granitowezlewy.pl

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (42)

Ważny od: 18 paź 2023
granitowezlewy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko bardzo mili pracownicy,polecam. Okap świetny, skromny a złoty. Pozdrawiam

Skoro mam opiniować produkt oraz usługę to niestety na tym etapie nie mogę dać pięć gwiazdek... moje zamówienie od tygodnia ma status: złożone i nie wyruszyło jeszcze w drogę. Opłacone na etapie składania zamówienia.

Opinie nt. sklepu granitowezlewy.pl

Zlewozmywak jest przepiękny,czekam jeszcze na baterię ale myślę że będę zachwycona.Dziekuje
Produkt taki sam jak na zdjęciu, bardzo szybka dostawa polecam
PIEKNE ZLEWOZMYWAKI

Zwlekają z wysyłką

Dziękuję za terminową realizację zamówienia
Odpowiedź ze sklepu granitowezlewy.pl
Przepraszamy za niedogodności związane z kurierem. Jednakże warto zauważyć, że działania kuriera są poza naszą kontrolą, ponieważ są oni oddzielną jednostką działającą niezależnie od naszej firmy. Niestety, nie jesteśmy odpowiedzialni za ich pracę ani działania. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości produktów, a wszelkie problemy z dostawą należy zgłaszać bezpośrednio do firmy kurierskiej. Dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.
2 mar 2024
2 mar 2024