carmager.com

Akcesoria samochodowe najwyższej jakości

Opis
Carmager to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży najwyższej jakości akcesoriów samochodowych produkowanych w UE. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. pokrowce na siedzenia, dywaniki, maty do bagażnika, ochronne nakładki stalowe, pióra do wycieraczek i podłokietniki, a jego asortyment systematycznie się zwiększa. Sklep wyróżnia obsługą klienta na najwyższym poziomie oraz świetnym serwisem posprzedażowym. Wejdź i sprawdź, jak możesz odmienić swoje auto!
MOSSA Marcin Błahyj i Piotr Błahyj s.c.
Barwna 53
87-100Toruń
Marcin Błahyj

Opinie nt. sklepu carmager.com

4.58 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu carmager.com

1 tydzień temu
Telefonicznie kontakt z serwisem bez zastrzeżeń. Niestety kontakt na czacie pozostawia wiele do życzenia.

1 tydzień temu
Wszystko idealnie poza czasem przesyłki może z tego względu ze wybrałem pocztę polska ,ale ogólnie polecam ,bardzo pozytywnie

1 tydzień temu
serwisu nie oceniam ponieważ z niego nie korzystałem

1 tydzień temu
Towar zakupiony zgodnie z opisem /wcześniejsza konsultacja pomogła w zakupie/Dostawa szybka.Polecam

1 tydzień temu
Towar wadliwy po odesłaniu brak odpowiedzi ze sklepu i brak zwrotu kosztów za towar.

OKI

1 tydzień temu
Witam:) Ocena jest najwyższa i nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam sklep z przyjemnością.Pozdrawiam

2 tygodni(e) temu
Polecam. Jestem jeszcze przed ostatecznym montażem na samochodzie. Zaskoczyło mnie to, że uszczelki pod belkami jak i na nich trzeba samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Kontakt ze sklepem super, wszystkie wątpliwości mi wyjaśnili. Proszę o przypomnienie się za ok. miesiąc jak zamontuje ostatecznie belki i sprawdzę je w praktyce

2 tygodni(e) temu

3 tygodni(e) temu
wszystko ok

3 tygodni(e) temu
JEST OK

Szybko i solidnie. To ważne.

Wszystko ok.

Wszystko ok towar taki jak powinien być, na5

Wszystko zgodne z opisem. Szybka wysyłka. Polecam

Jest Ok

Dywaniki gumowe mają za niski rant, czyli są zbyt płytkie na okres zimowy Dywaniki welurowe z kolei, nie są do końca dobrze zwymiarowane. Ogólnie jednak - OKej. Dziękuję.

Polecam. Profesjonalna obsługa klienta i szybka dostawa towaru do odbiorcy.

Szybko, zgodnie z zamówieniem, profesjonalnie. Polecam