coloray.pl- Logo - Opinie

coloray.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (189)

Ważny od: 23 paź 2020
coloray.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 paź 2023
Lustro jest bardzo estetyczne, podświetlenie też dobrze do niego pasuje. Mam wątpliwości jedynie do tych mocowań na taśmę dwustronną, po latach wiszenia w wilgotnych warunkach łazienki mogą tego nie wytrzymać.

Zbyt długi okres oczekiwania na dostawę. Deklarowany na stronie termin dostawy 2-3 dni okazał się 8-dniowym. Nie wolno wprowadzać w błąd klientów!!

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Obraz przyszedł w nienaruszonym stanie.
26 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i polecenie! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
16 sty 2024
Szybkość realizacji
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej realizować Państwa zamówienia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie miło, za maksymalną ilość gwiazdek! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
8 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej oraz opisanie problemu. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Z wyrazami szacunku, zespół Coloray
8 paź 2023
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Nasz system montażowy został wielokrotnie przetestowany, nie ma powodów do obaw. W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
13 lip 2023
Solidnie , estetycznie zapakowana przesyłka, towar zgodny z oczekiwaniami , estetyczny , perfekcyjnie " dopieszczony" POLECAM
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
12 sie 2023
Podkładka pod krzesło inna niż wszystkie. Piękny wzór. Bardzo dobra jakość wykonania. Elastyczny materiał.
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
6 wrz 2023
Bardzo dobra jakość wykonania. Nadruk na płótnie łudząco podobny do wykonania obrazu farbami akrylowymi.

Firma godna polecenia!

Wszystko zgodne z opisem, szybka realizacja zamówienia, przesyłka świetnie zabezpieczona.
10 sty 2024
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt się spodobał! W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
2 gru 2023
Produkt zgodny z opisem, zdjęcie wiarygodnie oddaje kolor produktu. Polecam
8 maj 2023
przesyłka dotarła bardzo szybko, wszystko w porządku, polecam
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej firmy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Bardzo ładnie roleta prezentuje się na oknie.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojego projektu! Pozdrawiamy, Zespół Coloray
21 maj 2023
Wszystko jest OK
24 gru 2023
Piękny obraz
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
27 wrz 2023
28 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za najwyższą ocenę. Zapraszamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
17 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
31 paź 2023
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że obdarzyłeś nas zaufaniem! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
26 sie 2023
10 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray