fropt.com/pl- Logo - Opinie

fropt.com/pl

Opinie (5) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (27)

Opinie nt. sklepu fropt.com/pl

5 wrz 2023

Świetna obsługa

Fronty są piękne i bardzo dobrej jakości, ja mam orzech w wersji stripe, wzory na drewnie tworzą jedną całość, efekt jest świetny. Ale na największą pochwałę zasługuje obsługa klienta - profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta, zawsze bardzo uprzejmie. Na bazie projektu z Ikei mogą przygotować całe zamówienie, więc się człowiek nie pomyli. 10/10, dwa kciuki w górę, polecam 👌
12 lis 2023

Szczerze? Najlepszy customer service z jakim w życiu się spotkałem, to pierwsze... Po drugie, jakość wykonania genialna. Fronty wyglądają oryginalnie i idealnie pasują do jasnej przestrzeni. Polecam z czystym sumieniem!

Wspaniale frony

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na fronty z FROPT. Jesteśmy szalenie zadowoleni z efektu końcowego, jakości oraz pomocy jaką otrzymaliśmy ze strony costumer service! Polecam każdemu!
31 lip 2023
Rewelacyjny kontakt .Towar pierwsza klasa .Napewno wrócimy z kolejnym zamówieniem .