lalaly.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (665) Opinie (446) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci doceniają wysoką jakość sukienek, ich staranne wykonanie oraz zgodność z opisem i zdjęciami. Pozytywnie oceniane są również szybka dostawa i realizacja zamówień przez część kupujących, a także estetyczne i staranne pakowanie produktów. Niektórzy chwalą profesjonalizm i pomocność obsługi klienta. Wielu klientów zgłasza jednak poważne problemy z odzyskaniem pieniędzy po zwrocie towaru, wskazując na długie oczekiwanie, brak kontaktu lub konieczność interwencji zewnętrznych instytucji. Opinie o obsłudze klienta są podzielone – część osób skarży się na brak odpowiedzi na maile, lakoniczne informacje i trudności w kontakcie. Pojawiają się także uwagi dotyczące opóźnień w dostawie oraz braku informacji o wydłużonym czasie oczekiwania. Wielu klientów ma trudności z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, zwracając uwagę na niezgodność z opisami i konieczność zwrotów lub wymian.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

Opinielalaly.pl

(74)
(7)
(9)
(16)
(340)
Profil prywatny 
2 Opinie

Nie polecam x2

Na początku listopada 2025r. zamówiłam pierwszą sukienkę. Rozmiar wybrany był przy pomocy podanych na stronie wymiarów i nie pasowała. Zwróciłam sukienkę i zamówiłam kolejną z innego modelu, ponieważ pierwsza sukienka w moim rozmiarze była niedostępna, a za miesiąc miałam brać ślub. Czas realizacji wydłużył się przez co chciałam anulować zamówienie i zostałam poinformowana, że czas na anulowanie został przekroczony i sukienka mimo to zostanie do mnie wysłana, więc wiadome było i dla mnie i dla sklepu, że sukienka zostanie do nich zwrócona i tak też napisałam im w mailu. Sukienka została zwrócona od razu po odebraniu. Niestety nie dostałam zwrotu pieniędzy za obydwa zamówienia w wyznaczonym czasie i zaczełam korespondencję mailową, która została zignorowana przez sklep. Telefonicznie zostałam poinformowana, że sklep ma problem z płatnościami z powodu systemu, jednak widocznie tylko w przypadku zwrotu środków, a nie płatności ponieważ na ich stronie internetowej nie podano takich informacji. Zgłosiłam jedno i drugie zamówienie przez trusted, bo na szczęście zamówienia zabezpieczyłam i chyba tylko dzięki temu odzyskałam swoje pieniądze. Na pierwsze zgłoszenie przez platformę dostałam informację, ze zwrot został przekazany do księgowości po czym przez tydzień nie dostałam żadnego zwrotu środków na konto. Były również upomnienia przez mail, gdyż sklep przestał odbierać telefony. Zwrot środków dostałam przez trusted w styczniu 2026r. z powodu braku odpowiedzi przez sklep na platformie. Miesiąc po ślubie, na który miały być sukienki. Serdecznie nie polecam tego sklepu i widziałam, że sytuacja jak ta nie jest jedyna.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Dokładnie jak na zdjęciach

Zamówiłam sukienkę ESTERA na swój ślub cywilny. Obawiałam się słabej jakości i dropshopingu z chińskich platform, ale na szczęście tak nie jest. Sukienka jest dokładnie taka jak na zdjeciach producenta. Góra ladnie uszyta, wygląda jak gorset. Materiał jest opinający i lekko rozciągliwy, ładnie trzyma biust i lekko modeluje sylwetkę. Mam 160 i 58kg, wzięłam rozmiar S, leży idealnie, ewentualnie ramiączka będą do małego skrócenia. Polecam!

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy, Paulino, za obszerną i pozytywną opinię! Cieszymy się, że sukienka ESTERA spełniła Twoje oczekiwania i wyglądała dokładnie jak na zdjęciach. To dla nas ogromna radość, że jesteś zadowolona z jakości i dopasowania. Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ślubu cywilnego i zapraszamy ponownie!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Nie polecam

