rebelskin.pl- Logo - Opinie

rebelskin.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (421)

Ważny od: 15 lis 2022
rebelskin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Tak naprawdę zamówiłam komplet Szepty Lasu, bo w momencie zakupu w moim rozmiarze dostępne były zarówno legginsy jak i koszulka. I nie żałuję! Nadruk jest przepiękny, kolory żywe, a baśniowa grafika sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech :) Rozmiar S to rzeczywiście S. W legginsach jest miejsce na pupę, uda i łydki. Przy moich 164 cm nogawki delikatnie marszczą się na dole, co jednak nie psuje estetyki. Koszulka przylega do ciała, ale nie jest opięta. Na koniec otwór na kciuk w rękawie: uszyty w taki sposób, że nie trzeba się "mordować" z oswobodzeniem dłoni z rękawa. Mam niedowład jednej strony ciała i dla mnie to ogromne udogodnienie. To mój pierwszy komplet i na pewno nie ostatni.

6 sty 2024
fajny print ale tkanina nie spełniła moich oczekiwań. jest mało elastyczna, legginsy marszczą się, nie "pracują", w talii zwijają się w rulon

Opinie nt. sklepu rebelskin.pl

1 lip 2023
Jakość pierwsza klasa. Jedyne leginsy, które wytrzymują w zderzeniu z podłożem na sali do crosfitu. A przy okazji super wzory
27 wrz 2023
Dzięki za super ocenę i za opinię! <3 Ja od zawsze mówiłam że Rebel Skiny to legginsy do zadań specjalnych (!) Polecamy się na przyszłość!
29 cze 2023

Najlepsze leginsy na rynku

Bardzo sprawna obsługa, doskonałe wykonanie, nietuzinkowe projekty, warte swojej ceny, bezproblemowe zwroty oraz wymiana.
27 wrz 2023
Bardzo nam miło to 'czytać' <3 Dzięki!!!
17 maj 2023
Szybkość realizacji zamówienia - faktastyczna. Od momentu opłacenia do chwili, gdy paczka była w moich rękach minęła doba!
27 wrz 2023
Dzięki za super ocenę i za opinię <3 Zawsze się staramy żeby produkty docierały jak najszybciej ;* Pozdrowienia!
29 lis 2023
Dobrze byłoby rozszerzyć ofertę o koszulki i topy, chciałam kupić jeszcze koszulkę , prawie wszystkie kolory wyprzedane
26 wrz 2023

Najlepsze jakie miałam

Jak zawsze rewelacyjna jakoś i piękny, oryginalny design! Kolejne zakupy od RebelSkin i kolejne już w planach. Polecam!
27 wrz 2023
Dziękujemy Agatko za opinię! <3 Ściski!
16 sie 2023

Profesjonalnie i pięknie.

Szybka dostawa, bezproblemowa komunikacja świetnej jakości i piękne leginsy. No i krówka potreningówka na dodatek :)
27 wrz 2023
Krówka potreningówka to już prawie kultowa jest :D Dzięki za opinię Asiu i - do następnego! <3
17 lip 2023
Świetne leginsy! Oryginalny wzór i świetne wykonanie. Szybka przesyłka i doskonały kontakt z producentem. Polecam!
Bardzo nam miło - dzięki! Pozdrawiamy <3
25 cze 2023
Super spodenki z piórkiem na dupce! A sójka w locie -bajeczna Mam 1.73m 61kg i M suuuper Góra też pasuje elegancko
27 wrz 2023
Elegancko, że wszystko pasuje <3 Ściskam mocno i dzięki za super opinię!
Zapewnić pełny asortyment prezentowanej ofert, np koszulki do fitnesu czy jogi są praktycznie niedostępne
3 cze 2023

Po prostu ubraniowe dziela sztuki🙂

Fantastyczne grafiki, dobry material, super modele legginsow szczegolnie te z podniesionym stanem. Polecam
27 wrz 2023
Ojej, dziękujemy za super opinię! <3 Taki właśnie był - i jest - nasz zamysł - robić ubraniowe dzieła sztuki :) Ściskam mocno!
26 cze 2023

Ogólnie: genialnie 😊

Kontakt z klientem jest genialny, a to co RebelSkin ma w swojej ofercie to w ogóle miazga. Jestem fanką <3
<3 Dzięki Ania! Miło <3 <3 <3
3 lis 2023
Piękna bluza . Kolor super ciepła. Gorąco polecam. Fenomen. Zamówiłam sobie jeszcze czarną i beżową.
13 gru 2023
Bardzo się cieszę że bluza się spodobała! Niech się pięknie nosi i długo Ci służy :* Ściskam!
19 lip 2023

szkoda tylko że tak mało jest koszulek…

szkoda tylko że tak mało jest koszulek z krótkim rękawem- to jedyna rzecz którą moglibyście poprawić 😊
27 wrz 2023
Ania, właśnie nowa koszulka wjechała, zerknij ;* Dzięki za opinię i za ocenę!
16 gru 2023
Zakupy szybkie i przyjemne. Profesjonalne podejście do klienta. Mogę tylko zdecydowanie polecić.
5 cze 2023
Kolejny raz błyskawicznie dotarły cudowne legginsy. Polecam! Polecam! I Jeszcze raz polecam!
27 wrz 2023
Dzięki! <3 Dzięki bardzo bardzo(!)
22 maj 2023

Druga skóra!

Świetna jakość, piękne głębokie kolory, leżą jak druga skóra i nie chce się ich zdejmować :)
Dziękujemy za miłe słowa! Ściski! <3
7 wrz 2023

jak zawsze 5 gwiazdek

jak zawsze super obsługa, szybka wysyłka, a leginsy niezmiennie bardzo wysokiej jakości
27 wrz 2023
Bardzo dzięki!!! Staramy się, żeby było dobrze (jak zawsze) <3 Ściskam mocno - i do kolejnego! :*
21 cze 2023
Ekspresowa wysyłka, legginsy przepiękne! Paczka zapakowana cudnie :) Ogromne dzięki! :)
27 wrz 2023
Jak miło słyszeć - super, że się podoba! ;* Staramy się jak możemy... :) Ściski i zapraszamy ponownie!
Towar bardzo dobrej jakości, w unikalnym stylu, bardzo miła obsługa i szybka wysyłka.
4 lis 2023
Super bluza. Kolor brązowy piękny. Gorąco polecam jak wszyskie dresy czy leaginsy.
13 gru 2023