boskacioteczka.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (46)

Ważny od: 23 cze 2023
boskacioteczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu boskacioteczka.pl

1 kwi 2024

Piękna klamra z małym utrudnieniem

Szybka wysyłka, spinka z kokardą przepiękna i pięknie wykonana, wszystko super zapakowane. Jedyny - dla mnie - mankament to to, że klamrę trzeba zakładać na włosy od lewej strony - praworęcznej osobie dużo prościej zakładałoby się klamrę od prawej.
Odpowiedź ze sklepu boskacioteczka.pl
Dziękujemy za opinię i sugestię. Postaramy się w najbliższym czasie wprowadzić do oferty możliwość wyboru zapięcia. Pozdrawiamy.
Bardzo polecam! Pięknie zapakowane, szybka realizacja i główny atut-bogata oferta możliwości personalizacji 😊
Polecam. Kontakt przemiły, obsługa na 6+
Super opaski🥰
14 kwi 2024
Towar zgodny z opisem. Polecam. Piękna opaska.
Gumeczki super
17 mar 2024

Super sklep

Udane zakupy, super jakości produkty i świetna obsługa. Akcesoria do włosów bardzo spodobały się chrześnicy, piękne ręczne wykonanie. Na pewno jeszcze nie raz kupię. Polecam w 100%.
6 lut 2024

rewelacyjnie

Szybka wysyłka, zamówienie zgodne z opisem, wszystko pięknie i nawet otrzymałam słodki prezencik :)
16 sty 2024

Polecam 👍

Gorąco polecam! Super miła obsługa ❤
13 sty 2024
Polecam!
27 cze 2023
Przepiękne gumeczki - widać, ze ręczna robota, z dbałościąo każdy detal 🤩 Odcienie materiałów są jeszcze piękniejsze na żywo 😍 Do tego ekspresowa wysyłka🥰 U mnie idealnie sprawdziły się jako prezent dla dziewczyn uczestniczących w wieczorze panieńskim🎁 (miałam dobre przeczucie i zamówiłam też więcej dla siebie 😃) Polecam serdecznie! 😃
11 lip 2023
Takie słowa dodają nam motywacji do dalszej pracy ;). Niedługo wprowadzamy nowe kolory, zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie :)
16 gru 2023

Super!

Świeczka jest absolutnie prześliczna, pachnie cudownie, zapakowana od razu w taki sposób że można wręczyć na prezent. Nie powiem jak się pali, bo jest kupiona na dla kogoś, ale prezentuje się fantastycznie :)
8 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Nasi klienci często zamawiają świeczki właśnie na prezent i żeby wyjść im na przeciw, każdą świeczkę pakujemy tak aby była gotowa do wręczenia bliskiej osobie :). Pozdrawiamy.
4 lip 2023

Boska Cioteczka i boskie produkty!

Bardzo polecam! Produkty są śliczne, solidnie wykonane. Świeczka ma piękny zapach i długo się pali. Serdecznie polecam, Boska Cioteczka i boskie produkty 😇♥️
11 lip 2023
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Mamy nadzieje, że tych Boskich produktów będzie u nas coraz więcej ;)
25 cze 2023
Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym, expresowa wysyłka, świeca cudnie pachnie i pali się równomiernie. Można kupować z zamkniętymi oczami :)
11 lip 2023
Dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że świece się podobają. Staramy się każdego dnia aby ich jakość była jak najwyższa :)