Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpiniekokietki.pl
(1)
(0)
(0)
(2)
(55)
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Szybkość realizacji zamówienia
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Super obsługa!
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Bardzo ładne cieniutkie rajstopy idealne do sukienek. Polecam
Zweryfikowane
Zweryfikowane
wszystko ok, szybko i sprawnie, towar od ręki
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Nie polecam. Odesłałam zamienie w wadliwa para rajstop za które sklep mi nie zwrócił pieniędzy twierdząc że nie opisałam problemu i że bez opakowania. Owszem bez opakowania ponieważ nie przypuszczałam że okażą się z wadą i je wyrzuciłam a przy zakładaniu towar okazał się wadliwy. Wszystko opisałam wcześniej. Jakość towarów jest bardzo słaba. Założyłam kolejne zamówienie i zwracam w oryginalnych opakowaniach z racji bardzo słabej jakości towaru. Nigdy więcej nie podejmę próby zakupu w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu kokietki.pl
Szanowna Pani,
przykro nam, że zdecydowała się Pani wystawić taką opinię, jednak czujemy się zobowiązani do przedstawienia pełnego obrazu sytuacji.
Zrealizowała Pani w naszym sklepie kilka zamówień rajstop z wyższej półki cenowej - produktów renomowanych, polskich marek Fiore oraz Amour, znanych z wysokiej jakości wykonania. Każda z par została przez Panią odesłana z informacją o wadzie. Po weryfikacji nie stwierdziliśmy wad produktu, jednak mając na uwadze, że rajstopy nie nosiły śladów użytkowania, wszystkie te zwroty zostały przez nas rozliczone, a środki zostały Pani w całości zwrócone. Zaznaczamy przy tym, że bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, aby nowe rajstopy - i to z kilku zamówień oraz różnych marek - wykazywały wady, natomiast oczywiście ma Pani prawo do zwrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami.
W przypadku jednej z par rajstop przesłała je Pani do reklamacji, jednak nie otrzymaliśmy żadnej informacji, czego dokładnie dotyczy zgłoszenie ani jaka wada została zauważona. Po dokładnym sprawdzeniu produktu nie stwierdziliśmy żadnych nieprawidłowości. Do dziś nie otrzymaliśmy doprecyzowania, co konkretnie miało stanowić podstawę reklamacji.
Dodatkowo rajstopy o wartości 35,50 zł zostały odesłane bez oryginalnego opakowania, luzem w kopercie, w stanie uniemożliwiającym ich dalszą odsprzedaż jako produktu pełnowartościowego. Brak wskazania przyczyny reklamacji oraz stan odesłanego produktu uniemożliwiły nam pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia.
Reklamacja nie została uznana z powodu braku wskazania wady oraz braku podstaw do jej stwierdzenia. Towar pozostaje do odbioru, gdyż jest Pani własnością.
Zależy nam na rzetelnej obsłudze i uczciwych zasadach - każdą zasadną reklamację lub zwrot rozpatrujemy pozytywnie, czego dowodem są wcześniejsze zwroty środków na Pani rzecz.
Pozostajemy otwarci na merytoryczne doprecyzowanie zgłoszenia.
Zweryfikowane
Zweryfikowane