zielinskibags.com

Opinie (481) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (685)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

9 mar 2024
Torebka bardzo dobra jakościowo, zamówienie całkowicie zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona! PS. Przy torebko-plecakach fajnie jakbyście proponowali dodatek w postaci 3-ciego paska - wtedy nie trzeba żadnego przepinać ;)

Torba wow!

Świetna torba, nietuzinkowa, super design, wykonanie, dopracowany każdy detal no i materiał z recyclingu co dla mnie zdecydowanie na plus. A obsługa bajka. Polecam z pełną odpowiedzialnością
Wyobrażałam sobie inaczej tą torebką a szczególnie materiał z którego jest wykonana. Napewno ma nie wygodne paski na ramieniu (cały czas spadają, jak dla mnie to są za szerokie)

Torebka circle ginger - polecam :)

Torebka bardzo ładna, oryginalna, zupełnie jak na zdjęciach inna niż wszystkie, a takiej szukałam. Szybki termin realizacji. Polecam serdecznie :)
Super współpraca. Bardzo polecam. Torba jest meeeega :) zakochałam się jak przyszła w rozm. M ale jak dotarł rozm. L to już jest petarda :)
Obsługa klienta! doskonała komunikacja i odpowiedzi na wszelkie pytania. Nerka piękna, lekka i wygodna w użytkowaniu. Brawo ZB !
BM
23 mar 2024
Tym razem to prezent, więc nie noszę. Ale polecam, bo to wersja elegancka (z łańcuszkiem) Bądź codzienna ( z paskiem).
10 mar 2024
Jestem mega zadowolona. Torba spełnia moje oczekiwania. Precyzyjne wykonanie.. A inni pytają gdzie można ją kupić.
9 mar 2024
Torebka jest doskonale wykonana, kolory piękne. Wszystko w najlepszym porządku i jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Torebka przepiękna. Perfekcyjne wykonanie, piękne żywe kolory. To mój pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni !!
Piękna torebka, ślicznie zapakowana, przesyłka dobrze zabezpieczona, termin dostawy zgodny z deklarowanym.
Torebka jest bardzo ładna, pakowna,oryginalna i lekka. Jakość ocenię dopiero po czasie użytkując ją.
NM
Rzetelnie wykonana usługa, wysoka jakość wykonania, świetny fason torby.

Jesteście the best

Wspaniale rzemiosło, doskonała jakość i indywidualne podejście.
Wszystko zgodne z opisem. Torba pięknie zapakowana. Polecam.
Torba - petarda!!! Wykonana pieczołowicie i wygląda na bardzo solidną. Jestem szczerze zachwycona🙂
Super torby. Mam ich już sporą kolekcję. Wyjątkowa jakość, unikalny design. Polecam !

Klasa, styl, jakość

Torebka przepiękna, mięciutka. Niepowtarzalny styl. Pięknie opakowana i opisana.
10 mar 2024
Torebka jest świetna! Uszyta z niezwykłą starannością. Już zamówiłam kolejną.
Ciekawe innowacyjne wzornictwo, bardzo dobre wykonanie torebki.