profichem24.pl

Opinie (254) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (499)

Ważny od: 30 lip 2021
profichem24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 paź 2023
Zamówienie zrealizowane w ciągu dosłownie 18 godzin od opłacenia i otrzymania zamówienia. Rekord w naszej historii zamówień. Polecamy ze względu na asortyment, kontakt, dobre ceny w skali kraju.

Firma kurierska uszkodziła przesyłkę w transporcie i po zgłoszeniu tego do Sprzedawcy (jako zlecającego transport) otrzymała bezwzględną dyspozycję na dostarczenie - mimo że kilkulitrowy pojemnik z chemią zalał resztę zamówionych przedmiotów (i ciekawe ile jeszcze przesyłek innych klientów). Sprawa wyszła na jaw dopiero przy próbie dostarczenia mi takiej zmanierowanej przesyłki - bez jakiejkolwiek informacji (również brak odpowiedzi na pytania z mojej strony gdzie jest opóźniona przesyłka). Finalnie udało się dodzwonić do Sprzedawcy i zrezygnować z kupna tych przedmiotów - a przy okazji obronić się przed natarczywością Kuriera (który de facto również nie był przygotowany na spisanie protokołu reklamacji przesyłki). Cała sprawa zakończyła się dopiero po tygodniu od tej kuriozalnej sytuacji z próbą przerzucenia odpowiedzialności za przesyłkę na klienta - kiedy przypomniałem się o zwrot pieniędzy. Oferowany asortyment i ceny zapowiadały owocną współpracę - ale niestety nie mam podstaw aby komukolwiek polecić Sklep ze względu na brak jakiejkolwiek troski o klienta.

Opinie nt. sklepu profichem24.pl

20 sty 2024
9 sty 2024
9 sty 2024
Źle zabezpieczona paczka, z opakowania wylała się folia. Nie było już czasu na reklamację, ale na przyszłość warto zwrócić uwagę na właściwe zabezpieczenie przesyłki
20 paź 2023

Zamówienie zrealizowane w ciągu 18 godzin, fantastyczny kontakt.

10 maj 2023

100% zadowolenia

Produkty były prawidłowo, solidnie zabezpieczone. Krótki czas realizacji zamówienia. Koszty po uwzględnieniu transportu ponad 20% mniejsze względem zakupów stacjonarnych.
5 lip 2023
Zamówienie zrealizowane i wysłane tego samego dnia, wszystko zgodne. Paczka doręczona na drugi dzień. Tryb EXPREES 😉 super robota Polecam
26 wrz 2023
Zamówienie dotarło szybko,bezpiecznie zapakowane Zadowolony jestem,na pewno jeszcze zrobię zakupy
14 lip 2023

Sprawna wysyłka i bdb ceny

Kupiłem 2 farby bezkres designer, bdb ceny, profesjonalnie zapakowane na czas transportu, polecam
9 lip 2023

Dobre ceny, szybka wysyłka chemii budowlanej, bardzo dobrze zabezpieczone przesyłki. Polecam.
23 cze 2023
Rewelacyjne ceny, szybka przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczona do transportu.
24 lip 2023

Szczerze polecam

wszystko sprawnie, skutecznie. Dobre ceny, szeroki wybór. Szczerze polecam.
11 maj 2023
Firma godna polecenia. Doradzą, sprzedadzą, wyślą, skóry nie zedrą. Polecam
23 sie 2023
szeroki asortyment, dokładne opisy towarów, szybka realizacja zamówienia.
15 wrz 2023

POLECAM

Szybka dostawa, produkty wzorowo zapakowane, jak najbardziej POLECAM :)
8 lis 2023
Bardzo miła obsługa szybka oraz sprawna współpraca polecam serdecznie
1 sie 2023
Firma profesionalna, obsługa perfekcyjna i terminowa! Dziękuję!🙋‍♀️
24 paź 2023
Zdecydowanie polecam, szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem.
17 wrz 2023
szybka dostawa, produkt zgodny z opisem, najtańsza forma zakupu