Sklep sprzedaje towar, którego nie ma na stanie. Pomimo "dostępności" na stronie, sklep zwlekał z wysyłką, ponieważ najpierw sam musiał kupić produkt u producenta. Ponadto sklep zasłaniał się problemami technicznymi, które rzekomo opóźniły realizację zamówienia. Podsumowanie zamówienia dostałam błędne za każdym razem, zawsze coś się nie zgadzało. Komunikacja mailowa ze sklepem na niskim poziomie - odpowiadają bardzo lakonicznie. Pan na infolinii miły, pomocny, jednak informacje o wysyłce uzyskane na infolinii znacznie rozminęły się z rzeczywistością. Wysyłka po półtorej tygodnia, bez informacji o opóźnieniu. Informacje od sklepu trzeba wręcz na siłę wyciągać. Sukienka dotarła dobra, ale nie mogę tego sklepu polecić.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które napotkałaś podczas zakupów w naszym sklepie. Zależy nam na poprawie jakości obsługi klientów, dlatego dokładnie przeanalizujemy Twoje uwagi. Dnia 25.07.2025 rozmawialiśmy telefonicznie w sprawie Pani zamówienia. Wyjaśniliśmy Pani że mieliśmy problemy techniczne i dla tego otrzymała Pani błędne dane na potwierdzeniu zamówienia. Sprawdziliśmy razem te dane i je skorygowaliśmy. Następnie wprowadziliśmy ręcznie poprawnie zamówienie i przystąpiliśmy do jego realizacji. Rozumiemy, jak frustrujące mogą być opóźnienia i problemy z dostępnością towarów. Pracujemy nad usprawnieniem procesu logistycznego, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Doceniamy również uwagi dotyczące naszej komunikacji i postaramy się poprawić ten aspekt. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję poprawić Twoje doświadczenie z naszym sklepem.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Sukienka ok- problem ze zwrotem

Sukienka bez zastrzeżeń - zgodna z opisem, śliczna. Czas dostarczenia paczki również. Problem pojawił się w momencie, kiedy chciałam zwrócić produkt. Czas rozpatrzenia zwrotu to 14 dni. Zakupy dokonane prze PAYPO. Po upływie terminu próbowałam dowiedzieć się kiedy informacja o zwrocie zostanie przekazana do platformy płatniczej. Żadnej odpowiedzi na emaila, poprzez infolinię dwukrotnie otrzymywałam informację o weryfikacji w księgowości. Bardzo słaby kontakt z infolinia. kontakt nagle się urywał jak tylko padło pytanie o konkretną informacje. Jeżeli ma się pewność, ze zakupiony produkt nie będzie się zwracać- polecam. W przeciwnym razie baaaardzo ługi czas oczekiwania na zwrot środków. Dzisiaj minął 19 dzień i nadal zwrotu nie otrzymałam.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Szanowna Pani Karolino, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z procesem zwrotu. Chcielibyśmy poinformować, że Pani zwrot został już zrealizowany. Dbamy o to, aby takie sytuacje nie powtarzały się w przyszłości i pracujemy nad usprawnieniem procesu komunikacji oraz zwrotów. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy serdecznie,
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane

Zamówiłam 2 sukienki S

Zamówiłam 2 sukienki w rozm. S z wymiarów jestem typową S m, a tutaj jedna sukienka za duża, druga za mała. Finalnie 1 zwróciłam, drugą wymieniłam na M i okazała się dobra. Sukienka Catia cienki i prześwitujący dół dla odważnych dziewczyn, jest bardzo krótka, ja mam 160 cm i rozporek z przodu mam dosłownie od intymnego miejsca.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że udało się znaleźć odpowiedni rozmiar. Przykro nam, że napotkałaś trudności z dopasowaniem. Twoje uwagi dotyczące sukienki Catia są dla nas bardzo cenne i pomogą w przyszłych ulepszeniach. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka jest bardzo ładna, ale obsługa klienta nie jest na najwyższym poziomie. Na stronie było napisane, że zamówienie będzie wysłane do 3 tygodni. U mnie przedłużyło się do 4 tygodni. Nikt mi nic nie wyjaśnił, musiałam sama się dopraszać o wyjaśnienia i zadzwonić na infolinię. Dopiero Pan na infolinii pomógł mi, zainteresował się moją sprawą. Na koniec obiecano mi rabat z powodu opóźnienia, po czym rabat ten nie został wysłany, mój mail w tej sprawie został bez odpowiedzi. Mimo, że sukienka jest bardzo ładna, to nie polecam tego sklepu z uwagi na sposób obsługi.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy za Twoją opinię, Anno. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem zamówienia i obsługą klienta. Doceniamy Twoje uwagi i przekażemy je odpowiednim zespołom, aby poprawić nasze usługi. Cieszymy się, że sukienka Ci się podoba, i chcielibyśmy naprawić sytuację. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli Ci pomóc i spełnić obietnicę dotyczącą rabatu. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.
Profil prywatny 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Problem ze zwrotem płatności

