bikester.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu bikester.pl

4.91/5.00

< 1 %
< 1 %

Kurka Sportfull blue xl okazała się trafiona z rozmiarem mimo że z innych firm nosze rozmiar R i L. Bardzo fajna kolorystyka kurtki. W dniu dzisiejszym wypróbowania temperatura z rana 3 stopnie i chłodny wiatr od morza tak zwana bryza i kurtka bardzo fajnie zatrzymuje chłód i również odprowadza pot na zewnątrz. Ogólnie jestem zadowolony zobaczymy jak będzie spisywać się przy kolejnych wypadach.
Czytaj dalej

Rozumię , że dostawa się wydłuża bo jest okres świąteczno- noworoczny ale dlaczego pytają mnie o opinię jeśli jeszcze nie dostarczyli towaru-tego nie rozumię.
 Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Wiadomość z prośbą o opinię zostaje wysłana automatycznie po kilku dniach od nadania przesyłki. Pana zamówienie jest w drodze i powinno zostać dostarczone w ciągu najbliższych dni roboczych. Pozdrawiamy, Bikester Team

Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu bikester.pl

Szybka realizacja zamówienia. Bardzo przydatne opisy produktów, dobrze skonstruowana strona. Możliwość bezpłatnego zwrotu towaru bez żadnych problemów i szybki zwrot zapłaconych pieniędzy. Towary w bardzo dobrym gatunku.
Witam, super Obsługa, natychmiastowa pomoc a takiej potrzebowałam i towarek rewelacja :) polecam gorąco jasne procedury i bardzo szybki i sprawny kontakt z Obsługą, dziękuję :) POLECAM!!!!
Zawsze towar porządnie zapakowany i zgodny z opisem. Nigdy też nie było problemu ze zwrotem źle dobranych rozmiarów. Jak dla mnie świetny sklep godny zaufania.
Sklep z bardzo szeroką ofertą. Koszulka rowerowa miała co prawda rozmiar chyba dziecięcy, ale zwroty są darmowe i bezproblemowe. Reszta towaru OK. Polecam.
Bardzo sprawny sklep. Moje zamówienia są realizowane w sposób profesjonalny. Polecam usługi sklepu.
Dobra informacja i dobry czas realizacji zmówienia, krótszy niż się wcześniej spodziewałem.
Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Zamówione rzeczy są tym czego oczekiwałem.
Szybka wysyłka, bardzo ładne pudełko, nie było folii bąbelkowej na szczęście.
Błyskawiczna wysyłka. Zamówione przedmioty otrzymałem następnego dnia.
szybko, miło dobrze. Duża gama towaru do wyboru, niezłe ceny.
Szybko, dobrze zapakowane i w dobrej cenie ! Polecam !
Praktyczne narzędzie, dobra cena, sprawna obsługa :)
Szeroki asortyment, pełna informacja o przesyłce.
Wszystko zgodne z opisem i oczekiwaniami. POLECAM
Bardzo dobry sklep. Sprawna i szybka obsługa.
Produkty i realizacja zamówienia ok. Polecam.
Drugie zakupy i jestem zadowolony. Polecam.
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Dzieki!
Wszystko przebiegło znakomicie. Polecam!
Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem.