profichem24.pl

Opinie (254) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (499)

Ważny od: 30 lip 2021
profichem24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 paź 2023
Zamówienie zrealizowane w ciągu dosłownie 18 godzin od opłacenia i otrzymania zamówienia. Rekord w naszej historii zamówień. Polecamy ze względu na asortyment, kontakt, dobre ceny w skali kraju.

Firma kurierska uszkodziła przesyłkę w transporcie i po zgłoszeniu tego do Sprzedawcy (jako zlecającego transport) otrzymała bezwzględną dyspozycję na dostarczenie - mimo że kilkulitrowy pojemnik z chemią zalał resztę zamówionych przedmiotów (i ciekawe ile jeszcze przesyłek innych klientów). Sprawa wyszła na jaw dopiero przy próbie dostarczenia mi takiej zmanierowanej przesyłki - bez jakiejkolwiek informacji (również brak odpowiedzi na pytania z mojej strony gdzie jest opóźniona przesyłka). Finalnie udało się dodzwonić do Sprzedawcy i zrezygnować z kupna tych przedmiotów - a przy okazji obronić się przed natarczywością Kuriera (który de facto również nie był przygotowany na spisanie protokołu reklamacji przesyłki). Cała sprawa zakończyła się dopiero po tygodniu od tej kuriozalnej sytuacji z próbą przerzucenia odpowiedzialności za przesyłkę na klienta - kiedy przypomniałem się o zwrot pieniędzy. Oferowany asortyment i ceny zapowiadały owocną współpracę - ale niestety nie mam podstaw aby komukolwiek polecić Sklep ze względu na brak jakiejkolwiek troski o klienta.

Opinie nt. sklepu profichem24.pl

18 lut 2024
9 lut 2024
9 lut 2024
7 lut 2024
7 lut 2024
szybk i sprawnie wysłane zamówienie,bezproblemowy kontakt ze sprzedawca
Super obsługa, bardzo polecam
Szybko, towar zgodny z opisem
JS
Jan S.