SHAMASA Oficjalny sklep marki

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (55)

Ważny od: 11 lip 2023
SHAMASA Oficjalny sklep marki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki

27 sty 2024
11 cze 2023
Błyskawiczna dostawa, wszystko sprawnie i miło (niespodzianka w przesyłce). Sklep godny polecenia. Olejek z opuncji figowej rewelacyjny. To już mój drugi zakup i z pewnością nie ostatni.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i doceniamy tym bardziej tak miłe dla nas słowa. Obiecujemy trzymać poziom. Proszę zajrzeć znów do nas :) Zapraszamy.
21 cze 2023
Polecam sklep i produkty; przetestowałem płyn na komary - rewelacja ! Skuteczny i pięknie pachnie; bardzo ciekawe perfumy w uroczym pudełeczku ;)
22 cze 2023
Pięknie dziękujemy za entuzjastyczną recenzję. Duża przyjemność to dla nas. Do zobaczenia ponownie :) Serdecznie zapraszamy.
21 cze 2023
Szybka dostawa, świetny produkt.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za szybką recenzję :) Przemiło nam czytać takie opinie. Ewidentnie uwielbiamy działać natychmiast. Zapraszamy szybko znów :)
Super szybcy!!! Dziękuję 😊
22 cze 2023
Szybcy ale jeszcze nie wściekli :) Uwielbiamy działać natychmiast. Bardzo dziękujemy za tak szybką ,wręcz ekspresową recenzję. Baaaardzo miło :)

Super produkty

Szybka wysyłka , dziękuję za prezenciki , to bardzo miłe :-) Same produkty , oczywiście I klasa , "Smocza Krew" od teraz must have u mnie w domu (wyleczyłam tym produktem tacie ranę cukrzycową na nodze ! ) Dziękuję :-)
16 sty 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję. Lubimy robić małe niespodzianki :) Cieszymy się za każdym razem jak Smocza krew przynosi pożądany efekt. W końcu o to chodzi najbardziej. Zapraszamy ponownie.
7 gru 2023
Bardzo szybka i sprawna dostawa, zamówione kremy - perfumy były bardzo małe , ale w pięknym pudełeczku
16 sty 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję. Jest nam bardzo miło. Zdecydowanie stawiamy na sprawną obsługę zamówień. Polecamy się w przyszłości.
9 cze 2023

Super produkty

Doskonała jakość produktów jak i szybka realizacja zamówienia. Polecam
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo cieszą nas słowa ,które doceniają efekty naszej pracy. Obiecujemy trzymać poziom. Zapraszamy jak skończą się zapasy. Pozdrawiamy

Shamasa

Obsluga, kontakt oraz produkty na bardzo wysokim poziomie.
22 cze 2023
Pani Ewelino, bardzo miło współpracuje się nam z tak sympatyczną osobą jak Pani. Pięknie dziękujemy za entuzjastyczną opinię i wieloletnią obecność. Do usłyszenia :)
Szybka realizacja zamówień, profesjonalne podejście do klienta. Pomocni i zaangażowani ludzie.
Błyskawiczna wysyłka, perfumy w drewnianym pudełeczku to rozkosz dla zmysłów.Polecam!
7 gru 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo nam miło ,że oferowane przez nas produkty dają przyjemność. Do usłyszenia następnym razem :)
AX
Anna x.
Cieszyn
23 sie 2023
Produkty bardzo dobrej jakości. To moje pierwsze zamówienie i na pewno nie ostatnie.
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za tak dobrą opinię. To dla nas super motywacja do dalszego działania. Zapraszamy znów :)
5 lis 2023
Towar, pakowanie i czas dostawy oraz kontakt ze sprzedawcą. Polecam.
14 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. To nas nakręca jeszcze bardziej do trzymania standardów. Życzymy przyjemności i zapraszamy w przyszłości.
28 cze 2023

Doskonałość

Produkty doskonałe, fantastyczna obsługa klienta i piękni ludzie!
4 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię :) Ależ nam przemiło :)
14 lis 2023
Wszystko szybko i sprawnie . Polecam szczerze.
14 lis 2023
Bardzo dziękujemy za błyskawiczną opinię. To dla nas super motywacja aby trzymać poziom. Zapraszamy do odwiedzenia nas znów.
Wszystko super, błyskawiczna przesyłka.
14 lis 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Polecamy się w przyszłości i obiecujemy trzymać standardy.
Wszystko zgodnie z zamówieniem
14 lis 2023
Bardzo dziękujemy w imieniu całej załogi Shamasa za opinię. Dobrze słyszeć ,że wszystko gra jak trzeba. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy w przyszłości.
wszystko było jak trzeba
26 lis 2023
Wszystko jest ok.👍☺
7 gru 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy w przyszłości.
29 paź 2023
Wszystko jest ok
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za recenzję.