rebelskin.pl- Logo - Opinie

rebelskin.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (421)

Ważny od: 15 lis 2022
rebelskin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Tak naprawdę zamówiłam komplet Szepty Lasu, bo w momencie zakupu w moim rozmiarze dostępne były zarówno legginsy jak i koszulka. I nie żałuję! Nadruk jest przepiękny, kolory żywe, a baśniowa grafika sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech :) Rozmiar S to rzeczywiście S. W legginsach jest miejsce na pupę, uda i łydki. Przy moich 164 cm nogawki delikatnie marszczą się na dole, co jednak nie psuje estetyki. Koszulka przylega do ciała, ale nie jest opięta. Na koniec otwór na kciuk w rękawie: uszyty w taki sposób, że nie trzeba się "mordować" z oswobodzeniem dłoni z rękawa. Mam niedowład jednej strony ciała i dla mnie to ogromne udogodnienie. To mój pierwszy komplet i na pewno nie ostatni.

6 sty 2024
fajny print ale tkanina nie spełniła moich oczekiwań. jest mało elastyczna, legginsy marszczą się, nie "pracują", w talii zwijają się w rulon

Opinie nt. sklepu rebelskin.pl

18 sty 2024
10 sty 2024
18 cze 2023
Kontakt jest błyskawiczny, odpowiedzi w konwersacji były wyczerpujące i inspirujące. Strona bardzo zachęcająca. Jakbyście obniżyli ceny ;) chociaż ceny dostaw, tak jak allegro smart z opcją bezpłatnego zwrotu, byłoby idealnie. pisze o tym w kontekście trudności w doborze rozmiaru. Ja wiem,że są podane wymiary, można tez bazować na podpowiedziach (opinie), ale czasami to jak dany produkt leży niewiele ma wspólnego z samym rozmiarem, zwłaszcza przy dopasowanych częściach garderoby.
27 wrz 2023
Dzięki za super opinię i ocenę <3 Niestety jeśli chodzi o cenę, to nie mamy szans konkurować z dużymi firmami a już z takimi gigantami jak Allegro, ah gdzie nam! ... Uwierz, że w cenie produktu nie ma juz miejsca na obniżanie ceny :( nawet jak bardzo byśmy chcieli... Produkcja w Polsce kosztuje sporo... Ściskam mocno i liczę na zrozumienie <3
1 lip 2023

AnKa

Szorty super i już poluje na następne zakupy ,mam już odłożone w koszyku rewelacja To wszystko co piszą to niestety prawda, czasami jestem zła bo rzeczy szybko znikają i nie zawsze mój rozmiar jest dostępny , więc zmuszona jestem czekać , a tego nie lubię , ale zapewniam, że warto
27 wrz 2023
Aniu, dzięki za opinię :) Pamiętaj żeby w koszyku za długo nie leżały ;p bo potem może być smutna niespodzianka - że już ni ma ... ;p (bo koszyk nie rezerwuje produktu..) No wiesz, nie dla żartu piszę zawsze że trza 'brać póki dostępne' ;-) Buziaki Aneczko!
3 lip 2023
Sprawna obsługa. Bardzo estetycznie zapakowane produkty! Łatwo też posegregować opakowanie do śmieci za co duuży plus. No i krówka w kartoniku, mała rzecz a cieszy :) Proces zwrotu też dość prosty, ale można by go uprościć np. brak konieczności wpisywania nr zamówienia w 3 miejscach.
27 wrz 2023
Asiu, dzięki za wyczerpującą opinię, bardzo nam miło taki feedback 'czytać' :) Jeśli chodzi o proces zwrotu to przyjrzę się temu numerowi zamówienia ;-) Ściskam mocno!
31 lip 2023

Zakupy to sama przyjemność.

Rewelacyjne ubrania i dodatki. Ponadto świetna i niezawodna obsługa klienta. Tak jak detale w zaprojektowanych ubraniach również posprzedażowa obsługa klienta prowadzona jest z zachwycającą dbałością. Żadnych problemów z wymianą, zwrotem ubrań i zwrotem środków. Jakoś sama w sobie.
Bardzo, bardzo nam miło to słyszeć!! Dziękujemy <3 Do kolejnych! ;*
10 sie 2023

