bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.pl

Opinie (176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3154)

4 wrz 2023
Firma rzetelnie wykonuje oferowane warunki zamówienia. Proponuję poszerzenie oferty o dostawę rowerów wzmocnionych konstrukcyjnie dla osób o zwiększonej wadze własnej . Są np. firmy KALKHOFF rowery z ramą wzmocnioną dla wersji elektrycznego wspomagania . Tego typu ramy opcja unisex nie jest dostępna dla standardu zwykły model

24 kwi 2023
Po raz pierwszy Bikester się nie popisał. Zamówiłem dwie rzeczy z których jedna okazało była jednak niedostępna i całe zamówienie czekało na wyjaśnienie. Niestety Bikester sam ze swej strony nie kontaktował się pierwszy, że jest problem z jedną rzeczą. Po moim meilu wyjaśniliśmy, że ma zostać wysłana jedna ta dostępna. Do tej pory zamówienie nie zostało wysłane. Dalej oczekuje na wysłanie zamówionego towaru. Dodatkowo nie działają kupony rabatowe z Koomot. Kiepsko. Popraw się Bikester.
MP
Mariusz P.
Chrzanów

Opinie nt. sklepu bikester.pl

LG
28 sty 2024
21 sty 2024
dostawa zgodnie z zapowiedzią, produkt zgodny z zamówieniem i właściwie zabezpieczony na czas transportu, opakowanie nienaruszone
Polecam ,super sklep,super jakość asortymentu.
8 sty 2024
17 gru 2023

,,pro’’

Szybka dostawa produkty najwyższej jakości
25 lis 2023
Polecam, szybka dostawa
25 lis 2023

Tragedia

Zamówiłem rower i pedały, doszły same pedały, roweru nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Kontakt z firmą jest absolutnie zerowy, nie można się z nimi skontaktować ani dogadać. Na zamówienie czekam już ponad miesiąc więc już nawet nie wierzę że coś się wydarzy.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
29 lis 2023
Obecnie znajdujemy się pod zarządem upadłościowym, co ma wpływ na nasze procesy wysyłkowe. W rezultacie niektórzy dostawcy usług spedycyjnych tymczasowo zawiesili współpracę i wstrzymują wysyłki. Z powodzeniem przywróciliśmy już współpracę z większością dostawców usług, aby kontynuować wysyłkę zamówień. Nadal jednak prowadzimy negocjacje z usługodawcą odpowiedzialnym za dostawę zamówienia. Na tym etapie nie jesteśmy w stanie podać dokładnego czasu dostawy. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem i dostarczyć zamówienie.
4 wrz 2023
5 paź 2023

OK

Realizacja zamówienia bardzo sprawna. Zamówiłem dwie pary butów rowerowych, jedną zostawiłem, drugą odesłałem. Szybki zwrot pieniędzy na moje konto. Na przesyłkę czekałem 3-4 dni (a więc nieco dłużej niż zwykle w innych sklepach) ale zauważyłem, że towar wysyłany z magazynu w Niemczech, więc czas oczekiwania OK. Sklep warty polecenia.
WJ
Wiesław J.
Bydgoszcz
12 kwi 2023
Szeroka gama butów i rozmiarów. Bez problemu znalazłem to czego potrzebowałem. Nikt inny nie posiada takiej propozycji...Cena niższa niższa niż u producenta. Dostawa w cenie (u producenta HOKA =10 euro) Możliwość bezkosztowego zwrotu. (u producenta HOKA = 10euro). Dostawa trochę trwała ale było warto
24 maj 2023

Zakup roweru.

Realizacja zamówienia przebiegła bez problemów. Czas realizacji wydłużył się, ale cena roweru była najniższa z proponowanych przez większość sklepów. Jeśli komuś nie przeszkadza dłuższy czas oczekiwania to polecam. Rower bezpiecznie i dokładnie zapakowany.
SW
Stan W.
Świerklaniec
29 cze 2023
Spory wybór sprzętu, znakomite opakowanie, wysoka jakość. Często doskwiera mały wybór rozmiarówki, napalam się próbuje kupić i ... nie ma mojego rozmiaru. Szkoda. Można by poprawić kontakt Sprzedawcy z Kupującym (brak możliwości dzwonienia).
4 lip 2023
Podoba mi sie bardzo szeroki asortyment i przekrój firm oferujących swoje produkty, natomiast Państwa bolonczką jest zbyt długi czas przygotowania towaru do wysyłki a tym samym termin dostarczenia.
WŚ
11 kwi 2023
Asortyment, którego szukałem: rower, odzież, akcesoria. Kupiłem to czego szukałem (a nie to co akurat jest na wyprzedaży) w obniżonych cenach. Nie wiem jak to działa, ale działa.
23 cze 2023
serious superlite 18 zakupiony w bikester oferuje bdb stosunek ceny do jakości. Jedyne, co nie do końca mi odpowiada, to dosyć mocno pochylona pozycja małego rowerzysty.
25 lip 2023

Udana transakcja : )

Udana transakcja, wszystko zgodne z opisem dostarczone w bardzo szybkim tempie. Dziękuje i zapraszam do siebie może się odwdzięczę : ) www.frydenberg.pl
19 maj 2023
Bałam się kupić rzeczy z tej strony wydać 2tys i nie mieć 100%prwnosci jednak wszystko poszło sprawnie i pianka dotarła i udało się ja kupić taniej
20 wrz 2023
Perfekcyjna obsługa. Miła i pomocna przed dokonaniem zakupu. Łatwość zamówienia. Przesyłka bezpiecznie zapakowana. Bardzo szybka dostawa.