PRAVEN -  Sklep z Biżuterią - Logo - Opinie

PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 12 wrz 2023
PRAVEN - Sklep z Biżuterią spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Świetny produkt, a jego zapakowanie było bardzo esteyczne a nawet piękne. Treść jest ważna ale forma w tym wypadku wypada nie mniej doskonale. Polecam.

Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem

Za mało czasu upłynęło aby ocenić jakość kolczyków, ale duży plus za wygląd. Pięknie i estetycznie zapakowana przesyłka, aż miło było otwierać
Jestem bardzo zadowolona, a biżuteria jest przepiękna. Wszystko gustów nie zapakowane! PACZUSZKA doszła pardo szybko. Polecam.
14 lut 2024
Kolczyki są prześliczne.Będę Was polecać
Piękne opakowanie i dbałość o szczegóły

Opakowanie zmiażdżone (zapewne podczas dostawy)

Ładny pierscionek:)
18 lut 2024

Rewelacja

Szybka dostawa. Biżuteria piękna, dopracowana i super zapakowana, z dbałością o najmniejsze szczegóły, włączając nawet zapach przesyłki - petarda! Z kodami zniżkowymi biżuteria jest jeszcze bardziej atrakcyjna i chyba skuszę się na coś jeszcze ;)
8 lut 2024
Kolczyki zgodne z opisem, pięknie zapakowane, mile zaskoczenie wywołały podziękowania za zakup i prezent. Widać, że zależy Państwu na opinii klientów. Tak trzymać! Będę obserwować Państwa stronę, z przyjemnością zrobię zakupy ponownie.;
Przepięknie zapakowany pierścionek świetne jakości! Nie spodziewałam się takiej jakości i tak dobrze wykonanej biżuterii w tej cenie! Na pewno wrócę z kolejnym zamówieniem!
27 sty 2024

Celująco

Zamówienie dotarło do mnie już następnego dnia. Pięknie zapakowane gotowe do wręczenia na prezent. Biżuteria piękna i zgodna z opisem. Moja ocena to oczywiście celujący.
26 sty 2024
Polecam bardzo,bardzo szybka wysyłka, biżuteria została piękne zapakowana przesyłka dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem,na pewno wrócę do tego sklepu
Świetny sklep produkty pięknie i starannie zapakowane, jakość wyrobów bez zarzutu. Realizacja zamówienie bardzo szybka. Ponownie robię zamówienie. Polecam wszystkim.