Grille Weber - Oficjalny sklep- Logo - Opinie

Grille Weber - Oficjalny sklep

Opinie (69) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (419)

Ważny od: 29 kwi 2014
Grille Weber - Oficjalny sklep spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 maj 2023
Fajna obsługa i profesjonalny salon Webera. Mimo soboty popołudniu czuć było zainteresowanie i chęć pomocy. Grill podczas pierwszego podejścia sprawił się na prawdę mega dobrze. Nie liczyłem, że na elektryku będę miał potrawy jak z „prawdziwego” grilla. Dla mnie po pierwszym podejściu lepszy niż „prawdziwy”.

23 wrz 2023
System płatności za pomocą Blue Media, to niskiej jakości platforma. Występują notoryczne problemy z płatnością za pośrednictwem ApplePay. Platforma ApplePay to odrębny system płatności, uznawany za najbezpieczniejszy na świecie (w odróżnieniu od Blue Media, gdzie konieczne jest podawanie danych karty kredytowej). Przekierowywania płatności z ApplePay na Blue Media jest nieuczciwe i wprowadza klientów w błąd co do bezpieczeństwa płatności👎👎👎. Aby dokonać prostego zakupu w Państwa sklepie musiałem dokonać 4 odrębnych płatności i każdorazowo wypełniać nowe zamówienia. Mimo 3 prób płatność przez ApplePay nie powiodła się.

Opinie nt. sklepu Grille Weber - Oficjalny sklep

10 mar 2024
Szybka i profesjonalna obsługa kupującego. Towar na drugi dzień już w domu. Tak trzymać
Szybka wysyłka. Rzeczowa pomoc podczas rozmowy telefonicznej.
17 mar 2024
7 lut 2024
Super wszystko ok
31 sty 2024
13 sty 2024
Szybka wysyłka zamówienia i dostępność produktów. Na prawdę polecam
6 maj 2023
19 wrz 2023
Błyskawiczna przesyłka.Brykiet weber utrzymuje wysoką temperaturę nawet do 5 godzin,jeśli cały się nie wypali to wykorzystuję go ponownie gdy rozpalam komin także firmy weber.Polecam naprawdę warto.
15 lis 2023
Patelnia o jaką mi chodziło - solidna , masywna , ciężka . Szkoda tylko że w ofercie sprzedawcy nie ma do tych patelni szklanych przykrywek . Przesyłka szybka i dobrze zabezpieczona.
7 maj 2023
Genialny sklep, umówiliśmy się ze paczka zostanie doręczona w sobotę do paczkomatu a w piątek już na mnie czekała, fachowe doradztwo fachowy sprzedający.
6 cze 2023
Szybka i profesjonalna wysyłka. Produkty wysokiej jakości. To na pewno nie ostatnie moje zakupy w TopGrille. Polecam Wszystkim!
Szybkie dostarczenie zamówienia, bardzo dobre zabezpieczenie towaru w transporcie.
Szybko, skutecznie. Reklamacja do zamówienia załatwiona bardzo profesjonalnie.
11 lip 2023
Bardzo szybka dostawa. Świetne zabezpieczenie produktu. Serdecznie polecam!
8 lip 2023
Bardzo praktyczny ,ułatwiający szybkie grillowanie ,jestem zadowolony