conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (500)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

4 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
30 paź 2023
Rajstopy są zawsze najwyższej jakości, jeszcze nigdy się nie zawiodłam, są również przyjazne plus size, ponieważ wiele wzorów występuje w rozmiarach 5 i większych, serdecznie wszystkim polecam! 🥰
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze rajstopy zawsze spełniają Pani oczekiwania pod względem jakości. Dziękujemy za Pani rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
12 lip 2023

Rozmiar 6 świetny dla wysokich!

Przede wszystkim należałoby poprawić dostępność magazynowa ponieważ dość często brakuje towaru, mam na mysli tutaj rajstopy roz 6 - ale jeżeli już otrzymam zamówienie to są to najwspanialsze rajstopy! Wspomniany rozmiar 6 jest wymarzony dla osób + 180cm
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za cenną opinię. Przepraszamy za ewentualne niedogodności związane z dostępnością naszych produktów. Staramy się ciągle doskonalić nasze usługi. Doceniamy sugestię dotyczącą rozmiaru 6 i zapewniamy, że będziemy nad tym pracować. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów.
9 sie 2023
Najlepsza bielizna jaką kiedykolwiek miałam! Zarówno biustonosze jak i majtki. Są wygodne, dopasowane i nie niszczą się. Jakośc naprawdę świetna! Odkad zaczęłam kupować od Conte, ciężko mi znaleźć równie dobrą bieliznę
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za fantastyczną opinię! Cieszymy się, że nasza bielizna spełnia Pani oczekiwania pod względem wygody, dopasowania i trwałości. To dla nas ogromna satysfakcja. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
Dziękuję bardzo za produkty wysokiej jakości. Bardzo podobało mi się wszystko, co zamówiłem. Poszerz swoją ofertę produktów i będzie wspaniale! Zalecam zwiększenie reklamy sklepu w sieciach społecznościowych!!!
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy serdecznie za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Doceniamy również sugestię dotyczącą poszerzenia oferty i zwiększenia obecności w sieciach społecznościowych. To dla nas cenne wskazówki, które uwzględnimy. Dziękujemy za Pani wsparcie i zaufanie. Zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
21 paź 2023
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, na drugi dzień już dostałam przesyłkę. Rajtuzy które zamówiłam, są ładne kolor zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim !!!!!!
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, a rajstopy spełniły Pani oczekiwania pod względem koloru. Doceniamy Pani rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
7 maj 2023
Świetne produkty, nigdy nie spotkałam się wcześniej z tak dobrej jakości rajstopami. Przemiła obsluga sklepu i bardzo szybka wysyłka. Polecam wszystkim ten sklep.
29 maj 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych produktów oraz obsługi sklepu. Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości. Staramy się zapewnić szybką i profesjonalną obsługę, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni. Dziękujemy za rekomendację i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.
TS
Teresa S.
Kłecko
16 cze 2023
Od pewnego czasu kupuję Wasze produkty Jestem z nich zadowolona, spełniają moje oczekiwania. Polecam każdemu kto lubi komfort i wygodę
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów. Cieszymy się, że spełniły Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w naszym sklepie.
20 sie 2023
Świetne produkty w przystępnej cenie, szybka wysyłka i super kontakt. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym:)
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania, a także, że była Pani zadowolona szybkiej wysyłki i kontaktu. Dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
22 gru 2023
Mimo pomyłki w wysłanym kolorze rajstop sklep niezwłocznie wysłał zamawiany kolor . Bardzo dziękuję. Pokecam
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za zrozumienie i miłe słowa! Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w wysłanym kolorze rajstop. Cieszymy się, że mogliśmy szybko to skorygować i wysłać zamówiony kolor. Dziękujemy za Pani zrozumienie, rekomendację oraz zaufanie. Zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
2 lis 2023
Serdecznie polecam, świetne produkty, błyskawiczna wysyłka i super kontakt. Rajstopy bardzo wysokiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy serdecznie za rekomendację. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania, a nasza wysyłka i kontakt spotkały się z uznaniem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
1 lip 2023
Wysoka jakość w przystępnej cenie. Zdecydowanie polecam. Błyskawiczna wysyłka. Wszystko tak jak należy!
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszych produktów. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy również za rekomendację. Staramy się zapewnić błyskawiczną wysyłkę i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w sklepie.
18 wrz 2023
Bardzo ładna bielizna, dobrej jakości bawełna. Widać jakość materiału oraz staranność wykonczenia
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej bielizny. Staramy się oferować tylko najlepsze produkty, aby nasi klienci mogli cieszyć się komfortem i trwałością. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do dalszych zakupów.
15 lis 2023
Dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka realizacja zamówienia. Dobra jakość sprzedawanych produktów.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
10 gru 2023
Świetne produkty, super obsługa, błyskawiczna wysyłka. Zawsze tu wracam. Wszystkim polecam :)
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty, obsługa i błyskawiczna wysyłka przyczyniły się do Pani satysfakcji. Cieszymy się, że jest Pani naszą stałą Klientką. Dziękujemy za rekomendację i zaufanie. Zapraszamy do naszego sklepu na kolejne udane zakupy.
21 maj 2023
Świetne produkty, szczerze polecam wszystkim ten sklep. Bielizna naprawdę wysokiej jakości:)
29 maj 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację naszego sklepu. Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do kolejnych zakupów.
20 lis 2023
Świetne produkty, super jakość w przystępnej cenie. Szybka wysyłka, serdecznie polecam.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty są dla Pani świetne zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
JB
Joanna B.
Żelewiec
27 paź 2023

Super sklep

Szybka realizacja zamówienia, dobrej jakości produkty, atrakcyjne ceny i rabaty.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkiej realizacji zamówienia, jakości produktów oraz atrakcyjnych cen i rabatów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
22 lis 2023

Wszystko ok

Fajne rajstopy, eleganckie i ciepłe. Szybka wysyłka, estetycznie zapakowana.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy przypadły Pani do gustu. Również dziękujemy za docenienie szybkiej wysyłki oraz estetycznego opakowania. Zapraszamy do dalszych zakupów.
7 paź 2023
Moje ulubione rajstopy, super jakość, ekspresowa wysyłka. Polecam wszystkim.
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze rajstopy stały się Pani ulubionymi i spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.