bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Zamówiony rower dostarczono w deklarowanej specyfikacji. Co prawda od chwili zamówienia minął prawie miesiąc, ale związane to było z okresem przedświątecznym i "czarno piątkowym". Cena natomiast w pełni zrekompensowała wydłużony czas oczekiwania. Za rower zapłaciłem tyle ile kosztował dwa lata temu. Jedyny problem jaki wystąpił, to był kontakt z infolinią.Natomiast na e-maile firma odpowiada bardzo szybko. Reklamacja pedałów przebiegła bardzo szybko. Po niecałym tygodniu od zgłoszenia, nowe pedały miałem już u siebie. To był mój pierwszy zakup w tym sklepie, i oczywiście miałem obawy co do puszczenia kilku tys złotych w nieznanym kierunku, szczególnie po przeczytaniu niektórych komentarzy,ale moje obawy okazały się nieuzasadnione. Warto zaglądać do tego sklepu. Można upolować naprawdę potężna promocję

19 mar 2022
Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Po pierwsze świetne ceny za rowery Serious - cena/jakość na rewelacyjnym poziomie. Realizacja bardzo szybka, rower wyruszył w drogę w następnym dniu roboczym. Rower świetnie spakowany, gruby karton, wszystkie wrażliwe elementy odseparowane od siebie kartonem lub plastikiem. Dodana porządna instrukcja drukowana, a w międzyczasie wysłana na maila polska wersja w PDF. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam wszystkim.
14 sty 2023
zamówienie i realizacja bezproblemowe, z wcześniejszych zakupów wiem, że również zwroty towarów i pieniędzy też bez zastrzeżeń, ogólnie SPOKO
Atrakcyjne ceny w promocji, szeroki asortyment, możliwość darmowego zwrotu produktu, stosunkowo szybka wysyłka.
Wszystko Ok. Wysyłka dotarła w kilka dni. Dokonałam częściowego zwrotu, który odbył się zgodnie z planem.
17 sty 2023
Rower jest prezentem dla żony, ma 168cm wzrostu i pasuje idealnie. Dobrze zabezpieczony. Zakup udany.
10 sty 2023
+ Szybka przesyłka + dobry kontakt mailowy - faktura słabo dostosowana do polskich standardów
Sprawnie, fachowo rower zgodny z opisem dobrze zapakowany Polecam
18 sty 2023
Zamówienie bez problemu. Wysyłka do PL błyskawiczna. Wszystko OK
6 sty 2023
Always best in class, fast, good quality - fully recommended site

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam. Tomek
14 sty 2023
Trochę długa dostawa, ale jak najbardziej wszystko OK!
19 sty 2023
oferta ASSOS i szybka dostawa jak na international
6 sty 2023
Duży wybór, dobre ceny i bezproblemowa obsługa.
Dostawa bezproblemowa produkt zgodny z opisem.
12 sty 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia
20 sty 2023
Szybka wysyłka i korzystne ceny
Wszystko zgodnie z planem.
Dobra jakość i cena .
szybka wysyłka