profinamiot.pl- Logo - Opinie

profinamiot.pl

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (693)

18 paź 2023
Namiot na wszystkie imprezy organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, my kupowaliśmy na piknik. Namiot ekspresowy 3x6 z dwoma bokami, materiał świetny lekki, ścianki naszym zdaniem można prać w pralce, rozłożenie tak proste że we dwie daliśmy radę. Obsługa telefoniczna w firmie bardzo miła wyjaśni wszystko w razie problemów pomocna, wysyłka szybka. Po trzech dniach mieliśmy namiot u siebie. Zdjęcia z pierwszego rozłożenia. Polecamy. KGW Moszynianki

23 maj 2024
brak zwrotu przelanych środków do dnia dzisiejszego ,

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

29 lip 2024
27 lip 2024
10 lip 2024

Namiot na medal.

Opóźnienie w dostawie to jedyny mankament zakupu namiotu magazynowego 4x6 w firmie Profinamiot, nie będący winą sklepu. Reszta absolutnie na plus. Jak za taką cenę jakość wykonania poszycia namiotu na wysokim poziomie. Wszystko składa w całość w niecałą godzinę dwie osoby. Ścianki bardzo pomysłowo dłuższe aby można było je zawinąć na zewnątrz dzięki czemu padający - nawet intensywnie - deszcz nie wlewa się do środka. Trzeba oczywiście dobrze zakotwiczyć namiot i dodatkowo dociążyć co daje pewność że nie zerwie poszycia ani namiot nie "odfrunie".
6 lip 2024
Super szybka przesyłka, dotarła szybciej niż była planowana. Dostawa pod same drzwi. Złożyłem bez większych trudności. W dokumentacji jest podany zły wymiar rozstawu słupów. Powinno być 360cm a jest 358cm.
15 lip 2024
Ok, cały proces realizacji zamówienia przebiegł bez żadnych problemów, szybko sprawnie i zgodnie z opisem, polecam

Namiot magazynowy zielony całoroczny, w cenie 4650 zł

Towar dotarł do mnie kompletny, ale opakowania były uszkodzone, z możliwością dostępu do zawartości. Wskazany lepszy nadzór nad transportem przesyłek. Towar spełnia moje wymagania wzakresie zawartości i jakości. Pożądana instrukcją i specyfikacja w języku polskim. Możliwość zapłaty przy odbiorze, daje poczucie bezpieczeństwa zamówienia.
16 lip 2024
9 lip 2024
Profesjonalna obsługa klienta. Polecam jakość produktów i obsługę zamówień
2 lip 2024
Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, czytelną instrukcja montażu. Solidne wykonanie.
14 lip 2024
Pawilon wykonany profesjonalnie, spełni wymogi najbardziej wysublimowanych osób. Polecam.
8 lip 2024
Polecam wszystkim zainteresowanym z wyrazami szacunku Marek Gr.
8 lip 2024
Szybka dostawa! Namiocik sprawdza nam się znakomicie.
5 lip 2024
Szybka dostawa, łatwy montaz i bardzo ladny produkt.
4 lip 2024
Altanka - projekt i wykonanie bardzo dobre
5 lip 2024
Namiot solidy, przesyłka mega szybka.
2 lip 2024
Pawilon ogrodowy dotarł przed czasem