Zamówienie nr 19545 i po zwrocie towaru (3.10.2025) minęło już 22 dni, a nie otrzymałam zwrotu środków. Sklep początkowo odpowiadał na moje wiadomości, zapewniając, że sprawa jest w księgowości, potem że sprawdza to, jednak mimo tych zapewnień nadal nie uregulował płatności. Sprawa została zgłoszona do PayPo, a także zamierzam złożyć do UOKiK i miejskiego Rzecznika Konsumentów. Widzę że na takie opinie mają standardowa odpowiedź "Chcemy poinformować, że zwrot został już zrealizowany. Prosimy o sprawdzenie swojego konta bankowego." coz, am nadzieję że udostępniają od razu potwierdzenie wykonania przelewu co uważam za konieczne dla uwiarygodnienia odpowiedzi sklepu a Wasz portal powinien ta odpowiedź zweryfikować z oczekującym na zwrot klientem czy takie potwierdzenie otrzymał, bo pisać to sobie można wszystko.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Katarzyno, dziękujemy za Twoją cierpliwość. Chcemy poinformować, że zwrot za zamówienie nr 19545 został już zrealizowany. Prosimy o sprawdzenie swojego konta bankowego. Jeśli nadal nie widzisz środków, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie rozwiązać ten problem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

problematyczne zamowienie

mialam problemy z zamowieniem, ale produkt ok, firma rowniez przeprosila za sytuacje i dala rabat na kolejne zamowienie
Profil prywatny 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Mam podejrzenie, że to SCAM

Oddałam sukienki i zaakceptowano zwrot 1 października br. Mamy listopad i do tej pory sklep nie opłacił paypo. To samo sie dzieje z drugim zamówieniem, ktore robiłam przez paypo mojego partnera. Sklep nie opłaca paypo i za niedługo będę miec z tego powodu problemy. Wybrałam jedną sukienkę i jest okej, ale sklep nie odpowiada na moje maile i całość wygląda trochę jak SCAM. Na ten moment nie polecam.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Potwierdzamy, że zwrot został już rozliczony. Jeśli nadal masz wątpliwości lub pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który z chęcią Ci pomoże. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Klienta
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane

Uwaga problemy nie polecam

Czekam na zwrot pieniędzy już 3 tygodnie, zgodnie z regulaminem powinni zwrócić do 14 dni… sukienki jakościowo średnie, na pewno nie warte ceny, złe wymiary podane przy sukienkach powodują, że źle dobrany rozmiar trzeba zwracać.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Przykro nam z powodu Twojego doświadczenia. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby przyspieszyć zwrot pieniędzy. Pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów i dokładności opisów. Dziękujemy za Twoją opinię, która jest dla nas bardzo cenna.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Polecam sukienki z tej firmy.Sukienka jest piękna. Profesjonalne doradztwo co do rozmiaru.Czas oczekiwania nie była tak długi jak przypuszczałam . Otrzymałam sukienkę po 2 tygodniach. Polecam
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Zapowiadało się dobrze…

Pomijając rozmiarówki sukienek, które nijak pokrywają się z rzeczywistością, proces zakupów oceniam dobrze. Chciałam po złożeniu zamówienia zamienić kolor sukienki, gdyż pierwotny kolor był dostępny dopiero za 3 tygodnie, a mi zależało na czasie - żaden problem. Problem pojawił się przy zwrocie. Zwrot dotarł do firmy ponad 4tygodnie temu. Od 2 tygodni otrzymuje informację o jakichś błędach, opóźnieniach, awariach i innych cyrkach. Infolinia działa od 10 do 14- śmiech. W piątek miał zostać zlecony przelew. W poniedziałek brak pieniędzy, wtorek święto, środa brak pieniędzy. Dzisiaj z rana napisałam, że jeśli nie dostanę dzisiaj zwrotu, złoże zawiadomienie na policję. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że dostałam zwrot za jedną sukienkę, mimo, że odsyłałam dwie w ramach jednego zgłoszenia. Na maile nie odpisują od tygodnia, ale jak chciałam złożyć zamówienie, to odpowiedź otrzymywalam tego samego dnia. Licze, że odzyskam resztę pieniędzy. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy i nie kupię nic więcej na ich stronie….

