nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2400) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 040)

Najistotniejsza pozytywna opinia

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Najistotniejsza negatywna opinia

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

jakość i szybkość realizacji zamówienia
Szybko dostawa, towar super zapakowany
Noże są ostre 😁o takie mi chodziło
20 cze 2024
Paczka była bardzo dobrze spakowana
20 cze 2024
Witaj, Dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pakowania swojego zamówienia. Nasz zespół w "Nakrywamy.pl" z wielką dumą dba o to, aby każda paczka była starannie i starannie zapakowana, aby zapewnić bezpieczną dostawę. Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
Wszystko w jak najlepszym porządku
Wszystko było bardzo perfekcyjne.
sprawna i profesjonalna obsługa
Szybka realizacja zamówienia
Szybka wysyłka. Super towar.
29 cze 2024
Polecam bardzo ładny zestaw
Produkt najwyższej jakości.
Wszystko ok pozdrawiam

wszystko ok,

sklep godny polecenia,
Bardzo ładny zestaw.
27 cze 2024
Dziękujemy za miłe słowa i wybór Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że uważasz nasz zestaw za bardzo ładny. Nasz zespół jest dumny z dostarczania wysokiej jakości i estetycznych produktów dla naszych klientów. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
18 cze 2024

Super zestaw. Polecam
18 cze 2024
Witaj! Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasz zestaw spełnił Twoje oczekiwania. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić wysokiej jakości i unikalne produkty, więc zawsze miło jest otrzymywać pozytywne opinie. Dziękujemy za polecenie nas, naprawdę to doceniamy! Życzymy Ci wielu wspaniałych doświadczeń z Nakrywamy.pl. #SatisfiedCustomersRock
szybko i sprawnie
27 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że nasza usługa była dla Ciebie szybka i skuteczna. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić płynne i bezproblemowe doświadczenie dla wszystkich naszych klientów. Twoja opinia jest bardzo cenna i motywuje nas do ciągłego ulepszania naszych usług. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Ci ponownie w przyszłości.
Super obsługa.
24 cze 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że wszystko było w porządku z twoim doświadczeniem w "Nakrywamy.pl". Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług i wygląda na to, że trafiliśmy w Twój gust. Wasze wsparcie znaczy dla nas wszystko i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy. Dzięki! 🙌🏼
22 cze 2024
24 cze 2024
Witaj! Dziękujemy za pozostawienie recenzji dla Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że wszystko było w porządku podczas Twojej współpracy z nami. Stawiamy na prostotę, ale jednocześnie satysfakcję, więc cieszymy się, że udało nam się trafić w Twój gust. Dziękujemy!
22 cze 2024

Iv

24 cze 2024
Witaj! bardzo dziękuję za polecenie Nakrywamy.pl! To dla nas bardzo ważne, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi.