Robimytv.pl- Logo - Opinie

Robimytv.pl

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (129)

Ważny od: 10 sie 2022
Robimytv.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Robimytv.pl

17 lut 2024
Obsługa sklepu bez zarzutu. Szybka wysyłka tego samego dnia po złożeniu zamówienia (pobranie). Towar zgodny z opisem. Firmowa paczka fabrycznie zapakowana. Stan nowy. Oraz na czas transportu spakowana do większego opakowania odpowiednio sztywnego. Przedmiot zamówienia okryty folią bąbelkową oraz poduszeczkami z powietrzem z każdej strony i wzmocniony dodatkowym ekranem z kartonu. Całość okryta taśmą z adnotacją ostrożnie i symbolem kieliszka. Wszystko doszło w stanie nienaruszonym
6 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam ROBIMYTV.pl
Kontakt ze strony Sklepu.
14 lut 2024
30 gru 2023
Wszystkiego wyszło perfekt. Dostawa na drugi dzień, odbieracie telefon szybciej niż rodzina i odpisujecie na maile w ten sam dzień :)
Wszystko jak zawsze na piąteczkę a nawet na szósteczkę. Błyskawiczna wysyłka towar bardzo dobrze zapakowany. Bardzo polecam
10 sty 2024
26 maj 2023

Bardzo dobra obsługa

Zamówienie o małej wartości, ale zrealizowane bardzo sprawnie. Jest to dla mnie o tyle ważne, że sklep traktuje nawet nieduże zakupy z należytą starannością.
24 wrz 2023

Orca OR-504

Sprzedający fachowo udzielił mi informacji na temat torby Orca OR-504. Zachęcił do kupienia towaru z najwyższej półki co stwierdziłem na miejscu przy odbiorze jej. Do kamer małych najlepsza torba przy transporcie i noszeniu innych akcesoriów.
Odpowiedź ze sklepu Robimytv.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)
6 lip 2023
Świetna ekipa. Potrafią merytorycznie doradzić niedoświadczonemu filmowcowi jaki sprzęt jest dobry i potrzebny do pracy w danej kategorii cenowej. Wiedzą co sprzedają, ceny też dobre.
29 lis 2023
Mam to przy dwóch aparatach i jestem zadowolony bardzo więc dokupiłem trzeci uchwyt aby nie demontować z pozostałych aparatów fotograficznych. To duży komfort polecam...
Odpowiedź ze sklepu Robimytv.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
31 sie 2023
Bardzo sprawna transakcja. Potrzebowałem sprzętu na kolejny dzień i tak dostarczono.
20 sie 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia! Nazajutrz gimbal trafił w moje ręce. Brawo!
Świetny kontakt. Szybkość realizacji. Konkurencyjne ceny.
ZAKUPIONA KAMERA SONY AX 53 SUPER POLECAM TEN SKLEP
8 cze 2023

Mega usługi

Mega kontakt. Szybko i profesjonalnie. Polecam!
23 lip 2023
Dostępność produktów, szybka realizacja!
16 paź 2023
Miła obsługa, bardzo szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Robimytv.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)