sklepztv.pl- Logo - Opinie

sklepztv.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

14 lut 2024
Szybka realizacjia zamówienia. Dostawa telewizora w bezpieczny sposób własnym transportem sprrzedawcy. Na moją prośbę kurier beż wąchania wniósł telewizor do domu i sprawdził czy nie towar nie został uszkodzony w transporcie. Gorąco polecam ten sklep.

20 kwi 2024
Zakupiony telewizor (Philips 50 PUS88180) dotarł do mnie z 3-dniowym opóźnieniem, powód opóźnienia był wyjaśniony przez sprzedającego. Sprzęt po podłączeniu sprawuje się na razie bez większych zarzutów. Kontakt e-mailowy na poziomie dostatecznym. Minus - za długi okres oczekiwania na fakturę - dowód zakupu, który w końcu został wysłany na mój adres e-mail. Ogólnie (na podstawie moich z tym sprzedającym doświadczeń) mogę nieśmiało polecić SKLEPZTV.PL.

Opinie nt. sklepu sklepztv.pl

Sprzęt nowy tv Philips 818 OLED 55 cali

Sprzęt nowy, fabrycznie zapakowany. Można zapłacić kurierowi i sprawdzić przy karierze. Miła obsługa. Cena zadowalająca. Polecam.
AD
Anna D.
Białystok
Dostawa własnym transportem, i co za tym idzie dobre zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem-kurier cały czas w kontakcie i rzetelna informacja o godzinie przyjazdu .Mimo póżnej pory- dokładne sprawdzenie przez kuriera telewizora i akcesoriów już na miejscu,czy nie uległv uszkodzeniu -uruchomienie odbiornika i ponowne zapakowanie . Dbałość o dobro klienta i sklepu zasługuje na uznanie.
16 mar 2024
Bardzo sprawne zakupy, świetna cena
dobra cena szybka dostawa
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obsługa pełen profesjonalizm. Firmowy kurier przywiózł telewizor, rozpakował, podłączył, sprawdził w mojej obecności. Takie zakupy to przyjemność. Polecam
KK
Katarzyna K.
Łukawiec
1 kwi 2024
Mimo czytanych opini nie kurywam ze przezylam stres Jednak wszystko okazało sie w jak najlepszym porządku Pan s sprzet rozpakowal razem z nami sprawdził czy wszystko w pora😊 polecam
Krutki termin realizacji zamowienia . Towar dostarczony zgodny z opisem w orginalnym i nienaruszonym opakowaniu. Cała operacja przebiegła bardzo sprawnie. Dziękuje i polecam sklep.
Bardzo porządny sklep internetowy, godny polecenia. Szybkość działania, rzetelność. Otwarci na klienta. Zakupiono telewizor Sony.
Elastyczne godziny dostaw kontakt z kurierem oraz sprawdzenie przy odbiorze działanie sprzętu oraz konkurencyjne ceny 🥰 Polecam

Idealna realizacja zamówienia

Kierowca, przyjechał ma umowiona godzinę, wniósł tv na 3 piętro, rozpakował i podłączył. Dostawa szybka, cena niska. Polecam

TV OLED

Ogólnie polecam sklep. Cena najlepsza na rynku, jedyne co można poprawić to czas przesłania faktury za kupiony sprzęt.
16 mar 2024
Wszystko w porządku. Polecam. Szybko, sprawnie i bez problemów. Telewizor w bardzo atrakcyjnej cenie.

Profeska.

Polecam sprzedawce, wszytko załatwione profesjonalnie . Zakup, dostawa , szybkość dostawy. Na 5+.
16 mar 2024
Tv przyjechał b szybko. Kontakt bd i cena najtańsza z jaką znalazłem. Polecam
23 mar 2024
Bardzo dobra cena sprzętu, niestety kontakt z biurem obsługi bywa utrudniony.
Szybko otrzymałem telewizor oryginalnie zapakowany zgodnie z opisem
Szybka dostawa,pomocna obsługa i konkurencyjna cena.polecam sklep
Wszystko przebiegło sprawnie. Realizacja zgodnie z informacją.
6 kwi 2024
Cena tewelacyjna, szybka dostawa. Jakość bez zastrzeżeń.