Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (319)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

13 sty 2024

Wszystko tak jak powinno być.

Wszystko tak jak powinno być, szybka wysyłka, sprzęt ok. zaplombowany . Pierwsze i prawdopodobnie nie ostatnie zakupy . Polecam.
13 sty 2024
Obsługa miła, cierpliwa i pomocna. Telefon świetnie zapakowany, szybka wysyłka. Sprzęt bez zarzutu
Polecam. Super kontakt. Cena kosmiczna. Obsługa na najwyższym poziome
6 sty 2024
Rewelacyjny kontakt i szybka realizacja Polecam i tak trzymac
20 sty 2024
Zgodność towaru z opisem, szybka dostawa
18 sty 2024
Polecam, wszystko w najlepszym porządku.
3 lut 2024
Zamówienie dotarło w 24h. Wszystko ok.
3 lut 2024
25 lip 2023

Zdecydowanie polecam!

11 lis 2023
Kupiłem samsunga s23 ultra cena o 1000 zł niższa jak w marketach nie wieżyłem do końca pomimo zapewnień sprzedawcy że nie ma chaczyka telefon przyszedł super zapakowany na pudełku oryginalne plomby wszystko jest ok jest czysty beż dodatków z jakiejkolwiek sieci.polecam z czystym sumieniem do zakupu.pozdrawiam pana sprzedawcę.
8 wrz 2023
Pełen profesjonalizm, oby było więcej takich sklepów. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnie wywiązującą się obsługą sklepu która robi wszystko by w pełni zadowolić klienta co odzwierciedla się w ilości pozytywnych komentarzy. Superrr i będę Was wszystkim polecał.
4 sty 2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo dobry, miły kontakt. Kupiłam Samsung galaxy Z 5 Flip 512 GB. Telefon cudny, bardzo dobrze zapakowany, zabezpieczony do transportu. Polecam firme i telefon.
3 lip 2023

Super sklep

Telefon oryginalny, gwarancję posiada. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Wybrałam odbiór osobisty. Telefon mogłam odebrać następnego dnia po zamówieniu
6 sty 2024
Polecam! Wszystko zgodnie z opisem. Wysyłka szybka i sprawna, telefon dobrze zabezpieczony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.
8 gru 2023
Wysyłka 24h zgodnie z obietnicą, telefon samsung flip 5 nie śmigany, zapakowany pancernie i w baaardzo konkurencyjnej cenie
1 paź 2023
Wszystko w porządku Telefon super wszystko działa bez zazutu polecam wszystkim ten sklep którzy mają obawy
17 gru 2023

Odbiór osobisty,

Odbiór był osobisty w siedzibie firmy, obsługa miła, a zamówienie zostało szybko zrealizowane. Polecam!
21 paź 2023

Godny polecenia

To już mój trzeci smartfon zakupiony w tej firmie. Wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Polecam