norsan-omega.pl

Opinie (122) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (274)

Ważny od: 23 gru 2021
norsan-omega.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sty 2024
Opłata za dostawę do paczkomatu mogłaby być niższa. Poza tym szybko i bezproblemowo. Olej stosuję od kilku miesięcy. Ma bardzo dobre parametry. Jest bezproblemowy smakowo. Dla olejów omega 3 kluczowa jest świeżość. Tu nie mam pojęcia jak bardzo firma przykłada się do tematu, pozostaje mi wierzyć, że jest świeży. Jedyne co mogę zrobić w tym względzie, to zamawiać u producenta zamiast u pośredników.

16 sie 2023
Nie otrzymałem zamówienia, nikt się ze mną nie kontaktował!!!

Opinie nt. sklepu norsan-omega.pl

7 sty 2024
27 sty 2024
Rewelacyjne wyniki cholesterolu po 6 miesiącach przyjmowania. Nie mogłam uregulować latami. Polecam serdecznie z czystym sumieniem.
24 sty 2024
Wysokiej jakosci produkt dobrze i szczegółowo opisany. Szybka dostawa.
AO
aga o.
10 sty 2024
Szybka dostawa, produkty porządnie zapakowane i zabezpieczone
27 sty 2024
Przesyłka ok.Produkt doskonały.
29 gru 2023
Wszystko w porządku :)
8 sty 2024
Bardzo dobry produkt!
21 sty 2024
21 sty 2024
Kupuję systematycznie od kilku miesięcy. Cenię za jakość. Dodaję do koktajli. Smak ryby całkowicie niewyczuwalny. Nawet dodawałam córce do soku, nigdy nie narzekała na smak.
Bardzo szybka realizacja zamówień. W sytuacji wątpliwości co do zamówienia, szybka odpowiedź i chęć rozwiązania ew. problemu.
Najlepszy preparat Miałem tańsze i było okej ale dopiero teraz widze że było warto zapłacić więcej
Pełen profesjonalizm w obsłudze, olej wspaniale zabezpieczony, błyskawiczna przesyłka. dziękuję
7 gru 2023
Olej bardzo dobry, wypróbowany i zamówiony ponownie.
Super produkt po którym nie odbija się ryba
Bardzo dobre produkty. Polecam!!!
wszystko super:)
25 gru 2023