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Chcielibyśmy poinformować, że drugi zwrot został już również rozliczony. Mamy nadzieję, że to rozwiąże problem i przywróci Pani zaufanie do naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub dalszych problemów, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Obsługi Klienta
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Community member 
1 Opinie

OSZUŚCI

Ta firma to oszuści! Jeśli zwrócisz towar, a zrobisz to, bo jego jakość budzi wątpliwości, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Piękna sukienka o świetnej jakości Jedyne czego się obawiałam to dostawy, a była jak standardowo dość szybko. Sukienka jak na mnie szyta pięknie usztywniony gorset. Przy następnej okazji napewno tu zajrzę!

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy, Natalio, za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że sukienka spełniła Twoje oczekiwania pod względem jakości i że dostawa była szybka. Miło nam słyszeć, że planujesz ponownie do nas zajrzeć. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Do zobaczenia!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Brak zwrotu środkow za zamówienie

Jestem w podobnej sytuacji jak obecna ilość klientów "sklepu", patrząc po opiniach. Zrobiłam zwrot swojego zamówienia, który został przyjęty przez sklep i potwierdzony 21.10. Od tamtej pory nie mam zwrotu swoich środkow, mimo wielu prób kontaktu mailowego ze sklepem. Pani cały czas mnie zbywa a od juz ponad tygodnia nawet nie odpisuje na moje maile. Zamówienie na ponad 2 tyś złotych a zwrotu środkow nadal nie ma, mimo tego iż w dniu pisania opini jest 14.11. Proszę o odniesienie sie do tej sytuacji, jeśli zwrot nie zostanie zrealizowany sprawa zostanie zgłoszona na policję oraz do UOKiK. Zamówienie numer #22008675.

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Szanowna Pani Klaudio, Dziękujemy za Pani wiadomość oraz cierpliwość. Pragniemy poinformować, że zwrot środków za zamówienie numer #22008675 został już zrealizowany. Opóźnienie wynikało z przyczyn technicznych, za co serdecznie przepraszamy. Prosimy o sprawdzenie swojego konta bankowego w najbliższym czasie. Jeśli miałaby Pani dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Pozdrawiamy serdecznie,
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Świetna jakość. Staranne wykonanie. Ekspresowa dostawa i ładnie zapakowane, każda rzecz pięknie i osobno opakowana. Gorąco polecam

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy, Małgorzato, za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z jakości i obsługi. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Jeśli będziesz miała pytania lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gorąco pozdrawiamy!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Piękne sukienki, starannie wykonane. Kontakt ze sprzedawcą szybki, rzeczowy. Bezproblemowe zwroty. Sklep staje na wysokości zadania do potrzeb klientów. Polecam!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienki pięknie wykonane. Dobrej jakości materiałów. Polecam

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Szanowna Pani Małgorzato, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych sukienek oraz ich jakości. Zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że znajdzie Pani u nas wiele innych pięknych kreacji. Pozdrawiamy, Zespół Lalaly
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Rozmiarówka jest zaniżona. Sukienka jest mega krótka i to nie odpowiada długości w opisie. Tkanina na spódniczce jest cienka. Góra nie rozciąga się i nie ma miejsca na stanik

Odpowiedź ze sklepu lalaly.pl

Dziękujemy za Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Doceniamy Twoje uwagi dotyczące rozmiaru i materiału, ponieważ pomagają nam wprowadzać poprawki. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, takie jak zwrot lub wymiana. Chcemy, abyś była w pełni zadowolona z zakupów u nas.

Jak działają opinie w Trusted Shops

Na profilach firmy Trusted Shops znajdziesz trzy rodzaje opinii. Zweryfikowane opinie zostały zebrane przez firmy będące członkami Trusted Shops i zostały zweryfikowane. Opinie bez etykiety zostały proaktywnie napisane przez użytkowników i nie zostały zweryfikowane. Firmy mogą dodawać opinie z innych platform do swojego profilu. Są one oznaczane jako zaimportowane i nie są uwzględniane w ocenie łącznej. Zaimportowane opinie nie są zweryfikowane.