zielinskibags.com

Opinie (481) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (685)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

13 kwi 2024
7 kwi 2024
7 kwi 2024
6 kwi 2024
10 mar 2024
Torba bardzo pojemna i bardzo dobrze wykonana. Pojemna kieszeń boczna, dwa paski np na klucze. Dzięki temu już nie grzebie po torbie. Pięknie obszyta w środku różowym materiałem. Posiada dodatkowe kieszonki na telefon bądź inne ważne drobiazgi. Pięknie się układa do ciała. Polecam. Ja jestem zachwycona.
23 mar 2024
To pierwsza torba w życiu, która mnie wzruszyła. Jest stworzona z pięknych materiałów i z dbałością o detale. Doskonała robota, dziękuję 🙂
Gorąco polecam. Plecak tak piękny, jak na zdjęciu. Wnętrze przemyślane w najmniejszym szczególe, a przede wszystkim inny niż wszystkie.
Torebka petarda. Widac ze wykonana z sercem ❤️Pierwsza i nie ostatnia moja torba od Zieliński Bags. Polecam z czystym sumieniem😉
Torba jest piękna! W realu jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. Wykonana perfekcyjnie . Wspaniała! Polecam
9 mar 2024
Polecam serdecznie, jestem bardzo zadowolona. Torebka jest przepiękna, wykonana z ogromną precyzją. Każdy szczegół jest dopracowany, widać, że włożyliście w nią serce. Jest do mnie dopasowana, noszę ja na lewym ramieniu i wiem, że specjalnie do mnie ją tak uszyliście. Pierwszy raz mam tak piękną torebkę :)))