Nessi Sportswear sklep internetowy- Logo - Opinie

Nessi Sportswear sklep internetowyOpinie

ważny od: 3 sie 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep Nessi Sportswear sklep internetowy został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Nessi Sportswear sklep internetowy można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 sie 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

1 lut 2022
Wszystko super - jakość, wysyłka, opis produktów itp. Niestety, zbyt agresywny marketing wzbudza coraz więcej niechęci do marki. Nessi zaraz zacznie wychodzić mi z lodówki 😬😀

24 lut 2022
Zła numeracja , niby 37, a rozm od 37-41 ogromne !!!

Opinie nt. sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

Szybki czas realizacji. Poza tym prezentowana odzież zawsze posiada wystarczający opis i zdjęcia, które nie powinny pozostawiać wątpliwości. Kontakt ze strony sklepu w przypadku reklamacji bardzo miły. Poza tym opakowanie z obwolutą papieru firmowego i kilkoma słowami uważałam za perfekcyjne i jedyne w swoim rodzaju. Poprostu znak firmowy! Nessi i wszystko jasne;) Kartoniki z ostatnich kolekcji w dostawie czasem ulegają mocnej deformacji, ale to już pewnie wina firmy kurierskiej. Opcja powiadomienia w przypadku braku rozmiaru zawsze się sprawdza. W moim odczuciu informacje podane na stronie sklepu są czytelne i od momentu zakupu, przez zapłatę, potem dostawę i ewentualne zwroty i reklamację nie powodowały w moim wypadku problemu. Rozmiarowka czasem różni się w przypadku poszczególnych kolekcji, q wiadomo większość sugeruje się tym co kupowała wcześniej.
Pracownicy sklepu działają wyjątkowo szybko i są bardzo uprzejmi. Ubrania zachwycają wzornictwem, kolorami oraz są bardzo wygodne. Minusem jest rozmiarówka bo mam już spodnie w trzech różnych rozmiarach: S, M, M-L i wszystkie są wygodne. Ciężko trafić w swój rozmiar :( I niestety zdażają się tkaniny, które kłaczkują się (pomimo zachowania wszystkich wytycznych dot. prania) … ale i tak bardzo lubię wasze ubrania :)
30 paź 2022
Z produktów Nessi jestem bardzo zadowolona świetnie się w nich czuje i sa komfortowe w noszeniu nic się nie dzieje. Polecam
3 lis 2022
Firma rewelacja pod każdym względem. Produkty najwyższej jakości. Jestem klientka od lat. Polecam absolutnie
Obsługa klienta najwyższej jakości. Produkty z rezelacyjnych materiałów. Wszystko na najwyższym poziomie.
31 paź 2022
Najlepsza obsługa klienta jakiej doświadczyłam. Ubrania bardzo dobrej jakości, niezniszczalne, piękne
2 lis 2022
Szybka realizacja zamówienia, zgodne z opisem, w rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu
Piękne kolorowe sportowe ciuchy, bardzo dobrej jakości, sprawnie działajacy sprzedawca, polecam:)
Szybka wysyłka. Towar pięknie zapakowany. A same getry bardzo ładne i praktyczne
Rzeczy są wysokiej jakości, piękna kolorystyka, szybka wysyłka.
Jakość usług, opis produktu i szybka dostawa. Polecam w 100%.
Świetna firma bardzo rzetelna i pomocna
15 lis 2022
Bardzo szybkie dostarczenie zamówienia.
1 lis 2022
Pozytywne podejście do klienta!
2 lis 2022
Rewelacyjnie sprawna obsługa!