carmager.comOpinie

carmager.com- Logo - Opinie
carmager.com- Logo - Opinie

carmager.com - Akcesoria samochodowe najwyższej jakości

Carmager to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży najwyższej jakości akcesoriów samochodowych produkowanych w UE. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. pokrowce na siedzenia, dywaniki, maty do bagażnika, ochronne nakładki stalowe, pióra do wycieraczek i podłokietniki, a jego asortyment systematycznie się zwiększa. Sklep wyróżnia obsługą klienta na najwyższym poziomie oraz świetnym serwisem posprzedażowym. Wejdź i sprawdź, jak możesz odmienić swoje auto!
MOSSA Marcin Błahyj i Piotr Błahyj s.c.
Barwna 53
87-100 Toruń
Marcin Błahyj

Opinie nt. sklepu carmager.com

4.64/5.00

Polecam. Jestem jeszcze przed ostatecznym montażem na samochodzie. Zaskoczyło mnie to, że uszczelki pod belkami jak i na nich trzeba samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Kontakt ze sklepem super, wszystkie wątpliwości mi wyjaśnili. Proszę o przypomnienie się za ok. miesiąc jak zamontuje ostatecznie belki i sprawdzę je w praktyce
Czytaj dalej

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówienia za które zapłaciłem z góry A co do poprzedniego towaru czyli maty do bagażnika Audi A 6 to takiego badziewia dawno nie widziałem. Po położeniu w bagażniku nic się nie zgadzało mimo wielokrotnych prób ułożenia maty w bagażniku

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu carmager.com

Zamówiony produkt dotarł do mnie bezproblemowo, dobrze zapakowany, słowem bez zastrzeżeń, dywaniki już na wyposażeniu w samochodzie, dziękuję i polecam
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Towar zgodny z oczekiwaniami
Towar zgodny z opisem, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu :-)
Szybkość załatwienia sprawy. Żadnej zbędnej zwłoki.
Szybka dostawa, pokrowce zgodne z zamówieniem.
Wczoraj
Szybka dostawa i dobry kontakt ze sprzedawcą.
Wszystko na najwyższym poziomie
szybkość realizacji
Wykonanie bardzo dobre zobaczymy jak długo posłuży kolor o jaki mi chodziło więc narazie jestem zadowolony polecam
Dobra jakość za tę cenę. Nie są czarne, choć zdjęcie tak wyglądało. Ale to plus. Polecam sklep.
Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność,wszystko zgodne z opisem i dostawa expresowa.
Produkt zgodny z opisem, bardzo ładnie wykończony. Godny polecenia .
Nakładki progowe bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam innym.
Sprawna obsługa, dobra informacja, przyjazny kontakt.
Dostawa szybko tanio i w dobrym stanie. Dziekuje
Dostawa, jakosci artykułu Ok.
Jakość wykonania produktu
Gorąco polecam