salme.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (1132) Opinie (817) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci bardzo często chwalą wysoką jakość materiałów i wykonania, a także wygląd płaszczy, ich krój, kolory i elegancję. Większość klientów jest bardzo zadowolona z poziomu obsługi klienta, kontaktu oraz wsparcia przed i po zakupie. W opinii wielu osób płaszcze są bardzo ciepłe i dobrze sprawdzają się nawet w mroźne dni. Dodatkowo, klienci podkreślają zgodność rozmiaru z tabelą i dobre dopasowanie. Pojawiają się jednak pojedyncze głosy krytyki dotyczące trwałości niektórych elementów oraz niedopracowania wykończenia, szczególnie w kwestii przyszycia guzików, szwów czy napów. Wielu klientów narzeka również na długi czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz brak informacji o opóźnieniach. Niektórzy zgłaszają także zawyżoną rozmiarówkę i brak opcji dla osób niskich.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

Opiniesalme.pl

(48)
(12)
(18)
(51)
(688)
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane

Piękny płaszcz, sprawna przesyłka

Płaszcz Mollie jest bardzo starannie uszyty, przy wzroście 156 sięga lekko za kolano. Wymiary podane w tabeli na stronie pozwalają dobrze dobrać rozmiar - noszę 38 i takiego rozmiaru płaszcz zamówiłam, pasuje idealnie. Płaszcz przyszedł pięknie zapakowany. Jedyne minusy to brak zawieszki - nie zawsze ma się możliwość powieszenia płaszcza na wieszaku - oraz brak dodatkowego ocieplenia, skoro to płaszcz zimowy.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam całym sercem płaszcze!!!

Profesjonalna firma, warta uwagi, a płaszcze warte każdej złotówki. Płaszcz jest bardzo ciepły, materiał jest przyjemny i porządny, Zdecydowanie jest to firma, której można zaufać. Przyjaciółka z mojego polecenia kupiła płaszcz tej firmy, tylko inny model i jest zachwycona! Po drobnym uszkodzeniu szwalnia zdołała naprawić mój płaszcz. Polecam całym sercem!!!!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Dobry model, szybka realizacja zamówienia, drobne niedoróbki w wykończeniu

Bardzo ładnie zaprojektowany i uszyty płaszcz, z dobrego materiału, ciepły i wygodny, ale niestety niestarannie wykończony. Brak solidnego wieszaka - tylko metka z tasiemki. Wewnętrzny guzik urwał się w ciągu pierwszego tygodnia noszenia, a zatrzaski (napy) były wszyte tak, że blokowały dostęp do jednej z kieszeni; ponadto też zaczęły się odrywać już po kilku tygodniach. Spędziłam parę godzin z nożyczkami, igłą i nitką, żeby wypruć i ponownie przyszyć wszystko jak należy.
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz jest super, ciepły i wygodny. Szybka wysyłka, dobrze zainwestowane pieniądze. Kupilam plaszcz Salma w rozmiarze S i lezy idealnie przy wzroscie 167cm siega do kostek, na czym mi zalezalo. Jedyny maly minusik to przyszycia guzikow/zatrzaskow. Musialam je mocniej przyszyc bo po miesiacu uzytkowania zaczely odpadac, a nitka odchodzic od materialu.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Ubrania piękne. Materiał super. Jedyny mankament to chyba słaba jakość nici.Niestety już przy pierwszym ubraniu okazało się, że nici maszynowe po prostu się przerwały pomimo dość uważnego zakładania ubrań. Nie chodzi o zbyt mały rozmiar, bo szwy przerwały się w luźnej nogawce na wysokości łydki. Obecnie mam za sobą jakieś 3-4 poprawki szycia w różnych punktach styku materiału. Poza tym, nosi się super wygodnie :)
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Zamówiłam płaszcz Magda i kurtka Viola i jestem zachwycona jakością. Ciepłe (przetestowane na bałtyckich mrozach i wiatrach!), miękkie, kroje jednocześnie nowoczesne ale i ponadczasowe. Płaszcze przychodzą w pięknych pudełkach. Kontakt ze sklepem super 👍🏻 doradzam tylko zawsze sprawdzić daty wysyłki, żeby uniknąć nieporozumienia 😊
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Salmę Płaszcz VERONA to świetna jakość i ponadczasowa elegancja. Wełna jest przyjemna w dotyku, dobrze się układa i pięknie podkreśla sylwetkę. Klasyczny fason sprawia, że płaszcz pasuje zarówno do eleganckich, jak i codziennych stylizacji. To uniwersalny model, który posłuży przez wiele sezonów.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Najlepsza jakość, bardzo dobry skład i piękne płaszcze, doradztwo na najwyższym poziomie, panie odpowiadały wyczerpująco na każde pytanie. Szybka realizacja zamówienia oraz wysyłka, płaszcz otrzymałam starannie zapakowany. Będę zamawiać głównie tu, jestem bardzo zadowolona.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Opinia płaszcz

