otomeble.pl- Logo - Opinie

otomeble.pl

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (84)

Ważny od: 16 lut 2023
otomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu otomeble.pl

Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie
Meble ładne i solidnie wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Profesjonalna i sympatyczna obsługa klienta. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy Pani Agnieszko za wspaniałą opinię. Cieszymy się że jakość spełnia Pani oczekiwania i w przyszłości zapraszamy ponownie
9 lut 2024
precyzyjnie pocięte części półki i przybory z dokładna instrukcją do matarzu .poleciłabym ok
9 lut 2024
Super !!! Dziękujemy Pani że jakość produkcji została doceniona. Ja również polecam nas na przyszłość pozdrawiam
Szafa dobrze wykonana , wszystko idealnie dopasowane .Polecam.
4 lut 2024
Bardzo miło słyszeć słowa pochwały, cieszymy się że tak wysoko ocenili Państwo jakość wykonania naszych produktów, zapraszamy ponownie
wszystko dobrze
9 lut 2024
Dziękujemy za opinię, to bardzo budujące usłyszeć od klienta że nie zawiedliśmy na żadnym polu. Mimo wszystko staramy się wciąż zwiększać poziom obsługi i poszerzać ofertę.
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za opinię - zapraszamy ponownie!
8 lut 2024
9 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za wystawioną opinię. Jak widzimy towar spełnił swoje zadanie. W przyszłości zapraszamy ponownie.
4 lut 2024
Dziękujemy za opinię, cieszymy się że obsługa jak i zamówione meble kuchenne spełniły Państwa oczekiwania
4 lut 2024
Dziękujemy za zakup i najwyższą opinię życzymy długiego użytkowania

Bardzo dobrze wykonana szafka na buty. Przesyłka była świetnie zabezpieczona do transportu. Polecam!
8 gru 2023
Jestem zadowolona z bardzo szybkiej obsługi przez personel sklepu za co serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
18 lip 2023

Wymarzony słupek łazienkowy

Wymiary, kolor i przestrzeń w środku - dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam. Jakość bardzo dobra. Polecam !!!
10 sty 2024
Szybko otrzymałem towar. Bardzo dobrze i dokładnie zapakowany. Towar spełnił nasze oczekiwanie w 100 %
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Fantastyczna wiadomość! Bardzo dziękujemy za słowa uznania. Szybkość dostawy i dobre zabezpieczeni towaru to dla nas priorytet. Cieszymy się że szafka łazienkowa spełniła Pana oczekiwania - takie opinie to dla nas paliwo do dalszej pracy
18 wrz 2023
Wszystko ok, produkt, opakowanie , jakość
10 paź 2023
Meble wykonane solidnie przesyłka zabezpieczona meble dotarły bez uszkodzeń polecam
2 paź 2023

mega pozytyw

Nic dodać ,nic ująć, w pełni jestem zadowolona. Warto było czekać.Bardzo dziękuję.
10 sty 2024
Super wykonanie stabilny i ładny, bardzo polecam
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się że ława spełnia Pani oczekiwania. Jest to dla nas kolejny dowód na to że nasza praca przynosi dobry efekt i zadowolenie klientów.
28 lis 2023
Otrzymany przedmiot zgodny z zamówieniem.
10 gru 2023
Wszystko dobrze , zgodne z zamówieniem.
9 sie 2023
Dokładać instrukcje obsługi do towaru