Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (641)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jest to dla nas bardzo ważne, aby nasi klienci byli zadowoleni. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów i odkrywania więcej fantastycznych produktów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Obsługa 5+. Zamówienie bojlera w poniedziałek przed południem, dostawa przed południem we wtorek(24h),brawo. Bojler marki Weber wykonany bardzo estetycznie, mimo że chiński wykonawca. Bardzo dobobrej jakości kołki montażowe, metalowe do zawieszenia bojlera. Zobaczymy jaka będzie żywotność bojlera. Póki co nota 5+. Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie bojlera zostało dostarczone w tak krótkim czasie i spełnił on Państwa oczekiwania. Nasza ekipa stara się zawsze sprostać potrzebom klientów jak najszybciej i jak najlepiej :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Produkt w dobrej cenie, wysłany szybko, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, Probud Siemiatycze
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Ekspresowa dostawa.Wszystko o.k.Dziekuje.Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy na ponowny zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 mar 2024
Super: szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.
AB
Anna B.
Elbląg
3 mar 2024
Towar w dobrej cenie. Bardzo szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z obsługi i jakości naszych produktów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
POLACAM HURTOWNIE SWATT ZA PROFESJONALIZM
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z swoich zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Konkretna i szybka obsługa. Dobre rady.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Rewelacja jakość , a dostawa expres.
Przed chwilą
2 mar 2024
Świetna obsługa i dobre ceny.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za cudowną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Sprawnie, bez komplikacji.
Szybka i sprawna dostawa
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt

Bardzo szybka dostawa
super szybkość
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Staramy się zawsze działać sprawnie i profesjonalnie, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Dziękujemy za wybór naszych usług! Pozdrawiamy Zespół Swatt
Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy były udane. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
18 minut temu
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy do ponownych zakupów! :) Pozdrawiamy Zespół Swatt