Nessi Sportswear sklep internetowyOpinie

: 6 985Bardzo dobryCertyfikowany sklep

Nessi Sportswear sklep internetowy- Logo - Opinie
Nessi Sportswear sklep internetowy- Logo - Opinie

Nessi Sportswear sklep internetowy - Odzież do biegania i na fitness - Nessi

Markę Nessi tworzą ludzie z pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. Dlatego produkowana przez nas odzież sportowa jest unikatowa, kolorowa, pełna energii i w pełni zadowala najbardziej wymagających. Nieustannie testujemy, usprawniamy i wprowadzamy najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Nasze produkty są zaprojektowane z pasją i dbałością o każdy detal. Różnorodność kolorów jaką posiadamy wyróżnia nas na tradycyjnym rynku sportowym i pozwala ubierać osoby aktywne od stóp do głów w całej Europie. Wysoka jakość naszych produktów jest naszym największym atrybutem i gwarantujemy, że nigdy się to nie zmieni. Tworząc gamę naszych produktów używamy najbardziej wyselekcjonowanych i najlepszej jakości materiałów.
Progres Norbert Sztandera, Wojciech Izbicki Spółka Jawna

Opinie nt. sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

4.97/5.00

Opinie (1 793) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %

I love it Jakosc rewelacyjna. Rozmiar idalnie trafiony.Przy wzroscie 162 i wadze miesniaka 54kg. Rozmiar XS dla stroju kompielowego ,leginsow 3/4 i koszulki.Bielizna majteczki S gdyz posladki nie naleza do plaskich :p Wszystko lezy i uklada sie bez zarzutu. Material stroju kompielowego powala.Ma aksamitna strukture ale jednoczenie slizga.Koszulka mieciutka i cieniutki material.Well done
Czytaj dalej

Po raz pierwszy oczekiwałam na zamówienie tydzień. I nawet nie byłoby z tym problemu, gdyby nie to, że, inne klientki w grupie FB Kolorowa Drużyna Nessi pisały, iż swoje zamówienia otrzymywały po jednym - dwóch dniach. Legginsy, które otrzymałam, były chyba 'mocno' przymierzane. Zostaję z Nessi ze względu na wcześniejsze dobre doświadczenia. Ten zakup mocno mnie jednak rozczarował.

Doświadczenia innych klientów sklepu Nessi Sportswear sklep internetowy

Indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu różnymi ścieżkami, 100% responsywność, bardzo szybka dostawa. Do tego produkty mega wysokiej jakości, na lata!
Obsługa sklepu internetowego, szybkość skompletowania zamówienia, bieżącą informacja o postępach pakowania paczki i jakość produktów.
Doskonała jakość - aż się tego nie spodziewałam!! Super fasony - wyglądają idealnie nie tylko na zdjęciach reklamowych!
Ubrania fantastycznej jakości, zdecydowanie warte swojej ceny! Bardzo miła obsługa, ekspresowa dostawa i eko-paczki :)
Bardzo szybka dostawa. Kolory i wykonanie bokserki fantastyczne. Materiał przyjemny w dotyku i w kontakcie z ciałem.
Jakość ubrań - fantastyczna. Tylko gdyby była darmowa dostawa do paczkomatów i natychmiastowa wysyłka - byłoby super
Bardzo szybka obsługa i dostarczenie towaru , Natomiast na zwrot pieniędzy czeka się regulaminowe 14 dni
Sprawnie , terminowo, ciekawe wzornictwo i dobra jakość , bardzo sympatyczna i życzliwa obsługa. Polecam
Indywidualne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Ubrania cudowne.
Podmiotowe traktowanie klienta, pełne zrozumienia i życzliwości
Podejście do klienta , obsluga , jakość to mi się podoba.
Wszystko w najlepszym porządku. Jestem bardzo zadowolona.
Świetne wzory i funkcjonalność, do biegania i na codzień
Świetna odzież i doskonały kontakt ze sklepem, polecam.
No już lepiej się nie da😉, może tylko więcej promocji🤑🤑
Nic dodać, nic ująć... oczywiście wszystko super!!!
Błyskawiczna przesyłka , towar najlepsza jakość
Super to mało powiedziane - Rewelacja Polecam
Jak zwykle transakcja na najwyższym poziomie.
Ładne legginsy, dobrze sie układają. Polecam!