Zakupiłam płaszcz i muszę przyznać, że wizualnie produkty prezentują się bardzo ładnie, a zamówienie przyszło starannie i estetycznie zapakowane. Niestety jakość wykonania mojego płaszcza mocno mnie rozczarowała. Od około 2 miesięcy, odkąd go posiadam, już 3 razy musiałam go poprawiać u krawcowej — odpruł się guzik, kieszeń od środka oraz krawędź przy kieszeni. Przy płaszczu w cenie ponad 1000 zł oczekuję zdecydowanie lepszej jakości i trwałości, a nie ciągłych poprawek. Podsumowując: wizualnie płaszcz jest świetny, ale jakościowo spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz prezentuje się świetnie. Zależało mi na płaszczu z kapturem, który nie będzie na poliestrowej podszewce i takiego, który nie będzie workowaty. Padło na Noelię, miałam go na sobie z 10 razy i jak dotąd wszystko jest w porządku. Kolor na żywo jest chyba jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Bardzo długi czas realizacji

Płaszcze są piękne, dobrze wykonane. Super lekka. Bardzo długi czas realizacji, bez żadnej informacji (jeden płaszcz był szyty 5-7dni) ale paczka przyszła po ponad 2 tygodniach. Bardzo słabe opakowanie, w żaden sposób nie zabezpieczona paczka, jakiś cienki worek i papier. (Nawet Kurier się śmiał że paczka za ponad 1500zl i takie lipne opakowanie )
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Płaszcz

Jestem zadowolona z płaszcza, który kupiłam. Z jego jakosci i staranności wykonania. Paczka wzorowo i estetycznie zapakowana. Pełen profesjonalizm. Kontakt z firmą bez za zarzutu. Natomiast na przesyłkę czekałam ponad miesiąc. Wiem, że to był szczyt sezonu, ale radziłabym nad tym popracować. Jeżeli chodzi o rozmiar, to proponuję brać taki jaki nosi się standardowo.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Zamowilam marynarke One Size. Wykonana bardzo estetycznie, material bardzo dobrej jakosci ale niestety jest ogromna...trzebaby bylo miec 180 wzrostu zeby sie nadawala. Lubie oversize ale to byla przesada. Widac, ze firma chce zaoszczedzic na produkcji kilku rozmiarow. Szkoda, bo produkt naprawe godny uwagi. Gdyby byl w roznych rozmiarach na pewno bym zakupila.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
kolor płaszcza i materiał są bardzo ładne i jakościowe. długośc idealna, fason jak na moją sylwetkę też super. Jednak po kilku użyciach odpadł jeden guzik, co nie powinno mieć miejsca kiedy płaszcz kosztuje ponad 1000 zł. Też inną kwestią jest ochrona przed wiatrem. w bardziej wietrzne dni czuć, że płaszcz nie chroni całkowicie przed zimnym wiatrem.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Napisać pod prezentowanym artykułem jaki rozmiar zwykle nosi modelka a jaki ma ubrany na zdjęciu, bowiem przy każdym artykule jest informacja że modelka prezentuje rozmiar 36, wzrost 172 a nie jest to wiarygodne gdy widać, że różne modelki mają różne rozmiary
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
To mój kolejny zakup i wydaje mi się,że właśnie takie powroty najlepiej świadczą zarówno o sprzedawanych produktach jak i firmie, mam tu na myśli obsługę klienta. Płaszcze są przepiękne, świetne gatunkowo i doskonale skrojone. Na pewno wrócę! Pozdrawiam serdecznie!
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona z zakupu płaszczyka. Jest miękki w dotyku, ładnie wyszyty. Sprawdza się idealnie nawet w bardzo zimowych warunkach. Jest idealny do samochodu. Kolor granatowy jest bardzo współgrający z innymi kolorami. Gratulacje za jakość
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Kupiłam w Salme dwa płaszcze z kapturem czarny oraz bordowy, rozmiar S. Polecam produkty tej firmy. Materiał z których uszyte są płaszcze jest badzo dobrej jakości. Składa naturalny wełna itd. Kaptury w obydwóch płaszczach układają się idealnie. Polecam.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz jest bardzo ciepły, sprawdza się przy obecnej pogodzie. Jedną gwiazdkę odejmuje gdyż po pierwszych dwóch dniach użytkowania płaszcza porwały się kieszenie wewnątrz, mimo iż nie korzystałam z nich nadmiernie- po prostu włożyłam ręce i kieszenie się rozpruły, musiałam zszywać :) warto to dopracować
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz , który kupiłam jest z doskonałego materiału oraz super uszyty. Zawsze stawiam na jakość produktów i nie zawiodłam się. Poleciłam ten produkt swojej synowej i też dokonała u Państwa zakupu i jest mega zadowolona. Pozdrawiam

Jak działają opinie w Trusted Shops

Na profilach firmy Trusted Shops znajdziesz trzy rodzaje opinii. Zweryfikowane opinie zostały zebrane przez firmy będące członkami Trusted Shops i zostały zweryfikowane. Opinie bez etykiety zostały proaktywnie napisane przez użytkowników i nie zostały zweryfikowane. Firmy mogą dodawać opinie z innych platform do swojego profilu. Są one oznaczane jako zaimportowane i nie są uwzględniane w ocenie łącznej. Zaimportowane opinie nie są zweryfikowane.