yololook.com- Logo - Opinie

yololook.com

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24)

Ważny od: 10 sie 2023
yololook.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu yololook.com

Sukienka pięknie się prezentuje, solidny materiał, idealna długość. 10/10 😍 piękno tkwi w prostocie ❤️
Szybka Pomoc przy Dostarczeniu Sukienki na czas ! Bardzo duze Zaangazowanie dla Klienta
Wszystko ok
16 mar 2024
Profesjonalna obsługa klienta, Pani idealnie doradziła w kwestii dobrania rozmiaru. Szybka dostawa i sukienka piękna😍 Polecam z całego ♥️
Szybka realizacja zamówienia. Marynarka urocza i ładnie leży. Polecam
10 sty 2024

Sklep nie na 5 a 10 gwiazdek !! ❤️

To już kolejna perełka, która mam od Pameli - sprawdziła się świetnie na większe wyjście jak i wakacyjny look ❤️ polecam sklep z całego serca! Z praktycznie każdej kolekcji cos znajduje dla siebie nie tylko na wyjście ale także na codzień do pracy czy na siłownie ! ❤️
30 gru 2023

Pełen profesjonalizm

Począwszy od obsługi, uprzejmość i pełen profesjonalizm. Klient tu jest najważniejszy. Dostawa błyskawiczna. Towar pierwszej klasy, materiał, wykonanie, rozmiar wszystko tak jak w opisie. Sukienka przepiękna, wykonana z najwyższą jakością. Pozdrawiam
12 wrz 2023
Piękne oraz wyjątkowe kroje. Wysokiej jakości materiały. Polecam tą markę i sklep stacjonarny, gdzie Pani Pamela zawsze profesjonalnie doradzi. Na pewno wrócę tu na zakupy
13 paź 2023
Bardzo pomocna obsługa:) Zakupiona stylizacja też jak najbardziej spełniła moje oczekiwania <3
Bardzo dziękuje za zamówienie ! Materiał świetny, idealnie leży. Super sukienka :)
12 wrz 2023
Świetnej jakości produkty , piękne ponadczasowe kroje , polecam z całego serca, xx
11 wrz 2023
Wyjątkowa marka i obsługa klienta na wysokim poziomie. Polecam każdemu :)
Sukienka piękna, wszystko w najlepszym porządku :)
30 paź 2023
👍