withome.pl- Logo - Opinie

withome.pl

Opinie (227) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (320)

Ważny od: 26 lis 2021
withome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu withome.pl

Pełen profesjonalizm!

Pięknie wykonana roleta, ekspresowa wysyłka. Polecam

Polecam.

Bardzo szybka dostawa i świetny kontakt ze sklepem.
6 sty 2024
9 sty 2024
8 sty 2024
26 sie 2023

Świetne,delikatne zasłonki.

Zaslonki bardzo ładne. Starannie doszyte. Takich szukałam. Zapakowane również starannie. Szybka realizacja zamówienia. Dziękuję i pozdrawiam
14 wrz 2023
Dziękujemy za tak wyczerpującą opinię. Jest nam niezmiernie miło, że wybrała Pani nasze zasłony.
30 sie 2023
Ledwie zamówiłam towar, a już mi go dostarczono! Brawo! Kosmiczne tempo. Tak trzymajcie! Jestem bardzo zadowolona , D.T.
14 wrz 2023
Nasz zespół pracuje ciężko, aby zapewnić błyskawiczną dostawę naszych produktów. Cieszymy się, że nasze ręczniki spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy!
16 maj 2023

Jestem zadowolona z zakupów :)

Błyskawiczna realizacja zamówienia, błyskawiczna dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Tylko jedna uwaga - białe firanki, które kupiłam, okazały się mieć nieprzyjemny, sinawy odcień bieli. Pewnie i tak bym je kupiła, bo bardzo mi się spodobały te wzory, ale wolałabym być o tym uprzedzona. Może warto by było opisy wzbogacić informacją o odcieniu bieli, bo na zdjęciach tego nie było w ogóle widać.
22 paź 2023
zakupione firany sa bardzo dobrej jakosci, zgodne z opisem i prezentacja zdjeciową. Towar przyszedl starannie przycięty, wymierzony i zapakowany. Polecam ten sklep, z pewnoscia wroce po więcej. Dziękuję, przesylka rowniez zostala dostarczona w terminie wczesniejszym, niz zapowiadziano.
21 lis 2023
Dziękujemy za wyjątkowo pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupione firany spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości. Staramy się zapewnić najwyższą staranność przy pakowaniu i dostarczaniu naszych produktów. Pozdrawiamy
21 maj 2023
Świetna obsługa sklepu, zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Poszewki dziecięce bardzo ładne, dzieci bardzo zadowolone. Na pewno wrócę tutaj na kolejne zakupy do pokoju mojego dziecka. Dziękuję!
13 gru 2023
Firanka bardzo ładna, solidnie uszyta, ładnie wykończona i łatwa w montażu. Ekspresowa wysyłka, super kontakt ze sprzedającym.Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
2 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych zasłon i firan uszyte zostały bardzo starannie, dodatkowym plusem jest bardzo szybka wysyłka polecam sprzedawcę
4 paź 2023
Dziękujemy bardzo za miły komentarz. Polecamy się na przyszłość :)