Nessi Sportswear sklep internetowyOpinie

: 7 103Bardzo dobryCertyfikowany sklep

Nessi Sportswear sklep internetowy- Logo - Opinie
Nessi Sportswear sklep internetowy- Logo - Opinie

Nessi Sportswear sklep internetowy - Odzież do biegania i na fitness - Nessi

Markę Nessi tworzą ludzie z pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. Dlatego produkowana przez nas odzież sportowa jest unikatowa, kolorowa, pełna energii i w pełni zadowala najbardziej wymagających. Nieustannie testujemy, usprawniamy i wprowadzamy najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Nasze produkty są zaprojektowane z pasją i dbałością o każdy detal. Różnorodność kolorów jaką posiadamy wyróżnia nas na tradycyjnym rynku sportowym i pozwala ubierać osoby aktywne od stóp do głów w całej Europie. Wysoka jakość naszych produktów jest naszym największym atrybutem i gwarantujemy, że nigdy się to nie zmieni. Tworząc gamę naszych produktów używamy najbardziej wyselekcjonowanych i najlepszej jakości materiałów.
Progres Norbert Sztandera, Wojciech Izbicki Spółka Jawna

Opinie nt. sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

4.97/5.00

Opinie (1 289) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %

Zamówiłam legginsy z czarno białą mosaiką. Rozmiarówka dokładnie taka, jak na stronie, leginsy rozciągają się we wsyztskich kierunkach, ale absolutnie nic nie prześwituje. Wyższy pas dopasowuje się do brzucha i można w nim schować coś drobnego Co do opasek, bardzo podoba mi się krój (powiększony na uszach). Wybrałam rozmiar M/L i opaska jest bardzo wygodna i nie zsuwa się.Zakupy udane!
Czytaj dalej

Od tygodnia czekam na zamówiony towar za ponad 2 tys zł , dwa razy już został blednie wysłany do paczkomaty w Zabrzu zamiast do Bydgoszczy, towar Zamówiłam na wyczekiwany wyjazd (17 października tego roku) . Nie ma szans, poprosiłam o zwrot pieniędzy, ciekawe co dalej będzie?

Doświadczenia innych klientów sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

Zaczynając przygodę z Nessi myślałam, że to tylko lepszy viuch i tyle. Już pierwsze produkty sprawiły, że zapragnęłam więcej. Spodenki i spódniczki idealnie trzymają się dzięki taśmie, koszulki tak lekkie i przwiewne jakby ich nie było, a do tego te kolory! Czas przesyłki nie pizwala czekać z niecierpliwością. Jednym słowem - fantastycznessi❤️
Super szybka wysyłka! Sukienka bardzo ładna i dobrze wykonana, jak zwykle:)! Tylko po zmianie fasonu )mniejsze wycięcia pod pachami) musiałam wymienić na rozmiar większą. Po wymianie pasuje!
Firma godna polecenia jak żadna inna. Jakość, obsługa, wysyłka na najwyższym poziomie. Zamówisz raz i wpadniesz jak śliwka w kompot.
Moje zamówienie to 5 opasek biegowych. Produkty zgodne z opisem. Zapakowane w papierową kopertę. Dostawa szybka.
Bluza zgodna z opisem, szybka wysyłka, materiał i wzór pierwsza klasa Szczerze polecam
W Nessi wszystko mi się podoba... Od ubrań po wyjątkową obsługę klienta :)
Szybka dostawa,rewelacyjne leginsy,świetna jakość.Polecam w 100%
Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobra jakość wykonania
Świetny towar, doskonała obsługa, błyskawiczna wysyłka.
Wszystko jest zawsze na najwyższym poziomie!POLECAM!
Bardzo ładny produkt, bardzo szybka dostawa! Super!
ubrania świetnej jakości, bardzo szybka wysyłka
Wszystko super: jakość, czas wysyłki, kolory..
Profeskonalizm w produkcji i obsłudze klienta
Wszystko zawsze jest na najwyższym poziomie!
Jestem bardzo zadowolona i polecam
Bardzo szybka i bezpieczna dostawa
spodenki bardzo wygodne, polecam
Wszystko jest naprawdę świetne!
REWELACJA! Nic dodać nic ująć!