teamnet-software.pl

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (302)

Ważny od: 8 mar 2023
teamnet-software.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu teamnet-software.pl

Polecam!

Wszystko działa. Bezpłatne wsparcie przy aktywacji i instalacji programu.
31 sty 2024

Sprawna obsługa

Transakcja zgodna jak z opisem. Polecam w 100%!
9 sty 2024

Polecam firmę!

Szybkość, profesjonalizm, jakość obsługi.
Wszystko sprawnie i bezpiecznie
14 sty 2024
9 sty 2024
29 lis 2023

Rzetelna firma

Niezwykle wysoki, w pełni profesjonalny poziom obsługi klienta. Błyskawiczne dostarczenie działającego klucza, faktury, certyfikatu legalności, natychmiastowe odbieranie telefonu, modelowe, absolutnie otwarte podejście na potrzeby klienta, klarowne odpowiedzi na wszelkie pytania, chęć pomocy na każdym etapie realizacji procesu zakupowego i posprzedażnego, cierpliwy i uprzejmy konsultant - czegóż zatem chcieć więcej. Życzę zatem samych sukcesów i dalszego rozwoju tej sympatycznej firmy; wiem, że w przyszłości z pewnością będę wracał tam po kolejne oprogramowanie!!!
10 lip 2023

Bezproblemowa obsługa mimo niewielu opinii w internecie

Transakcja przebiegła bezproblemowo, chociaż niewielka ilość opinii w internecie wzbudziła moją czujność. Jednakże, po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na jednym z najbardziej znanych polskich forów komputerowych zdecydowałem się zaryzykować i nie żałuję, gdyż cena produktu była bezkonkurencyjna.
12 lis 2023

Office 2021

Office zakupiony, zapłacony, przysłany, zainstalowany i działa - a wszystko w ciągu godziny sfinalizowane...
20 lis 2023
Zakupy w tym sklepie z oprogramowaniem były niesamowicie udane! Przede wszystkim, szeroki wybór dostępnych produktów pozwolił mi znaleźć dokładnie to, czego potrzebowałem. Dodatkowo, obsługa klienta była bardzo pomocna i profesjonalna, co sprawiło, że cały proces zakupowy przebiegł bezproblemowo. Na pewno wrócę tutaj w przyszłości, aby dokonać kolejnych zakupów
10 wrz 2023
Bardzo przyjazny sklep dla klienta., choć towar nie pierwszej potrzeby. Obsługa przemiła i bardzo kompetentna. Transakcja przebiegła szybko i równie szybko zamówienie zostało zrealizowane. Wszystko działa bez problemów. Bardzo polecam te firmę.
22 sie 2023

Super sklep i ludzie którzy go tworzą!

Super sklep i ludzie którzy go tworzą, na początku i miałem sporo problemów z poprawną instalacją ale Pan Michał wszystko pomógł rozwiązać i naprawić. Gorąco polecam. Rzadko kiedy spotyka się z takim dobrym podejściem do klienta!