bikester.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu bikester.pl

4.86/5.00

< 1 %

Kurka Sportfull blue xl okazała się trafiona z rozmiarem mimo że z innych firm nosze rozmiar R i L. Bardzo fajna kolorystyka kurtki. W dniu dzisiejszym wypróbowania temperatura z rana 3 stopnie i chłodny wiatr od morza tak zwana bryza i kurtka bardzo fajnie zatrzymuje chłód i również odprowadza pot na zewnątrz. Ogólnie jestem zadowolony zobaczymy jak będzie spisywać się przy kolejnych wypadach.
Czytaj dalej

Zamówienie dostarczone po terminie. Nie dotrzymana deklaracja wysyłki max. następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Obsługa klienta odpowiada sprawnie, jednak nie potrafi określić terminu dostawy a więc odpowiada zbywająco. Produkt po 2 dniach użytkowania (chwyty Brooks) zmarszczyły się - czekam na przebieg procesu reklamacyjnego.
 Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Zapewniamy Państwa, że we współpracy z naszymi dostawcami robimy wszystko co w naszej mocy, aby uniknąć podobnych sytuacji, jednak nie zawsze jest to możliwe. Bikester Team.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu bikester.pl

Despite COVID-19 situation, delivery and customer service are great. Whenever I need an update on status - i can always reach out by email and receive answer. Products itself are exceptional quality - everything according to description, perfectly packed and working. Manual for bike is clear, so even first-time bike owner can assemble at home without any issues.
Sklep OK, oferta ciekawa, ale dziwnego pośrednika płatności Państwo mają. Dopiero za 3.razem udało mi się zrobić płatność, z komputera (a nie mam problemów z realizacja płatności on-line)
Szybka wysyłka,duży asortyment, zamówiony towar wysokiej jakości, jedną rzecz zwróciłam- za duży rozmiar-bezproblemowy zwrot/aczkolwiek droga wysyłka kurierska /,ogólne polecam
Jak dla mnie wszystko ok. Pełen profesjonalizm. Wg mnie można dla stałych klientów lub tych co kupili dotychczas za kwotę np. >500pln stały rabat do kolejnych zakupów.
Strona do generowania etykiet zwrotnych jest bezużyteczna. Nie akceptuje kodów pocztowych w polskim formacie, a także, niezależnie od powyższego, nie generuje etykiet.
 Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Pozdrawiamy, Bikester Team
Bardziej komfortowy jest odbiór InPost; duże odstępy czasowe między kolejnymi etapami realizacji zlecenia. Brak opisu w języku polskim trochę utrudnia wybór
To już moje kolejne zakupy. Wcześniej dwa rowery i drobiazgi. Zawsze zgodnie z moim zamówieniem. Polecam Piotr Sworzeń
Dość szybka realizacja zamówienia, bezproblemowa obsługa. Kamizelka świetna, mogłaby być ciut krótsza, w tym wkładka, ale spełnia swoje funkcje ochronne.
Dobry kontakt, szybka dostawa, rabat za zakupy, bieżącą informacją o przesyłce. Wszystkie zakupione przedmioty bez zastrzeżeń i zgodne z opisem.
Dobra cena roweru, realizacja kilkukrotnie szybsza niż napisane było podczas zakupu. Rower dobrze zapakowany, bez najmniejszej ryski. Polecam.
Wszystko ok, produkt zgodny z opisem, pedały spisują się naprawdę dobrze. Ciężko z nich "spaść", ale jeśli do tego dojdzie to nogi poharatane.
Towar szybko dostarczony. Pomimo lekko zniszczonego opakowania, towar był dobrze zabezpieczony, a tym samym nieuszkodzony.
Szybka dostawa, towar zgodny ze zdjęciem i opisem, dodatkowo cena towaru obniżona kodem rabatowym. Wszystko na plus!
Towary najlepszej jakości. Ceny nie wygórowane. Dostawa szybka. Serwis bez zarzutu. Mój ulubiony sprzedawca. Marek
Rudy Project defender to najlepsze okulary jakie miałem kiedykolwiek. Ponadczasowy projekt i jakość
Od kilku lat zaopatruję się w części, akcesoria, odzież. Jestem bardzo zadowolony. Polecam
Szybciej niż u rodzimych sprzedawców (3dni robocze). Bezkonkurencyjne ceny!
Bardzo dobry sklep wiele razy korzystałem bez problemu zwroty
Everything received quickly. Goods as described. Big choice.
Torba droga, ale warta swojej ceny, wspaniałe wykonanie!