torbysamochodowe.pl

Opinie (59) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (344)

Ważny od: 29 mar 2016
torbysamochodowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 lip 2023
Bardzo solidnie wykonane torby. Gustowna minimalistyczna stylistyka. Zakupiłem dwie torby do nietypowego samochodu Nissan 350z. Jedna torba lotnicza AS63LS wpasowała się wnęce pod rozpórką w bagażniku od strony kabiny. Druga przewidziana do boksu dachowego BB95FR wpasowała się do drugiej części bagażnika. Jej zmienna wysokość pasuje do mocno opadającej ku dołowi linii tylnej szyby. Torby pozwalają na swobodnie zapakowanie się na tygodniowy wyjazd i jeszcze w bagażniku pozostaje sporo miejsca. Prawdopodobnie dobiorę rozmiarowo jeszcze ze dwie torby by mieć wypełniony cały bagażnik. Co można jeszcze zrobić? Proponuję przynajmniej w części toreb do boksów dachowych zastosować podobne jak w innych torbach, wstawki (paski białe i czerwone), bo być może część tych toreb będzie wykorzystana (tak jak u mnie) do bagażnika samochodowego, a nie do boksu.

13 wrz 2023
Spodziewałem się trochę lepszej jakości i bardziej sztywnych ścianek szczególnie w przypadku toreb dużych lotniczych. Zamki bardzo często się zacinają i źle zapinają a na dodatek tego przy pierwszym użytkowaniu uszkodzeniu uległa wysuwana rączka w dużej lotniczej torbie, co nie powinno mieć miejsca na samym początku. Zamierzam reklamować torbę z uszkodzoną wysuwaną rączką.

Opinie nt. sklepu torbysamochodowe.pl

Szybko i sprawnie
Wszystko ok !
24 lut 2024
Torby, wyglądają na bardzo solidne. Realizacja i wysyłka przebiegła wzorowo.
Wszystko super!
Ok

MB W177

Torby ok. Żona zadowolona (nareszcie nie ma problemów z zapakowaniem samochodu). Funkcjonalność ok, jakość ok. Dostawa w następnym dniu.
Wszystko szybko sprawnie doskonale
11 lut 2024
Bardzo dobry kontakt. Szybka i terminowa dostawa. Bardzo dobra jakość produktu. Brak zastrzeżeń
7 sty 2024
Torby całkiem dobrej jakości. Spodziewałem się nieco słabiej a tu zaskoczka.
20 sty 2024

Serdecznie polecam torbysamochodowe.pl

Torby dopasowane do modelu samochodu to super pomysł. Polecam ;)
7 sty 2024
Bardzo dobra jakość wykonania toreb Uważam za dobry zakup
24 sty 2024
Wszystko super :)