butelki-sloiki.pl- Logo - Opinie

butelki-sloiki.pl

Opinie (20) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (111)

Ważny od: 7 wrz 2022
butelki-sloiki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 cze 2023
Bardzo dobry kontakt z obsługą klienta - przesyłka trochę trwała, ale po drodze było święto i weekend, więc to wina firmy kurierskiej, nie sklepu. Butelki przyszły zapakowane bardzo solidnie, żadna się nie pobiła - wyglądają świetnie, lepiej niż na zdjęciach, wszystko się zgadza. Godna zaufania firma.

13 gru 2023
Zamówienie 05.12.2023, od razu opłacone, do 13.12.2023 brak wysyłki, brak kontaktu ze sklepem, na maile odpowiada automat, telefon nie działa.

Opinie nt. sklepu butelki-sloiki.pl

Butelki porządne zrobione. Nie ma się do czego przyczepić. Tylko zwroty są na koszt kupującego, stąd trzeba się zastanowić nad zakupem, bo może być problem. Ale tak jak napisałem produkt I klasa.
EG
Ewa G.
Jastrzębie Zdrój
Bardzo dobry kontakt z firmą, błyskawiczna odpowiedź na e-mail i szybkie i pozytywne rozwiązanie problemu. Serdecznie polecam!
2 mar 2024

Dokładne wymiary podane w ofercie, szybka dostawa, przyzwoita jakość.
Piękny wyrób, super opakowany i szybka dostawa. Polecam
Danke schön👍

BD
Bartłomiej D.
Jastrzębie-Zdrój
18 kwi 2023

Sklep z świetną obsługą klienta

Sklep, któremu możesz zaufać. Świetna obsługa klienta, bardzo szybko odpowiada na wiadomości i rozwiązuje problemy. Na pewno wrócę jeszcze do tego sklepu.
26 cze 2023
Słoiki bardzo dobre, dostawa mogła trochę długa ale warto poczekać bo cena atrakcyjna dla mnie.
24 sie 2023
Wszystko sprawnie, piękne butelki dotarły w całości :-)
25 lip 2023
Szybkie odpowiedzi na moje pytania i szybka reakcja.
28 lip 2023
12 kwi 2023
25 lip 2023

Ładna butelka- zbita.

Zamówiłem butelki (chyba jedne z droższych). Butelki bardzo ładne. Niestety sposób pakowania bardzo słaby. Jedna butelka zbita w transporcie. Brak oznaczeń „uwaga szkło” na przesyłce poskutkowało nieodpowiednim potraktowaniem paczki w transporcie. Czas realizacji zamówienia przeciągnięty o pare dni :/ Jeśli komuś zależy na szybkiej i bezproblemowej transakcji to nie polecam.
26 lip 2023
Drogi Kliencie, dziekujemy za opinie. Przedstawiciel obslugi klienta skontaktuje sie z Panstwem przez e-maila w tej sprawie. Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci. Z powazaniem butelki-sloiki.pl
30 sie 2023
Jeden słoik przyszedł potrzaskany w drobne kawałki. Nie wiem czyją to wina ale kurier nie kontaktował się ze mną a zostawił paczkę pod domem. Niestety zdjęcia nie zrobiłam ale rękę rozcięłam.
30 sie 2023
8 lip 2023
Ship faster
10 lip 2023
Dear Customer, Your order is about to be delivered today. We apologize for the delay and the inconvenience it caused. If you have any further questions, we are of course at your disposal. Your team from butelki-sloiki.pl
16 sie 2023
Zapłacone 14/08, do tej pory nie ma wysyłki towaru
17 sie 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za opinię. Spodziewamy sie wyslac zamówienie dzisiaj. Automatycznie otrzymaja Panstwo link do sledzenia przesylki, gdy tylko wyslemy towar. Przepraszamy za opóźnienie i związane z nim niedogodności. W razie dalszych pytan prosimy o kontakt. Z powazaniem butelki-sloiki.pl