sove.pl- Logo - Opinie

sove.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 24 lut 2022
sove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 maj 2023
Był to nasz pierwszy zakup mebli przez Internet i trzeba przyznać, że bardzo udany. Procedura zamawiania bardzo prosta. W rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących zamówień, dostępności, wysyłki oraz transportu służyła pomocna P. Weronika. Meble przyjechały zgodnie z zamówieniem firmą zewnętrzną. Dotarły na miejsce bez żadnego uszczerbku, solidnie zabezpieczone i o czasie. Bardzo łatwy i bezproblemowy montaż mebli. Wykonanie solidne. Obsługa klienta na wysokim poziomie, na pewno wrócimy.

25 paź 2023
Zaczynając od instrukcji - nigdy nie widziałam gorszej. Elementy na obrazkach nie pokrywają się z tym co jest w rzeczywistości, dodatkowo to wszystko jest tak nieczytelne, że złożenie szafy zajęło 2 dni. Co więcej, w instrukcji i na stronie szafa ma 6 nóżek, ale jak się okazuje jakimś cudem ma tylko 5. Nie da się tej szafy złożyć tak, żeby była prosto (zdjęcie 1 i 2 pokazuje jaka jest różnica pomiędzy dołem, a górą szafy). Jest mało stabilna. Śruby od spodu wylatują przy każdym przesunięciu. Drzwi mają tak beznadziejny system przesuwania, że za każdym razem jedne ocierają o drugie, przez jakiś dziwny element z tyłu (podejrzewam, że to wzmocnienie). A najlepsze na koniec - szafa biurowa, do której nie mieszczą się segregatory. Na 5 półek można wsadzić segregatory do 3. Uprzedzając wątpliwości, nie da się ustawić półek inaczej, bo wtedy nie będą wchodziły na pozostałe, co widać na zdjęciach (albo to półka stała, albo otwory są za nisko. Nigdy nie miałam tyle stresu przy meblu.

Opinie nt. sklepu sove.pl

Bardzo sprawna obsługa

Bardzo sprawnie przeprowadzone zamówienie wraz z dostawą i montażem mebli. Profesjonalna pomoc od momentu potwierdzenia zamówienia wraz z obsługą posprzedażową.
Wszystko zgodnie z zamówieniem Przesyłka dostarczona na czads,bez uszkodzeń Meble dobrej jakości Polecam!
Szybka realizacja zamówienia, dobra jakość produktów, adekwatna do ceny.
Dziękujemy za opinię!
ekspresowa realizacja i super wykonanie. polecam

wszystko mi sie podoba

wszystko mi się podoba, dziękuję
Jestem bardzo zodowolona.
Solidne meble. Polecam.
Bardzo sprawnie
Wspaniała rozmowa z opiekunem / konsultantem Panią Weroniką Kamińską. Cena + rabat...aż miło.
Dziękujemy za opinię! :)
Mebelki ładne, dobrze wykonane. Bez problemu się montuje, solidne wykonanie. Polecam
Dziękujemy za opinię :)
Dobrej jakości meble, miła obsługa i doradztwo. Wrócę na pewno.
dobre jakościowo meble, szyba i darmowa wysyłka
7 kwi 2024
Profesjonalizm pod każdym względem