bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

15 lip 2022
Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

19 mar 2022
Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

21 lis 2022
21 lis 2022
20 lis 2022
15 lis 2022
11 lis 2022
Na plus szybka reakcja na zapytania. Na minus sztywność procedur - nie można uzyskać faktury na dane firmy (działalność jednoosobowa) do już złożonego zamówienia, tylko trzeba je anulować i to pomimo, że nie zostało jeszcze wysłane. W międzyczasie upatrzony rower sprzedał się. Nie jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy Bikester Team.
15 lis 2022
Zapytałam o przewidywany czas wysyłki ale odpowiedz była wymijająca. Wiec ostatecznie nie dostałam odpowiedzi o która prosiłam.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
16 lis 2022
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie niedogodności z nią związane. Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w wysyłce, które wynikają ze wzmożonej liczby zamówień. Jak tylko zamówienie opuści nasz magazyn otrzymają Państwo maila  z linkiem do śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika.  Z wyrazami szacunku, Bikester Team