bikester.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu bikester.pl

4.89/5.00

< 1 %

Kurka Sportfull blue xl okazała się trafiona z rozmiarem mimo że z innych firm nosze rozmiar R i L. Bardzo fajna kolorystyka kurtki. W dniu dzisiejszym wypróbowania temperatura z rana 3 stopnie i chłodny wiatr od morza tak zwana bryza i kurtka bardzo fajnie zatrzymuje chłód i również odprowadza pot na zewnątrz. Ogólnie jestem zadowolony zobaczymy jak będzie spisywać się przy kolejnych wypadach.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Nie mogłem dodzwonić się na infolinię w Polsce, bo zgłasza się automat. Infolinia niemiecka nie mówi po angielsku i nie mogłem się dogadać. Potem miałem problemy z zamówieniem kuriera po odbiór towaru, a na końcu nie otrzymałem środków w terminie jaki został uzgodniony w mailu. Kwota zwrotu 1700 zł. Odradzam zakupy w tym sklepie Wszystkim!
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Dzień dobry. Przykro nam z powodu Pana niezadowolenie z zakupu w naszym sklepie. Dopełniamy wszelkich starań, by nie miało to miejsca. Pozdrawiamy, Bikester Team.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bikester.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Zakup ok. Przesyłka spakowana słabo, koszt wysyłki duży, sam produkt po prostu dobry. Jeśli chodzi o czas - nie jest to zbyt dobry atrybut bikester. Ceny bardzo średnie.
Wczoraj
Dzień dobry. Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki docierały jak najszybciej. Pozdrawiamy, Bikester Team.
Towar bardzo dobrej jakości w 100% zgodny z opisem na stronie sklepu. Ceny konkurencyjne. Wysyłka zgodna z terminem podanym na stronie. POLECAM zakupy w tym sklepie!
Kolejne udane zakupy. Zakupiony towar w postaci rękawic GORE WEAR Gore Windstopper oraz GORE WEAR Thermo Skarpetki w pełni spełnia moje oczekiwania.
Super szybka obsługa zamówienia, towar i rozmie zgodny z opisem. O wygodzie i jakości się nie wypowiadam, bo sprawdzę dopiero na wiosnę
Ekspresowa dostawa. Łatwość składania zamówień on-line. Bezpieczne zakupy. Towar zgodny z opisem i zdjęciem
Świetny sklep, niskie ceny, szybka wysyłka ,towar zgodny z opisem, dobrze zapakowane. Polecam.
Bardzo dobra koszulka. Bardzo solidna firma sprzedająca. Polecam wszystkim.
Szybka dostawa, bardzo sprawny czesci zwrot produktów i zwrot pieniędzy
Szybka przesyłka, bardzo dobrze zapakowana, polecam!
Wszystko ok, szybka dostawa, towar zgodny z opisem.
Szybka wysyłka, towar dobrej jakości. Polecam!
Zakupy szybkie, łatwe i przyjemne. Polecam
Very fast delivery of the order. Recommend
Szybka dostawa,przejrzystość zwrotu
Super. Zachęcam do zakupów.
great products and service
Wszystko EXTRA!!!