PRAVEN -  Sklep z Biżuterią - Logo - Opinie

PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 12 wrz 2023
PRAVEN - Sklep z Biżuterią spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PRAVEN - Sklep z Biżuterią

16 sty 2024
7 paź 2023
Robię zakupy w sklepie PRAVEN głównie na prezenty .Z wielką przyjemnością odbieram przesyłki , są pięknie zapakowane i zawsze jestem usatysfakcjonowana jakością produktów . Pozostanę już waszą klientką na dłużej. Pozdrawiam Ciepło .
24 paź 2023
Dziękujemy bardzo za miłe słowa i za to, że jesteś naszą stałą klientką! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów oraz sposobu, w jaki są one zapakowane ❤️

Wspaniale ❤️

Już dawno nie spotkałam się z tak fantastyczną obsługą klienta! Jakoś wykonana bransoletki na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona,wrócę do Państwa jeszcze na pewno. O sklepie dowiedziałam się dzięki Karolinie Myśliwiec 😉
18 wrz 2023

Rewelacja :)

Cudownie pachnąca paczuszka :) Piękna biżuteria! Dbałość o każdy szczegół :) Błyskawiczna wysyłka! Polecam zakupy!
24 paź 2023
Dbamy o każdy szczegół i staramy się, aby nasza biżuteria była piękna. Szybka wysyłka to dla nas priorytet. Dziękujemy za Twoją rekomendację i za to, że wybrałaś nasz sklep! ❤️
4 paź 2023

Gotowy na prezent

Cudowne kolczyki. Pięknie zapakowane, gotowe na prezent, a na dodatek po otwarciu paczki cudownie pachną.
24 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Życzymy Ci mnóstwa radości nosząc te urocze kolczyki ❤️
O Państwa biżuterii dowiedziałam się z Vlogów Karoliny Myśliwiec i nie żałuję. Strzał w dziesiątkę w zrobieniu prezentów świątecznych i oczywiście dla mnie też coś się znalazło ,a na dodatek udało się zrobić zakupy z 30 procentowym rabatem. Nie ukrywam ,że już czekam na kolejne promocje ;-) Biżuteria ładnie,starannie zapakowana w białe pudełko z napisem Praven a oprócz tego wszystko zapakowane w opakowanie prezentowe,z pachnącym pięknie siankiem z kokardką .Polecam zakupy w Praven
7 gru 2023
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! 🎁✨ Naprawdę wiele dla nas znaczy, tacy klienci to skarb! 💍 Zapraszamy ponownie 💕
11 lis 2023
Czysta magia!Zawartość paczki pięknie zapakowana .Samo rozpakowanie było nie lada przyjemnością.Wszystko starannie wykonane ,z dbałością o najmniejsze szczegóły.Obsługa jest przesympatyczna.Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie .Zakupy w PRAVEN to czysta przyjemność.Dziękuję ,z pewnością wrocę.Polecam serdecznie!
25 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza biżuteria spełniła Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! 😊✨
Podobało się wszystko jestem zachwycona biżuteria przepiękna i sposób zapakowania jako prezent rewelacja, na pewno jeszcze odwiedzę Państwa sklep i zrobię kolejne zakupy. Pozdrawiam
13 wrz 2023
Piękna biżuteria , ładnie zapakowana. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
24 paź 2023
Cieszymy się, że podoba Ci się nasza biżuteria! Starannie zapakowane zamówienia i szybka realizacja są dla nas priorytetem.
24 wrz 2023
Pierscionek zgodny z opisem! Przesliczny..a do tego pieknie zapakowany!
24 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona z naszego pierścionka! Dbamy o to, aby każda nasza biżuteria była zgodna z opisem i starannie zapakowana. Dziękujemy za Twój komentarz!
13 wrz 2023

Polecam!

Świetny sklep i dobre produkty. Polecam!
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twą rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego sklepu i produktów. Twój pozytywny komentarz bardzo nas motywuje ❤️
11 wrz 2023
Pięknie spakowane.
24 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszych produktów!
20 lis 2023
Przepiękna biżuteria, ślicznie zapakowana. Zamówienie dostarczone w ekspresowym tempie. Od złożenia zamówienia do wysyłki produktu minęło dosłownie 15 minut, a biżuterię miałam już na drugi dzień. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie szybkość i profesjonalizm.
25 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinie! Cieszymy się, że biżuteria i dostawa spełniły Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! 🌟
Dziękuje za bardzo szybką realizację zamówienia, paczka przyszła przepięknie zapakowana jej rozpakowywanie było samą przyjemnością. A sama zawartość paczki przepiękna, dziękuje że zaufałam firmie i nie żałuję, było warto. 👍
7 gru 2023
Dziękujemy za tak miłą opinię! Robimy to dla Was 💕🎁 Polecamy się na przyszłość!
3 sty 2024
Jestem zachwycona produktami i pakunkiem, przesyłka i ten cudownie piękny zapach!Coś fantastycznego.Państwa firma podbiła moje serce i z pewnością wrócę do Was z kolejnym zamówieniem !Gorąco polecam!
28 lis 2023
Na plus szybka wysyłka, pięknie zapakowana biżuteria, ale co do bransoletki było by lepiej gdyby była mniej sztywna, Czarny bardzo ładne.
7 gru 2023
Dziękujemy bardzo za Pani opinię oraz sugestię, jest to dla nas bardzo ważne! :)
Jestem bardzo zadowolona z biżuterii, pięknie zapakowane, szybka przesyłka.Z pewnością kupię coś jeszcze. 😉
7 gru 2023
Dziękujemy bardzo za opinię oraz zaufanie! Robimy to dla Was 🎁✨ Zapraszamy ponownie :)
17 gru 2023
15 wrz 2023
Dziękujemy za wsparcie!
9 gru 2023
Piękna biżuteria, zakupiłam już 5 rzeczy i jestem zachwycona, czuję że będę tu stałym gościem !!