carmager.comOpinie

carmager.com - Akcesoria samochodowe najwyższej jakości

Carmager to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży najwyższej jakości akcesoriów samochodowych produkowanych w UE. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. pokrowce na siedzenia, dywaniki, maty do bagażnika, ochronne nakładki stalowe, pióra do wycieraczek i podłokietniki, a jego asortyment systematycznie się zwiększa. Sklep wyróżnia obsługą klienta na najwyższym poziomie oraz świetnym serwisem posprzedażowym. Wejdź i sprawdź, jak możesz odmienić swoje auto!
MOSSA Marcin Błahyj i Piotr Błahyj s.c.
Barwna 53
87-100 Toruń
Marcin Błahyj

Opinie nt. sklepu carmager.com

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu carmager.com

wszystko ok.

Bez komentarza

Wszystko ok polecam

Polecam.

Super tak dalej. Pozdrawiam.

Dostawa ok. Jakość towaru ok.

Trochę długi czas oczekiwania bez podania przyczyny, po za tym wszystko było ok.

o.k. o.k.

Super.

szybka i sprawna realizacja zlecenia

Telefonicznie kontakt z serwisem bez zastrzeżeń. Niestety kontakt na czacie pozostawia wiele do życzenia.

Wszystko idealnie poza czasem przesyłki może z tego względu ze wybrałem pocztę polska ,ale ogólnie polecam ,bardzo pozytywnie

serwisu nie oceniam ponieważ z niego nie korzystałem

Towar zakupiony zgodnie z opisem /wcześniejsza konsultacja pomogła w zakupie/Dostawa szybka.Polecam

Towar wadliwy po odesłaniu brak odpowiedzi ze sklepu i brak zwrotu kosztów za towar.

OKI

Witam:) Ocena jest najwyższa i nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam sklep z przyjemnością.Pozdrawiam

Polecam. Jestem jeszcze przed ostatecznym montażem na samochodzie. Zaskoczyło mnie to, że uszczelki pod belkami jak i na nich trzeba samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Kontakt ze sklepem super, wszystkie wątpliwości mi wyjaśnili. Proszę o przypomnienie się za ok. miesiąc jak zamontuje ostatecznie belki i sprawdzę je w praktyce