Producent Grzejników Pro-Term

Opinie (22) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22)

Ważny od: 6 lis 2023
Producent Grzejników Pro-Term spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Jestem bardzo zadowolony z zakupu w sklepie Pro-Term. Grzejnik, który kupiłem, spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny, idealnie pasuje do wystroju mojego domu. Obsługa klienta była bardzo profesjonalna i pomocna. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i bez problemów. Polecam sklep Pro-Term wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości grzejników. Jestem pewien, że wrócę tam ponownie przy kolejnych zakupach. Dziękuję!

W opisie było 4-6 dni na dostarczenie a już drugi tydzień i cisza, brak kontaktu ze sklepem

Opinie nt. sklepu Producent Grzejników Pro-Term

DH
Dana H.
Płoty
Piękny złoty żółty lekko w słońcu błyszczący 🙂
Przy każdym projekcie korzystam z oferty tego sklepu. Zawsze na czas i doradzą dodatkowe elementy
3 mar 2024
Brakuje : - rysunków z wymiarami grzejników, - filmów montażowych
Wszystko ok. Kontakt z firma pozytywny, dostawa terminowa
24 mar 2024

Grzejnik pionowy

Jakość super
10 lut 2024
Profesjonalizm, zrozumienie klienta i piękne grzejniki. Dziękuję p. Dawidzie.
Obsługa super, grzejniki super.
3 lut 2024

Zdecydowanie Polecam sklep Pro-Term

29 lis 2023
Grzejnik słabo zabezpieczony w transporcie- przyszedł poodbijany. Kolor struktura z przebarwieniami- będę reklamować

Grzejnik łazienkowy

Grzejnik bardzo estetyczny spełnia moje oczekiwania
29 lis 2023
Super zakup.szybka dostawa bardzo dobry kontakt
O. K
Odpowiedź ze sklepu Producent Grzejników Pro-Term
9 lut 2024
Przepraszamy za opóźnienie w dostawie oraz brak kontaktu. Podjęliśmy niezbędne działania, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.