Rebel Skin legginsy

Rebel Skin to świetne legginsy i odzież sportowa. Moje ulubione, z wysokim stanem, to zdecydowanie najczęściej używana odzież zarówno w domu jak i podczas aktywności fizycznej. Są bardzo dobrze wykonane, wytrzymałe i niezwykle wygodne, a kolorystyka i wzory i niepowtarzalne
27 wrz 2023
Bardzo(!) nam miło że Rebelki to kawałeczek Twojej codzienności <3 Ściskamy Cię mocno i dziękujemy za ocenę - i za opinię <3
11 maj 2023
Fantastyczna jakość aż byłam zaskoczona że tak pożądanie wykonane , dbałość o opakowanie , atencja na gustowne metki/ doczepkę, bardzo szybka realizacja zamówienia . Zastanawiam się tylko czy stanik nie powinien być większy ale to już nie jest wina sklepu tylko klientki 🤭
27 wrz 2023
Beatka, dziękujemy! <3 Super miłe słowa :* A jeśli chodzi o stanik ;-) to nowy produkt jest zawsze nieco ciaśniejszy - po kilku założeniach będzie luźniej ;-)
29 maj 2023
Świetna jakość, ekspresowa wysyłka. Próbowałam legginsów wielu marek, ale te są najwygodniejsze, do tego te wzory. Minusem i plusem jest ograniczona ilość wzorów i często trzeba "polować" na doszywki tych najbardziej popularnych, ale to świadczy samo o sobie :-)
27 wrz 2023
Kochana stała klientko - bardzo nam miło <3 A że czasem polować trza - no cóż, przy tak małej powierzchni magazynowej i spore minimalnej wartości w jakiej możemy robić doszywki, realnie nie jesteśmy w stanie fizycznie mieć cały czas wszystkiego... :) No a jak już jest... to szybciutko znika ;p Ściskamy mocno!
18 maj 2023
Legginsy są super wygodne i świetnie leżą, a wzory są piękne i równie kolorowe jak na zdjęciach (co niestety nie zawsze tak działa). Wszystko mi się podobało, no może jeszcze fajnie by było, gdyby wszystkie modele były dostępne w wersji z wysokim stanem :)
27 wrz 2023
Dzięki za fajną ocenę i opinię <3 Jeśli chodzi o krój legginsów, to wiesz - zupełnie inaczej projektowane są PREMIUM (wysoki stan) a inaczej klasyczne (niski). W niskim stanie, projekt jest przygotowywany przez artstę na całej powierzchni nóg i pośladków - jesli zmienilibyśmy tu konstrukcję - 'straci' nam sie połowa grafiki z fóry ud i pośladków... Więcej na ten temat napisałam w artykule, znajdziesz go u nas na blogu :) Po prostu to kwestia techniczna a nie nasza zła wola :* Pozdrawiamy!
30 maj 2023

Doskonala jakosc w polaczeniu z niesamowitymi wzorami

Goraco polecam! W zadnych legginsach jak.dotad niewygladalam tak dobrze, jak w Rebel Skinach. Wielokrotnie bylam komplementowana na ulicy za wzory. Super jakosc szwow, nic nie peka, wykonczenie bardzo staranne. Warte swojej ceny!
27 wrz 2023
Bardzo, bardzo (!) nam miło czytać tak pozytywną opinię Asiu <3 Dzięki :* Pozdrawiamy ciepło i polecamy się na przyszłość!
3 sie 2023

Piękne printy

Zamówiłam długie leginsy. Piękne printy, zgodne ze zdjęciem. Ładnie się układają, wysmuklają, podkreślają sylwetkę, nie prześwitują, ale nie są „przewiewne”. Są bardzo elastyczne. Dostawa sprawna, zwroty bezproblemowe.
27 wrz 2023
Dziękujemy za rzetelną opinię <3 Pozdrawiamy ciepło i - zapraszamy ponownie :)
25 lis 2023
Legginsy, top sportowy i koszulka do ćwiczeń mają jedyną w swoim rodzaju kolorystykę i wykonanie. Niebanalne i jednocześnie z charakterem. Najważniejsze jest jednak to że się świetnie noszą.
22 lis 2023
Fantastyczny produkt, pełna informacja o statusie zamówienia, ekspresowa dostawa - lepiej się już nie da. Rebel Skin znam od dawna - niezmiennie zachwyca i samym produktem i poziomem obsługi.
5 lis 2023
Leginsy, które nie mają sobie równych! Kocham miłością ogromną!! Najlepsze!!❤️❤️❤️❤️ Są jak druga skóra, nie zjeżdżają, świetne jakościowo i wspaniała grafika!! Polecam z całego serducha!
22 sie 2023
Legginsy majstersztyk! Wzór z lamą absolutnie przepiękny!!! Kolory cudne 🥰 rozmiar idealny 👌 kontakt z zespołem fantastyczny ♥️ Dzięki dziewczyny. Jesteście cream of the cream 👑
27 wrz 2023
Oh yeah! <3 Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło! Dzięki Wola, bardzo bardzo (!) Ściskam mocno - i do następnego! ;*
15 lip 2023
Kocham wasze legginsy od samego początku powstania marki i nic w tej kwestii się nie zmieniło od lat. Nic mnie tak nie cieszy jak kolejna para do kolekcji.
27 wrz 2023
Agatka! A ja kojarzę jak sprzedawałam Ci pierwsze, z totalnie pierwszej partii produkcyjnej <3 Cudnie że się odezwałaś, dzięki za opinię i - niezmiennie - zapraszamy!
10 maj 2023
Jestem mile zaskoczona. Doskonała jakość, świetnie dopasowane leginsy. Naprawdę górna półka. Polecam i napewno kupię jeszcze kilka produktów.
27 wrz 2023
Asiu, bardzo nam miło! Cieszymy się że nasze legginsy spełniły Twoje oczekiwania, niech się pięknie noszą <3 Pozdrawiamy!
6 lis 2023

100% TAK ;)

Perfekcyjne wykonanie, piękne printy i doskonały kontakt. Już dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów ;) Będę wracać na pewno! Dziękuję :)
Szybka wysyłka, dogodne opcje odbioru, ładnie zapakowane i zabezpieczone. No i produkt jak najwyższej jakości (nie pierwszy, który kupiłam)