boskacioteczka.pl

Opinie (51) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (51)

Ważny od: 23 cze 2023
boskacioteczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu boskacioteczka.pl

16 gru 2023

Super!

Świeczka jest absolutnie prześliczna, pachnie cudownie, zapakowana od razu w taki sposób że można wręczyć na prezent. Nie powiem jak się pali, bo jest kupiona na dla kogoś, ale prezentuje się fantastycznie :)
8 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Nasi klienci często zamawiają świeczki właśnie na prezent i żeby wyjść im na przeciw, każdą świeczkę pakujemy tak aby była gotowa do wręczenia bliskiej osobie :). Pozdrawiamy.
4 lip 2023

Boska Cioteczka i boskie produkty!

Bardzo polecam! Produkty są śliczne, solidnie wykonane. Świeczka ma piękny zapach i długo się pali. Serdecznie polecam, Boska Cioteczka i boskie produkty 😇♥️
11 lip 2023
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Mamy nadzieje, że tych Boskich produktów będzie u nas coraz więcej ;)
25 cze 2023
Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym, expresowa wysyłka, świeca cudnie pachnie i pali się równomiernie. Można kupować z zamkniętymi oczami :)
11 lip 2023
Dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że świece się podobają. Staramy się każdego dnia aby ich jakość była jak najwyższa :)
9 wrz 2023
Pampkin świeczka w brązowym szkle.Ładny zapach, najbardziej wyczuwam nutę pomarańczy i cynamon.Boska Cioteczka zróbcie świeczki np.400ml.
13 wrz 2023
Dziękujemy za opinię :) co do większej pojemności to bardzo dobry pomysł. Bierzemy się do roboty! :)
9 lis 2023
fajna frotka, bardzo dobrej jakości. Jest śliska bo z jedwabiu, lepiej weźcie mniejszy rozmiar niż zamierzalyscie
Odpowiedź ze sklepu boskacioteczka.pl
Cieszymy się, że się podobają i zgadzamy się z Pani opinią. Dużo zależy od rodzaju włosów i dlatego jesteśmy zawsze otwarci na pomoc w doborze odpowiedniej frotki. Pozdrawiamy!
20 sie 2023
Schludnie zapakowana paczka, a same scrunchie bardzo ładne i wyglądają bogato. Dziekuję za cukierka i herbatkę <3
13 wrz 2023
Cieszymy się, że przesyłka się podobała. Jeśli wywołała uśmiech to cieszymy się podwójnie :)
25 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Dobre wykonanie opasek do włosów. Ładnie zapakowane. Szybka wysyłka.
11 lip 2023
Ślicznie dziękujemy za ocenę naszej pracy.

Natalia

Cudowne świeczki, pięknie zapakowane. Kontakt ze sprzedającym cudowny. Polecam z całego serca ;)
Odpowiedź ze sklepu boskacioteczka.pl
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę naszych produktów i naszej pracy. Wkładamy całe serce, aby to co robimy było na najwyższym poziomie i podobało się klientom :). Pozdrawiamy serdecznie!
9 gru 2023
Super kubek i torba z warzywami :) osobą obdarowywaną była zachwycona. Polecam
8 sty 2024
Cieszymy się, że nasze produkty spodobały się osobie obdarowanej :). Są to nasze autorskie grafiki i jest nam niezmiernie miło, że klienci to doceniają i im się podoba. Pozdrawiamy :)
25 cze 2023
Sprawna i przemiła obsługa, ciekawy asortyment. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
11 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowa, pozdrawiamy
25 cze 2023
Wyśmienita jakość, czas realizacji - ekspresowy (wysyłka tego samego dnia)
11 lip 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę.
26 cze 2023

Bardzo polecam

Bardzo starannie wykonana tabliczka. Szybka wysyłka, prezent się udał :)
11 lip 2023
Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom :). pozdrawiamy
13 wrz 2023
Gumki są piękne, estetyczne wykonanie. Córka mega zadowolona. Polecam!
Ale miło! Jeśli córka zadowolona to jesteśmy dumni z siebie:) Pozdrawiamy :*
31 lip 2023

Usługa na najwyższym poziomie!

Szybka wysyłka, rewelacyjne frotki i wspaniała jakość wykonania :)
13 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się szybko wysyłać paczki, ponieważ sami nie lubimy czekać na swoje :):)
Super jakość, to nie będzie moje jedyne zamówienie:)
8 sty 2024
Dziękujemy ślicznie za ocenę i oczywiście zapraszamy ponownie. Proszę pamiętać, że dla stałych klientów mamy Program Lojalnościowy z ciekawymi bonusami ;). Pozdrawiamy!

gorąco polecam!

Piękne świeczki, cudowny zapach i świetna obsługa :)
8 sty 2024
Dziękujemy pięknie. Cieszymy się, że nasze świeczki i obsługa spełniają wymagania naszych klientów. Pozdrawiamy gorąco!
Bardzo dobra jakość wykonania gumeczek. Polecam!
8 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Gumki są szyte ręcznie a nie "taśmowo" dlatego możemy każdą z nich sprawdzić dokładnie pod kątem jakości wykonania i estetyki. Cieszymy się, że się podobają. Pozdrawiamy serdecznie!
16 paź 2023

Świeczka w brązowym szkle

Wszystko ok, tylko pojemność za mała;)
Odpowiedź ze sklepu boskacioteczka.pl
Pani Joanno, zaczynamy testy nad świecami w szkle 400 ml, więc powinny być za jakiś czas na sklepie. Zapraszamy ponownie ;)
Wszystko dobrze SCRUNCHIES PRZEPIĘKNE
11 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Już niedługo wprowadzamy dużo nowych kolorów, zapraszamy ponownie ;)
16 sty 2024

Polecam 👍