conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (500)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

6 sie 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
4 sie 2023
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszych udanych zakupów w naszym sklepie.
2 sie 2023
24 lip 2023
23 lip 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
20 lip 2023
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywna ocenę. Cieszymy się, że zakup przebiegł zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
18 lip 2023
21 sie 2023
Szanowny Panie, Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
9 lip 2023
21 sie 2023
Szanowny Panie, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
23 cze 2023
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
31 maj 2023
1 cze 2023
Szanowny Panie, Dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu.
24 maj 2023
13 maj 2023
15 cze 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną ocenę naszych produktów oraz obsługi sklepu. Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniły Pani oczekiwania. Staramy się zapewnić szybką i profesjonalną obsługę, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni. Zapraszamy Panią do kolejnych udanych zakupów.
30 kwi 2023
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
8 sie 2023
8 lis 2023
Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, że nie była Pani usatysfakcjonowana z zakupu w naszym sklepie. Próbowaliśmy kilkukrotnie skontaktować się z Panią mailowo i telefonicznie w celu wyjaśnienia sytuacji, jednak wszystkie próby okazały się bezskuteczne. Mamy wielką nadzieję, że następnym razem spełnimy Pani oczekiwania.