bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 lut 2022
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

15 lip 2022
Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

19 mar 2022
Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

2 wrz 2022
Szybka transakcja i przesyłka. Atrakcyjne ceny.
19 sie 2022
Dobry sprzęt, fajne promocje, szybka dostawa
28 sie 2022
Szybka dostawa. Owijka spełnia oczekiwania.
16 sie 2022
Ekspresowa dostawa. Towar zgodny z opisem.
19 sie 2022
Atrakcyjne promocje,błyskawiczna dostawa.
1 wrz 2022
Bogata oferta produktów w dobrej cenie.
17 sie 2022
Zdjęcia produktów na modelach.
31 sie 2022
11 sie 2022
Bardzo długa dostawa
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
15 sie 2022
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w dostawie Państwa przesyłki, spowodowane wzmożoną ilością zamówień. Pozdrawiamy, Bikester Team.
11 mar 2022
Polecam! Towar w doskonałej cenie! Wysokiej jakości! Ciągły kontakt ze sprzedawcą - otrzymywana jest informacja o statusie zamówienia. Towar bardzo dobrze zapakowany, dotarł do mnie dość szybko. Pomimo początkowego stresu związanego z zamówieniem, moje obawy okazały się bezpodstawne. Sklep profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie.
3 lip 2022
Mimo przeczytania kilku niepochlebnych recenzji, zdecydowałem się na zakup, widząc ze strony sklepu profesjonalne odpowiedzi na zarzuty ze strony użytkowników. U mnie wszystko zgodnie z planem i opisem. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć na Bikester opony i dętki 24", których praktycznie nigdzie indziej nie ma. Mowa o oponach zwijanych, a nie drutowanych.
3 kwi 2022
Rzeczy zgodne z zamówieniem. Wymiana ochraniaczy (na większy rozmiar) przeszła sprawnie i szybko. Obsługa klienta bardzo pomocna - nie wiem czy trafiłam na człowieka czy na robota, ważne ze szybko odpisali, wyjaśnili i odpowiedzieli na pytania.
10 maj 2022
Przyznam ze było pare negatywnych opinii o sklepie w sieci..i miałem pewne obawy, ale szybko dostałem części które zamówiłem, nie było żadnych problemów. Z przyjemnością skorzystam z usług sklepu ponownie.