miodywowka.pl

Opinie (125) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (217)

Ważny od: 6 paź 2022
miodywowka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu miodywowka.pl

14 lut 2024
Wspaniale miody niebieskie z algami, piękny kolor i cudowny smak, polecam!!!
24 lip 2023

Uwielbiam ...

Tak dobrego miodu nie jadłam nigdzie,zamawiam już od kilku lat i polecam wszystkim którzy kochają miody
26 lip 2023
Super!!!, bardzo miło nam to słyszeć
6 lip 2023
Najwyższy poziom świadczonych usług, przepyszne miody, super kontakt i szybka wysyłka. Szeroki wybór oraz świetne opisy produktów pozwolą na znalezienie opcji bazowych, oraz miodów wzbogacone różnymi smakami. Zawsze jestem zadowolona z zakupu. Miody WOWKA stanowią idealny pomysł na prezent dla siebie i innych. Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany :).
26 lip 2023
Dziękujemy za taką opinię, to dodaje dużo motywacji do pracy!!!
11 lip 2023
Zamawiałam miody w weekend, była informacja, że zostaną wysłane w poniedziałek. Coś spowodowało opóźnienie ale dostałam informację, że przesyłka jest opóźniona, a w zamian dostane małe smaczki. Jestem wdzięczna za info w sprawie opóźnienia (to się rzadko zdarza) a z mały miodów jestem zachwycona. Już wiem co zamówię następnym razem 🐝🌺💜
26 lis 2023

Polecam zamówienie 🩷

Z zakupy jestem bardzo zadowolona. Mimo, że zamówiłam zestaw który nie był już dostępny, przemiły Pan znalazl szybko rozwiązanie, żebym była zadowolona. Na plus jest także szybkość realizacji, zamówienie było u mnie na drugi dzień od spakowania. Herbata przepyszna i tak samo miodek i konfiturka. Polecam ❤️
27 lip 2023
Miody Wowka są wysokiej jakości i bardzo smaczne. Dobrze zapakowane, dotarły do mnie bezpiecznie. Miód rzepakowy z maliną ma bardzo ciekawą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i smakuje jak malinowa słodka pianka. Na pewno spróbuję wszystkich smaków i będę stałą klientką.
24 sie 2023
Kupiłam na próbę jeden słoiczek. Po spróbowaniu zamówiłam kolejnych 5 🤗. Chodzi o miód spadziowy diamentowy, jeszcze tak pysznego miodu w życiu nie jadłam a ten zapach 🥰🥰🥰 coś fantastycznego. Kupiłam równie pyszny miód porzeczkowy i z algami przepyszne!
7 sie 2023
Miody super, pyszne, ładne słoiki, ładne etykiety, bardzo dobra jakość. Co można zrobić jeszcze lepiej? W sumie nie mam pomysłu gdzie użyć miód z algami, żeby do wszystkiego pasował - jakiś pomysł na użycie, przepis - byłoby bardzo pomocne :)
13 paź 2023
PAczka prezentowa przygotowana z dbałościa i wygląda świetnie, mimo drobnej pomyłki w zamówienie - a pomyłki mogą zdarzyć się każdemu! - ekipa zareagowała błyskawicznie i wszystko zostało naprawione :) bardzo serdecznie dziękuję i polecam.
14 paź 2023
Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinię jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest doceniana!!!:)
12 lip 2023
Bardzo dobre miody 👌 póki co wszystkich jeszcze nie spróbowałem ale: cytrynowy, truskawkowy i perła rzepak są pyszne. Aha, czarna porzeczka też pyszniutka pomimo, że dopiero co otworzyłem z nią słoiczek 😉 na pewno zrobię zakupy ponownie
26 lip 2023
Mamy nadzieję, że w przyszłości spróbujesz wszystkich:)))
3 lip 2023
Pyszny, naturalny miód bez dodatku cukru. Zanim trafiłam do miody Wowka, próbowałam miodów z kilku sklepów internetowych w każdym był wyczuwalny cukier. Miód z miodów Wowka kupowałam już kilkanaście razy, nigdy się nie zawiodłam
27 sie 2023
Rewelacja, mój dziadek był pszczelarzem, więc dokładnie wiem jak smakuje prawdziwy miód i takiego, który spełni moje oczekiwania i przypomni dzieciństwo poszukiwałem od lat. Pierwszy słoik zjadłem w tydzień! Polecam!!!
EJ
Ewa J.
Łódź
3 lip 2023

Miody owocowe

Polecam, pyszne rzepakowe miody z owocami. Mojemu 4 latkowi odpowiada konsystencja miodów. Pylek również dobrej jakości. Przy drugim zamówieniu dłużej czekałam na realizację, ale otrzymałam w prezencie 2 mini miody.
9 sie 2023
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego produktu. Miody były przepięknie zapakowane, a z relacji osoby, której je podarowałam - również przepyszne. Słodki i niezapomniany upominek dla najbliższej osoby!
23 lis 2023
Bardzo ciekawy pomysł na prezent, pięknie opakowane. Na słoiczkach powinny być naklejki z nazwami, bo w transporcie wszystkie się przemieszały i trzeba zgadywać :) Niemniej jednak polecam
6 lip 2023
Fajne zestawy prezentowe, ładnie i schludnie zapakowane, ciekawe miody o ładnym wyglądzie. Jedyne co bym zmieniła to te dodatki w postaci herbaty. Żadna nie była opisana.
23 cze 2023
Zostać przy perłowej konsystencji miodu rzepakowego który poznałam 6 lat temu i dlatego go kupuje przez cały czas. Uwielbiam tą kremową konsystencje na wierzchu
7 sie 2023
Miody uwielbiam szczególnie za ich cudowna konsystencje, dodatkowo pakowane są w przepiękne słoiki! Znikaja bardzo szybko gdyż mój 5 latek wyjada go łyżkami!
KS
K S.
Kraków
24 cze 2023
Ładnie i estetycznie zapakowane. W sam raz, jako drobny upominek. 3 miody120g i mała herbata. Jedynie, na stronie były pokazywane inne smaki niż otrzymałam.
26 lip 2023
Dziękujemy za opinię, właśnie pracujemy nad personalizacją naszych zestawów, więc mamy nadzieję, że każdy będzie zadowolony:)))
16 gru 2023
Dostawa w terminie. Wszystko pięknie zapakowane i zabezpieczone, wiadomo szkło. Mam nadzieję, że będą smakowały a obdarowani będą zadowoleni. Polecam 🐝🐝🐝