czechowic-Dziedzic
5 maj 2023
Fajne byłoby zestawienie kilku sztuk ubrań w jednej tabelce. Chodzi mi o to żeby móc porównać rozmiary. Kupując ramoneski przeskakiwałam pomiędzy kartami stron żeby wybrać odpowiedni fason i rozmiar.