nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2613) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 704)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

19 wrz 2024
Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

8 paź 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Wszystko ładnie zabezpieczone. Szybka wysyłka .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z zamówienia w Nakrywamy.pl! Nasz zespół jest bardzo dumny z tego, że wszystkie zamówienia są starannie pakowane i szybko wysyłane. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.
3 paź 2024
Szybka przesyłka i doskonale zabezpieczona - szkło doszło bez najmniejszego uszczerbku.
3 paź 2024
Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i bezpiecznie, bez uszkodzeń. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie produkty były bezpiecznie zapakowane w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości.
bardzo szybka realizacja zamówienia oraz dostawa produkt w 100% satysfakcjonujący
Śliczne naczynia, bardzo ładnie wykonane na nich grafiki. Bardzo dobra jakość
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszymi produktami. Cieszymy się, że doceniasz piękne wzory i wysoką jakość naszych naczyń. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom tylko to, co najlepsze i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.
Szybka realizacja, towar bardzo dobrze zabezpieczony i spakowany.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone i że jesteś zadowolony z opakowania. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów i sprawnej obsługi. Twoja opinia motywuje nas do dalszej pracy na rzecz doskonałości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie obsłużyć Cię w przyszłości.
Profesjonalna obsługa, natychmiastowy kontakt i profesjonalizm
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że nasz zespół zapewnił Ci profesjonalną obsługę i natychmiastową komunikację. Ponieważ nasza firma ceni sobie profesjonalizm, dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali usługi najwyższej jakości. Twoja opinia jest bardzo mile widziana i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
Polecam Szykba wysylka Towar zabezpieczony perfekcjonalnie.
Talerze bardzo ładne, solidnie zabezpieczona przesyłka
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych pięknych talerzy i że dotarły one bezpiecznie w bezpiecznym opakowaniu. Nasz zespół w Nakrywamy.pl jest bardzo dumny z dostarczania wysokiej jakości produktów i zapewniania bezpiecznej dostawy do naszych klientów. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.
Wszystko super,szybka wysyłka,towar dobrze zapakowany.
26 wrz 2024
Asortyment, czas oczekiwania i sklep - na 5! Polecam 🙂
27 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. To dla nas wiele znaczy, że polecasz nas innym. Będziemy nadal dążyć do doskonałości w dostarczaniu najlepszych produktów i usług naszym cenionym klientom, takim jak Ty. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
22 wrz 2024
Bardzo piękny zestaw, szyba dostawa oraz komunikacja
24 wrz 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak miłej recenzji! Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz piękny zestaw, szybka dostawa i komunikacja. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę. Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy i będziemy nadal ciężko pracować, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że nas wybrałeś.
Szybka wysyłka profesiona obsługa polecam wszystkim
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację. Zawsze cieszymy się, gdy słyszymy, że nasza szybka wysyłka i profesjonalna obsługa spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie najlepszej jakości produktów i najwyższej jakości usług dla wszystkich naszych klientów. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem i doceniamy Twoje wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś. Mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Ci pomocą w przyszłości.
26 wrz 2024
wszystko idealnie mi pasowało nic dodać nic ująć ;-)
27 wrz 2024
Cieszymy się, że wszystko Ci się podobało! Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Nasz zespół w "Nakrywamy.pl" stara się zapewnić najlepszą obsługę i cieszymy się, że udało nam się zrealizować Twoje zamówienie. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
29 wrz 2024
Miseczki na zupę oryginalne i na odpowiednią ilość
1 paź 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję naszych misek na zupę. Cieszymy się, że uważasz je za oryginalne i odpowiednie pod względem rozmiaru. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom unikalne i funkcjonalne produkty, które poprawią ich doznania kulinarne. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że nadal będziemy służyć Ci naszą wysokiej jakości zastawą stołową. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl.
6 paź 2024
Bardzo dobre produkty i bardzo szybka dostawa :)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że jesteś pod wrażeniem naszych produktów i szybkości dostawy. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości w odpowiednim czasie. Cenimy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziemy zapewniać Ci wspaniałe wrażenia z zakupów. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl.
Polecam serdecznie. Noze zakupione bardzo dobre
30 wrz 2024
szybka reakcja na uszkodzony towar w przesyłce
1 paź 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z "Nakrywamy.pl". Cieszymy się, że nasza szybka reakcja była w stanie rozwiązać wszelkie problemy z Twoją paczką. Nasz zespół jest bardzo dumny z terminowej i sprawnej obsługi naszych klientów. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal przekraczać Twoje oczekiwania.
Bardzo dobra obsługa i towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z naszymi usługami na "Nakrywamy.pl"! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i że produkty spełniły Twoje oczekiwania. W "Nakrywamy.pl" staramy się zapewnić doskonałą obsługę i wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.
24 wrz 2024
Delikatne, lekkie takie jak sobie wymarzyłam
24 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji na temat Twoich doświadczeń z naszymi usługami. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości.
Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Jesteśmy wdzięczni za Twoje miłe słowa i cieszymy się, że wszystko było na najwyższym poziomie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewniać wyjątkową obsługę i tworzyć niezapomniane wydarzenia dla naszych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości.