bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Polecam! Towar w doskonałej cenie! Wysokiej jakości! Ciągły kontakt ze sprzedawcą - otrzymywana jest informacja o statusie zamówienia. Towar bardzo dobrze zapakowany, dotarł do mnie dość szybko. Pomimo początkowego stresu związanego z zamówieniem, moje obawy okazały się bezpodstawne. Sklep profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie.

Rower w pełni sprawny. Przesyłka dotarła bez uszkodzeń. Niezrozumiały dla mnie jest jednak trudny kontakt z serwisem lub biurem obsługi po złożeniu zamówienia w kluczowych sprawach dotyczących zakresu gwarancji, możliwości wykonania przeglądów gwarancyjnych poza siecią Bikester u innych dystrybutorów Cube. Wysłałem w tej sprawie dwa maile z prośbą o wskazanie postępowania, na które do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dość długi okres oczekiwania na dostawę jest dla mnie zrozumiały ze względu na panującą pandemię. Stąd tak niska ocena jak na firmę niemiecką. Pozdrawiam, Janusz Rekowski

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Towar szybko przygotowany do wysyłki, dostarczony bezproblemowo przez firmę kurierską. Uchwyt przykręciłem do torby rowerowej, świetnie trzyma się na bagażniku.
Uchwyty dobrej jakości i rozmiaru dla mnie. Po wyregulowaniu podczas kilku jazd spełniają w 100% moje potrzeby. Polecam bo są warte swojej ceny!
Bardzo dobra komunikacja ze sprzedającym. Na każdym etapie zakupu klient jest informowany co się aktualnie dzieje z zakupionym towarem.
idealnie dopasowany strój. materiał i wykonanie spełniło moje oczekiwania. polecam zarówno sklep jak i zakup stroju.
kolejne zamówienie od bikester i kolejny raz zero problemów. Szybka realizacja i bardzo dobre śledzenie przesyłki.
Szybka i bezproblemowa obsługa zamówienia, informacje o stanie realizacji zamówienia wysyłane na bieżąco. Polecam!
Zakupy odbyły się bez żadnego problemu. Pudełko z przesyłką mogło by być lepiej zabezpieczone przed otwarciem.
Bardzo dobra obsługa, bezproblemowy zwrot produktów (darmowa wysyłka!), które okazały się za duże. Polecam.
Na plus brak opowiadania bajek na temat czasu dostawy. Miało być 4-6 dni i tak było! Cenię szczerość.
Kolejne o zapewne nieostatnie zakupy. Produkty bardzo dobrej jakości i dostawa zbrodnie z opisem.
Polecam za szybkość realizacji zamówienia i zgodność oferty z przedstawionym opisem.
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Nic więcej kupujący nie może oczekiwać.
Okulary rewelacyjne , dostawa zgodna z opisem , dobrze zapakowana , polecam
Korzystne ceny, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona paczka. Polecam
Great prices, fast international delivery, items as described.
wszystko było zgodnie z ofertą. przesyłka w terminie
Dobra cena, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem.
Szybko, sprawnie, ogromny wybór i dostępność.
Szybko, towar zgodny z opisem. Polecam
Szybko, profesjonalnie i z dobra ceną