mefemi.pl

Opinie (387) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (446)

Ważny od: 15 lut 2023
mefemi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

16 mar 2024
Uwielbiam Wasze biustonosze. Bardzo się cieszę, że sklep internetowy przeszedł zmianę: wybieram ulubiony krój i od razu widzę wszystkie dostępne modele! Wysyłka była szybka - fajnie, gdybu z czasem była tańsza.
Biustonosz Livia beżowo-czarny to strzał w 10 . Długo szukałam idealnego biustonosza i Livia spełniła w końcu moje oczekiwania. Szkoda, że nie ma innych kolorów w tym fasonie szczególnie w kolorze białym.
Bardzo wygodny biustonosz. Mam również wersję semi soft i nie mogę powiedzieć złego słowa na ich temat. Jedyna zbędna rzecz w tym biustonoszu full cup to odpinane ramiączka.
17 mar 2024
Konstrukcja biustonosza BF25 jest dla mnie idealna. Do tego duży wybór kolorystyczny i zmieniająca się kolekcja powoduje, że chciałabym mieć ich jak najwięcej. Polecam!
17 mar 2024
Szybkie i sprawne zamówienie, to już mój kolejny zakup i na pewno nie ostatni. Bielizna jest piękna i dobra jakościowo. Na plus bo polska produkcja.

Zawartość

Oczywiście uwielbiam zawartość, ale opakowanie można wykorzystać jest świetne do przechowywania
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i podzielenie się swoimi przemyśleniami. Zapewniamy, że każda opinia jest dokładnie analizowana przez nasz zespół w celu ciągłego ulepszania naszych produktów i usług.
AG
Anna G.
ŚWIDNIK
16 mar 2024
Jestem zadowolona z produktu , wracam do ulubionych marek. Polecam z całego serca
17 mar 2024
Zamówienie zrealizowane terminowo, bardzo dobra jakość i wzornictwo produktów.
Marka Mefemi -uwielbiam, świetne produkty. Profesjonaliści w każdym calu.
100% jakość,mega szybka dostawa w profesjonalnym opakowaniu.Polecam
Towar jest bardzo dobrej jakości. Transakcja jest ekspresowa
Bielizna jak zawsze piękna i bardzo wygodna polecam.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się bardzo, każde miłe słowo jest dla nas budujące.
Produkty pięknie się prezentują, jakoś super polecam
Jestem zadowolona z jakości . Ładnie wygląda.
Cudowne, mięciutkie i świetnej jakości
❤️
17 mar 2024
Sprawna obsługa. Towar zgodny z opisem
Towar zgodny z opisem polecam.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami opiniami na temat produktów Mefemi. Każdy komentarz, zarówno pozytywny, jak i konstruktywna krytyka, jest dla nas niezmiernie ważny i stanowi kluczowy element w dążeniu do doskonałości.
31 mar 2024

Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy z całego serca za zakupy w Mefemi i za czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. Wsparcie naszej marki przez naszych klientów jest niesamowicie motywujące. Doceniamy zaufanie i zapraszamy ponownie!
Wszystko ok
Rewelacja