conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

2 lis 2023
Serdecznie polecam, świetne produkty, błyskawiczna wysyłka i super kontakt. Rajstopy bardzo wysokiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy serdecznie za rekomendację. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania, a nasza wysyłka i kontakt spotkały się z uznaniem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
1 lip 2023
Wysoka jakość w przystępnej cenie. Zdecydowanie polecam. Błyskawiczna wysyłka. Wszystko tak jak należy!
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszych produktów. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy również za rekomendację. Staramy się zapewnić błyskawiczną wysyłkę i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w sklepie.
18 wrz 2023
Bardzo ładna bielizna, dobrej jakości bawełna. Widać jakość materiału oraz staranność wykonczenia
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej bielizny. Staramy się oferować tylko najlepsze produkty, aby nasi klienci mogli cieszyć się komfortem i trwałością. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do dalszych zakupów.
15 lis 2023
Dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka realizacja zamówienia. Dobra jakość sprzedawanych produktów.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
10 gru 2023
Świetne produkty, super obsługa, błyskawiczna wysyłka. Zawsze tu wracam. Wszystkim polecam :)
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty, obsługa i błyskawiczna wysyłka przyczyniły się do Pani satysfakcji. Cieszymy się, że jest Pani naszą stałą Klientką. Dziękujemy za rekomendację i zaufanie. Zapraszamy do naszego sklepu na kolejne udane zakupy.
21 maj 2023
Świetne produkty, szczerze polecam wszystkim ten sklep. Bielizna naprawdę wysokiej jakości:)
29 maj 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację naszego sklepu. Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do kolejnych zakupów.
20 lis 2023
Świetne produkty, super jakość w przystępnej cenie. Szybka wysyłka, serdecznie polecam.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty są dla Pani świetne zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
JB
Joanna B.
Żelewiec
27 paź 2023

Super sklep

Szybka realizacja zamówienia, dobrej jakości produkty, atrakcyjne ceny i rabaty.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkiej realizacji zamówienia, jakości produktów oraz atrakcyjnych cen i rabatów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
22 lis 2023

Wszystko ok

Fajne rajstopy, eleganckie i ciepłe. Szybka wysyłka, estetycznie zapakowana.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy przypadły Pani do gustu. Również dziękujemy za docenienie szybkiej wysyłki oraz estetycznego opakowania. Zapraszamy do dalszych zakupów.
7 paź 2023
Moje ulubione rajstopy, super jakość, ekspresowa wysyłka. Polecam wszystkim.
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze rajstopy stały się Pani ulubionymi i spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
25 paź 2023
Polecam serdecznie, rajstopy najwyższej jakości, a wysyłka sprawna i szybka
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniły Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie i szybko. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
28 paź 2023
Błyskawiczna wysyłka, rajstopy w świetnym gatunku. Firma godna polecenia.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywne słowa! Cieszymy się, że wysyłka i rajstopy spełniły Pani oczekiwania. To dla nas ogromna satysfakcja. Dziękujemy za Pani rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
7 cze 2023
Szybka wysyłka. Produkt dokładnie taki jaki się spodziewałam. Polecam
15 cze 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą szybkiej wysyłki. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w sklepie Conteshop.pl.
Jestem bardzo zadowolona z zakupem super zapakowane bardzo polecam
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów i doceniła staranność w pakowaniu. Dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w naszym sklepie.
Towar zgodny z opisem. Szybka realizacja zamówienia. Polecam
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że towar jest zgodny z opisem, a realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Dziękujemy za Pani rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w naszym sklepie.
16 lis 2023
Ekspresowa wysyłka i rajstopy jak zwykle super wytrzymałe :)
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniają Pani oczekiwania pod względem trwałości. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
4 paź 2023

Super sklep

Bogaty wybór, jakość, dobra cena, szybka realizacja zlecenia
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszej oferty, jakości oraz konkurencyjnych cen. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszych zakupów w naszym sklepie.
23 lis 2023
Rajstopy na wysokim poziomie. Super kontakt że sprzedawca!
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniły Pani oczekiwania, a kontakt z naszym zespołem był satysfakcjonujący. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
25 wrz 2023

Прекрасные носочки

Носки просто прелесть: мягкие, тёплые и очень комфортные.
20 paź 2023
Thank you for your feedback! We're glad you liked our socks. Enjoy wearing it!
22 gru 2023
Всё прекрасно, быстрая доставка,отличные колготки)
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Dear Madam, Thank you for your kind words! We're delighted to hear that everything was in order and that our tights met your expectations. We warmly invite you for more successful shopping experiences.