www.withome.pl- Logo - Opinie

www.withome.pl

Opinie (227) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (323)

Ważny od: 26 lis 2021
www.withome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu www.withome.pl

Gorąco polecam sprzedawcę i zakupione firany, obsługa bardzo miła i profesjonalna, towar taki jak w opisie.

Konkretny wybór

Oferowany produkty bardzo dobrze się prezentują. Nie ma miliona różnych rzeczy, a są konkretne propozycje.
30 paź 2023
Piękne zasłonki i poszewki z uroczym nadrukiem zwierzątek leśnych ekspresowa wysyłka polecam sprzedawcę
7 paź 2023

Jestem zadowolona w 100%

Piękne produkty, świetna obsługa klienta i bardzo szybka dostawa. Jestem zadowolona w 100%. Polecam!
9 paź 2023
Dziękujemy za tak pozytywną opinię i wybór naszego sklepu internetowego withome.pl. Cieszymy się, że zakupiony koc spełnił Pani oczekiwania. Pozdrawiamy!
5 paź 2023
Super sklep. Firanka piękna, starannie odszyta, idealna. Na pewno zrobię kolejne zakupy. Pozdrawiam.
6 paź 2023
Dziękujemy za Pani opinię, jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że nasza firana ze złotymi kropkami przypadła Pani do gustu. Pozdrawiam!
29 sie 2023
Jestem bardzo zadowolona po raz kolejny już ❤️
14 wrz 2023
Dziękujemy za opinię oraz zdjęcie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z przebiegu zamówienia w naszym sklepie internetowym oraz zakupionych produktów. Pozdrawiamy i do zobaczenia!
21 wrz 2023
Śliczne gipiury profesjonalnie wszyta taśma przemiła obsługa bardzo wysyłka szybko gorąco polecam
25 wrz 2023
Dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że nasza firana przypadła Pani do gustu. Pozdrawiamy
2 lip 2023
Mają super towar w przystępnych cenach,szybka wysyłka i słodki upominek. Polecam ❤️ Pozdrawiam
2 gru 2023

Bardzo szybka wysyłka!

Piękne produkty, bardzo szybka wysyłka. Sklep bardzo przyjazny, obsługa miła. Polecam w 100%!!
19 paź 2023
Produkty bardzo dobrej jakości, jestem bardzo zadowolona z zakupów. Wrócę tutaj z pewnością!
21 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy ponownie :)
Zamówione darmowe próbki tkanin bardzo ułatwiły mi późniejszy zakup materiału na zasłony
20 cze 2023

Bardzo łatwy kontakt co jest dużym plusem. Firanka super ładniejsza niż na zdjęciach
23 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z wspópracą z obsługą oraz nabytym towarem czyli firankami.
21 sie 2023
Bardzo szybka i miła obsługa. Towar według moich oczekiwań dziękuję pozdrawiam
14 wrz 2023
Bardzo nam miło słyszeć taką opinię. Staramy się, aby nasza Obsługa Klienta była na jak najwyższym poziomie. Dziękujemy!
1 paź 2023
TO,ZE MOZNA ZAMOWIC PROBKE I SPRAWDZIC JAK KOLOR WYGLADA W RZECZYWISTOSCI:)
2 paź 2023
Dziękujemy za tak pozytywny komentarz. Mamy nadzieję, że nasze darmowe próbki tkanin pomogły Pani w podjęciu decyzji zakupowej. Pozdrawiamy!
28 lis 2023
Przepiękne firany , jestem bardzo zadowolona szybka wysyłka polecam 😉
20 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona super produkty bardzo szybka wysyłka polecam
10 lis 2023
Bardzo ładne zazdrostki mega szybka wysyłka i bardzo przystępne ceny
23 maj 2023
Zamawiałam już kilka razy, pełen profesjonalizm, szybko i sprawnie.
Bardzo ładne, estetycznie wykonane. Zaciemniają wystarczająco.