Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (239) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (706)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 mar 2024
Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

15 maj 2024
Wysyłka miała być wciągu 1-3 dni a była 8 dni mimo interwencji i tłumaczenie że paczka czeka na kuriera

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

21 maj 2024
Super bardzo szybka realizacja zamówienia wszystko zgodne z opisem jestem zadowolony ze współpracy
27 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Liczymy na dalszą udaną współpracę :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
17 maj 2024
Błyskawiczna dostawa.
20 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza wysyłka spełniła Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 maj 2024
29 maj 2024
Dziękujemy za fantastyczną ocenę! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 maj 2024
29 maj 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
20 maj 2024
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy do ponownych zakupów! :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
20 maj 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z swoich zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 maj 2024
19 maj 2024
20 maj 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
15 maj 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 kwi 2024
Expresowa realizacja, produkt zamówiony w poniedziałek we worek już dostarczony przez kuriera. Polecam !
30 kwi 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami! Cieszymy się, że zakupy przebiegły pomyślnie. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 kwi 2024

Prawie super!

Byłoby 5 gwiazdek, gdyby numer listu przewozowego byłby dostępny w szczegółach przesyłki, a musiałem dopytywać na infolinii.
6 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Rozumiemy, jak ważne jest dla śledzenie przesyłki, będziemy pracować nad usprawnieniem naszych procedur w tym zakresie. Pozdrawiamy Zespół Swatt
2 maj 2024
Szybki zakup ale trochę mały wybór dość długo nie mają dostawy
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cały czas pracujemy nad rozszerzaniem asortymentu. Dzięki takim opinii jak Państwa możemy lepiej zrozumieć potrzeby klientów i podejmować odpowiednie działania :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
15 kwi 2024

Żetelna firma, dobry kontakt i szybka wysyłka. Pozdrawiam
16 kwi 2024
Dziękujemy za cudowną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
28 kwi 2024
Towar zgodny z zamówieniem
25 kwi 2024
Polecam, szybka wysyłka.
6 maj 2024
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej szybkiej realizacji zamówienia! Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
MK
4 maj 2024
Szybkość działania .
1 maj 2024
Pięknie poszło:)
10 maj 2024
ok
14 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
11 maj 2024