As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2383)

Ważny od: 17 gru 2014
As-Pol - mieso dla psow spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

11 lut 2024
9 lut 2024
11 lut 2024
3 lut 2024
Jak zawsze mięsko w terminie i w uzgodnionej ilości dla mojego alergika-inwalidy. Jakość bardzo dobra, sądząc po minie Labiego i po szybkości opróżniania miski. Dziękujemy bardzo!
27 sty 2024
Mięsem z Aspolu karmię już kolejnego psa. Wyniki krwi są świetne, pies rośnie i rozwija się świetnie. Przesyłki dochodzą szybko i bardzo, bardzo rzadko zdarzają się pomyłki.

Polecam !

Polecam, zaczęłam kupować mięso dla swoich psów od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z jakości produktów oraz szybkości wysyłki. Firmą godna polecenia !
Bardzo szybka dostawa, oferta trochę skromna. Nie mogę się doczekać na podroby i wątróbkę z królika. Kupuję konia, ale to niezgodne z moją religią ;)
4 lut 2024
Wszystko wspaniale, ale mogłoby być więcej opcji dostawy, w sensie nie tylko DHL 🙈 Ale poza tym wszystko szybko, miło, ulubiony sklep mojego psa 😆

Polecam ! :)

Zamawiam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona :) mięso jest dobrze spakowane i przychodzi zamrożone :) bardzo polecam :)
Shiva bardzo lubi wołowinę extra 😊 Czasem na surowo czasem gotowana. Wygląda na pyszną, a sunia jest bardzo zadowolona.
Mięsko super. Świeże. Psy ga zadowolone, wcinały aż się uszu trzęsły. I super opakowane mięso przyjechało zamrożone.
MM
Mariola M.
Moszczenica
20 sty 2024
Wszystko jest ok tylko dla mnie mieso mogłoby być pakowane w 500 g a nie 1000 g dzięki pozdrawiam Mariola Mystek

psy zadowolne

Towar dobrej jakości, znika z psich misek błyskawicznie. Dostawa zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona.
4 lut 2024
Ekspresowa dostawa w solidnym opakowaniu, które zapewniło, że zamrożone mięso nie uległo rozmrożeniu.
27 sty 2024
Dobrej jakości mięso, świeże,szybka dostawa, nie rozmraża się w transporcie, pieski uwielbiaĵą