goldsaver.pl

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (34)

Ważny od: 25 paź 2023
goldsaver.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu goldsaver.pl

24 kwi 2024
Firma w 100% polecenia ,a w szczególności ZAUFANIA!.!! Wszystko sprawnie załatwione
Szybko i sprawnie.
Łatwiejszy sposób zamiany sztabki na monetę bulionową z poziomu aplikacji - uproszczenie procesu zamiany, bez zbędnych akceptacji regulaminów z poziomu e-maila. Rozszerzenie oferty o dodatkową ilość monet bulionowych - reszta, pozostałe rzeczy uważam, że wygląda bardzo dobrze.

Polecam i to bardzo.

Super pomysł aby uzbierać na sztabkę złota " na raty".Powoli i systematycznie można odkładać kasę.Polecam.
Sztabka na raty kupiona, zamówiona i dostarczona :D Dziękuję za sprawny proces - 5 dni (w tym weekend)!
Serdecznie polecam
16 sty 2024
Generalnie obsługa ok. Miałem dwa problemy, pierwszy. Przy składaniu zamówienia na stronie Goldsaerver, nie otrzymałem na meila kodu weryfikacyjnego, dopiero podczas telefonicznej rozmowy konsultant go wprowadził. Drugi może nie problem tylko zdziwienie tym, że kurier paczkę ze sztabką pozostawił na parapecie przy wejściu do domu, gdzie każdy mógł ją zabrać, a nikt mnie o tym nie poinformował.
20 sty 2024
Monety bulionewe - wymienne w systemie Goldsaver oraz bardziej przejzysty program wymiany sztabki na monete bulionowa. (jakie monety mozna wymieniac w cenie sztabki, jakie za doplata itd.) - ta opcja byla dosc limitowana i niedoprecyzowana podczas ostatniej transakcji. Reszta transakcji przebiegla wzorowo
Bardzo przyjazny i skuteczny sposób na zebranie uncji . Polecam
Bardzo szybka wysyłka zakupionej sztabki złota.
JC
Jacek C.
Bydgoszcz
Podoba mi się sama idea i sprawność działania.
Wszystko zgodnie z zamówieniem.
28 sty 2024