rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (38)

Ważny od: 14 lis 2023
rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zaufałam ecooking i bardzo cenię jakość tych produktów. Szczególnie polecam multioil, który jest niezawodnym kosmetykiem dla mnie sprawdza się przy demakijażu, robieniu masażu twarzy z quasha czy też nawilżaniu całego ciała, jego wszechstronność jest nieoceniona a i zapach +10 do dobrego nastroju ;) pozostałe must have w mojej pielęgnacji to essence lotion,sunscreen for the face oraz obłędnie pachnący i super nawilżający hand dream, są to produkty które na pewno już ze mną zostaną. Z czystym sumieniem Polecam :)

Perfumy sa piekne, zwlaszcza te z figa ale krotko pachna i zapach szybko sie ulatnia. A szkoda

Opinie nt. sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę i pozdrawiamy :)
Te kosmetyki są niesamowite, moja wrażliwa cera naczynkowa po ich zastosowaniu jest ukojona, dzięki maskom nie chodzę już tak często do kosmetyczki. Każdy kontakt z kosmetykami tych skandynawskich marek jest niczym rytuał w trosce o siebie i swoją skórę. Dodatkowy plus za profesjonalną i szybką obsługę i pakowanie bez plastiku.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. To balsam dla naszej duszy, gdy nasze klientki widzą efekty i dzielą się tym z nami. Właśnie po to tworzymy naszą ofertę skandynawskich kosmetyków. Staramy się, aby były przede wszystkim skuteczne i bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, a przy tym tworzyły przyjemny rytuał przy którym zarówno skóra jak i zmysły czerpią najlepsze korzyści. Ponadto kochamy naturę, dlatego staramy się być eko :)
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas równie ważne, ponieważ pomagają nam dobierać ofertę tak, aby spełniała wysokie oczekiwania naszych klientek. Proszę pamiętać, że perfumy w olejku najlepiej aplikować w miejsca tętna, jak nadgarstki, szyja czy miejsca za uszami, aby mogły pracować i cieszyć zapachem dłużej. Lubią też, gdy wetrzemy je w skórę, a ich intensywność zmienia się w zależności od indywidualnego zapachu ciała, temperatury otoczenia i pory roku. Mamy nadzieję, że jeszcze zaskoczą i sprawią Pani przyjemność :)

10 lat młodszy w 1,5 miesiąca

Po całonocnej pracy przy komputerze wyglądałem jak Gołota po walce z Tysonem albo postać z rodziny Adamsów. Całe szczęście p. Anita poleciła mi pakiet maści i kremów pod oczy, od tamtej pory (jakieś 1,5 miesiąca) usłyszałem ok. 5 razy że nie wyglądam na swój wiek (bardziej na 20 niż 30 lat). Teraz wiem, że przede mną druga młodość :D polecam każdemu nie tylko kobietom.
3 sty 2024
Serce się raduje, gdy klienci i ich otoczenie chwalą działanie kosmetyków, a nasze rekomendacje się sprawdzają! Dziękujemy za podzielenie się tym z nami i życzymy sobie w nowym roku wielu tak zadowolonych klientów jak Pan :)
3 sty 2024

Moj ulubiony sklep z kosmetykami

Jestem zachwycona jakością i różnorodnością produktów w tym sklepie! To prawdziwa uczta dla miłośników kosmetyków. Znajduję tutaj wszystko, czego potrzebuję - od naturalnych składników po najnowsze trendy. Obsługa klienta jest absolutnie urocza i pomocna, zawsze służąc radą i sugestiami. Z przyjemnością tu wracam i polecam wszystkim znajomym!
3 sty 2024
To dla nas najwyższe wyróżnienie, gdy klienci do nas wracają i nas polecają. Dziękujemy za tak wysoką ocenę! Spełniają się nasze marzenia, a my pragniemy spełniać marzenia i potrzeby naszych klientów, tworząc ofertę kosmetyków najwyższej jakości i zawsze służąc radą, aby wybór był trafiony i satysfakcjonujący.
3 sty 2024

Zamówienia realizowane są bardzo szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń

Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Kosmetyki przychodzą dobrze zabezpieczone i pięknie zapakowane. Mam ogromną przyjemność z rozpakowywania. Generalnie strona sklepu jest czytelna i łatwo odnaleźć produkty potrzebne. Psst - da gratisy do zamówień - ja otrzymałam próbki w saszetkach ale czasami dodawane są miniaturki produktów
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tak pozytywną i wyczerpującą opinię. Staramy się, aby poziom obsługi był na najwyższym poziomie, a zakupy w naszym sklepie czystą przyjemnością. Dlatego lubimy dorzucać prezenty do zakupów :)
13 gru 2023

Same plusy

Zarówno kosmetyki jak i sam sklep i jego obsługa nie pozostawiaja cienia watpliwości ze mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem. Do tego kosmetyki sa po prostu cudowne a przekonanie ze smarujemy sie czyms bez chemii i po prostu czystym i zdrowym nie do przecenienia.
3 sty 2024
Pani Justyno, bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię! To dla nas najlepszy motor napędowy, potwierdzający, że to co robimy ma sens. Cieszymy się, że nasza praca jest zauważona i doceniona przez nasze klientki. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!
13 sty 2024

Super, bardzo polecam!

Kosmetyki w sklepie są niesamowite, a moja cera jest cerą wymagającą, super wrażliwa i naczynkowa. Kosmetyki dotarły super szybko, opakowane ekologiczne, bez plastiku, co jest dla mnie ważne. Obsługa klienta na najwyższym poziomie!
6 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się tak komponować naszą ofertę, aby kosmetyki odpowiadały również potrzebom skóry wrażliwej i delikatnej. Naszym priorytetem jest również wysoki standard obsługi oraz dbałość o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne.
8 gru 2023
Kosmetyki są fantastyczne. Mam delikatną, wrażliwą skórę (z powodu Hashimoto ma tendencję do przesuszenia), która teraz wygląda na właściwie nawilżoną. Dziękuję🫶🏽
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Pani Mario, dziękujemy za opinię, a takie zdjęcia to dla nas ogromna radość i potwierdzenie, że nasza praca ma sens. Bardzo cieszy nas, że wraca Pani do nas systematycznie, a oferowane w naszym sklepie kosmetyki sprostały wymaganiom Pani delikatnej i wymagającej skóry. Bardzo dbamy o to aby w naszym sklepie znajdowały się wyłącznie produkty wysokiej jakości, bezpieczne dla skóry wrażliwej i przynoszące jak najlepsze efekty. Tym większa nasza radość, gdy nasze klientki to potwierdzają. Pozdrawiamy serdecznie! ❤️
2 gru 2023

Polecam gorąco:)

Super kosmetyki z krajów skandynawskich, godne polecenia, jakość i skład bardzo dobry Cudny minimalizm a obsługa wyśmienita i gotowa doradzić w kazdej sytacji :)
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Pani Joasiu, bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i rekomendację. Staramy się aby nasze klientki i klienci otrzymywali zarówno najwyższej jakości produkty, jak też usługę. Pozdrawiamy gorąco! :)
4 sty 2024
Szybka i sprawna wysyłka, dobrze zapakowane i zabezpieczone produkty, dobry kontakt z działem obsługi klienta, duży wybór kosmetyków dla każdego coś innego ☺️
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się aby zarówno nasza oferta jak i poziom obsługi były na najwyższym poziomie :)
Profesjonalna obsługa i bardzo dobrej jakości produkty. Polecam krem Ecooking Anti Redness Cream dla osób z problemem zaczerwienienia na twarzy.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy ciepło!

Strzał w 10

Kosmetyki ecooking to strzał w 10. Moja skóra je kocha, polecam każdemu.
3 sty 2024
Dziękujemy za opinię! Najbardziej cieszy nas zadowolenie naszych klientek :)
8 gru 2023
Polecam. Jestem zadowolona z obsługi i kosmetyków.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za opinię. Bardzo cieszy nas zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy serdecznie!
5 sty 2024
Bardzo sprawna wysyłka, dołączone super próbki
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pod każdym względem, a próbki dobierać do zamówienia indywidualnie :)
16 sty 2024
opakowanie oraz szybkość realizacji dostawy
16 sty 2024
Dziękujemy za opinię! Opakowanie i szybkość realizacji dostawy to dla nas kluczowe elementy poza wyselekcjonowaną ofertą produktową. Dbamy o to aby zakupy u nas były przyjemnością!
Dziękujemy :)
30 paź 2023